جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: تاخیر در قاعدگی

reza10 آفلاین است تازه وارد

Question تاخیر در قاعدگی

با سلام و خسته نباشید
    من زنی 27 ساله هستم که مدت 7 ماه میشه که ازدواج کردم . معمولا 13 هر ماه پریود میشدم ولی سابقه 15 پریود شدن رو هم دارم .
    ولی این ماه تا حالا که 17 شده هنوز پریود نشدم . البته نزدیکی وجود داشته ولی به هیچ وجه مایع منی داخل یا حتی اطراف واژن هم ریخته نشده . در مورد Precum هم یا مربوط به اولین انزال بعد از مدتها بوده یا بعد از انزال ادرار صورت گرفته است . تا حالا که 4 روز از زمان پریود نشدن من گذشته هیچ گونه علائم بارداری مثل درد سینه ، خستگی ، افزایش دمای بدن یا ... رو نداشتم . البته روز 12 دوچار برفک واژینیت شدم که به دلایلی تا 16 نتونستم به پزشک مراجعه کنم . نظر پزشک متخصص زنان بعد از مراجعه این بود که برفک به همراه زخمی در دهانه رحم و پماد و کپسول و آمپول و شیاف تجویز کرد .
    این ماه مخصوصا استرس زیادی برای پریود نشدن داشتم و هنوز هم استرس دارم که نکنه باردار شده باشم .
    با توجه به توضیحات فوق علت تاخیر در پریود من میتونه بارداری باشه ؟ چه زمانی می تونم از تست بارداری (Babycheck) استفاده کنم .
    با تشکر از شما

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

هر خانمی که مقاربت دارد و در زمان معمول خودش قائده نشده است به اولین چیزی که باید فکر کرد بارداری هست
    . برای تست بارداری باید 23 روز از آخرین روز آخرین قائدگی شما گذشته باشد. تست را انجام دهید اگر منفی بود دلائل دیگر و البته موقتی وجود دارد که در راس آنها استرس و اضطراب است. یعنی خود عامل استرس و اضطراب از باردار شدن ایجاد تاخیر قائدگی می کند

عواملي كه باعث قطع موقتي پريود ميشوند
    تاخیر در شروع پریود-پریودنشدن بعضی از ماه ها(مقالات)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی