جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: سوزش در هنگام شروع ادرار

id
    id آفلاین است تازه وارد

پیشفرض سوزش در هنگام شروع ادرار

من تا كنون فقط در اين سايت مشكلات مطرح شده را مطالعه مي كردم ولي امروز با مطرح شدن مشكلي مشابه مشكل من تصميم گرفتم من هم اقدام به ارسال مشكل خود كنم.
    در دوران راهنمايي در هنگام ادرار دقيقا در ابتداي شروع آن سوزش كمي داشتم كه حس ميكردم چيز مهمي نيست و ديگران نيز دارا هستند زيرا فقط در هنگام شروع ادرار بود!!
    در اواخر دوران راهنمايي ادرار من به صورت كامل تخليه نميشد و در حدود 3-4 قطره باقي ميماند كه من به كمك استبراء (خارج كردن ادرار به كمك دست كه بر روي مجاري ادرار كشيده ميشود) بعد از مدتي اين مشكل حل نشد و من فكر كردم نكند با اين كارم اين مشكل را بد تر ميكنم ولي در اين هنگام در يكي از كتابهاي مذهبي مسئله استبراء را خواندم و متوجه شدم كه اين براي من مشكلي نيست و تا حدودي طبيعي است (شايد هم اشتباه متوجه شدم و اصلا طبيعي نيست)
    در سال دوم دبيرستان در سن 16 سالگي در هفته دوم ماه رمضان در ادرار خود شاهد مقدار كمي خون بودم كه احساس كردم به علت روزه گرفتن هستش و تا آخر ماه رمضان شرايط مختلف را امتحان كردم و حتي بعد از ماه رمضان اونوان رژيم غذايي ٬ ساعت مصرف غذا و حتي شرايط تركيبي غذا ها را هم تست كردم ولي هيچ كدام تاثير نداشت.
    در نهايت بعد 3سال انواع بررسي ها در سن 19 سالگي به پزشك مراجعه كردم كه بعد از آزمايشات ادرار و سنوگرافي نتيجه اين بود: وجود خون در ادرار تاييد شد ٬ ضخامت ديواره مثانه زياد است (4.7 ميباشد) ٬ نشانه اي از سنگ كليه نيست.
    اكنون در ست 21 سالگي هر سه مشكل را دارم ولي نه هميشگي است و نه نشانه هاي ثابتي را دارا است
    در نهايت بايد بگويم كه من تا كنون سكس نداشته ام و هيچ زمان خود ارضايي انجام ندادم ٬ همچنين از سن 15 سالگي تا 18 سالگي به صورت مستمر ورزش كرده ام ولي هيچ گاه داروهاي ورزشي و انرژي زا مصرف نكردم و ورزش را تا حدي انجام دادم كه دچار تخريب نشود ولي در يكي از مراحل تست مشكلم ورزش را حذف كردم ولي تغييري حاصل نشد . من بسيار زياد آب ميخورم ولي به صورت غير عادي (در بين دوستان كاملا مشخص و زبان زد هستم) بسيار كم نياز به دستشويي دارم و در شرايط عادي بيشتر از 2روز يك بار نيازي ندارم كه نسبت به حجم آب مصرفي بسيار كم است چون حداقل روزي يك ليتر آب خالص مصرف ميكنم كه به همراه آب موجود در ميوه و ديگر مواد غذايي حجم زيادي نسبت به اطرافيان است.

همچنين از مديران اين سايت كه بدون هيچ كم كاري در جهت حل مشكلات كاربران از وقت و عمر خود خرج ميكنند بسيار سپاسگذار و قدردانم :wink:

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

خلاصه مشکلات شما:(21 ساله)
    1- سوزش در هنگام شروع ادرار
    2- خون در ادرار
    3- ضخامت ديواره مثانه زياد است (4.7 ميباشد)..عدم وجود شواهدی به نفع سنگ
    4- میل زیاد به آب
    5- تمایل کم به خروج ادرار
    6- عدم تخلیه کامل مثانه

چه خوب بود..اگه پزشک معالجتون متخصص کلیه و مجاری ادراری بودن.. اظهار نظرشون رو هم مینوشتید.. تالار های پزشکی برای حل مشکلات اختصاصی مردم نیست.. بلکه برای بحث و تبادل نظر در باره مواردی است که جنبه عمومی داشته باشه و به اصطلاح به درد همه بخوره..من تا اونجائیکه بتونم اظهار نظر میکنم.. ولی در اصل, شما باید
    به پزشک متخصص مراجعه کنید.. و اگر از پزشکتون راضی نیستید .. به فرد دیگری مراجعه کنید..

هر کدام از علائمی که شما اشاره کردین میتونه نشانه مهمی از بیماری خاصی باشه و یا اینکه اصلا مهم نباشه..ولی باید از همه این اطلاعات استفاده کرد..آزمایشات دیگری رو هم انجام داد تا نهایتا بتونیم به تشخیص صحیح نزدیک و نزدیک تر بشیم.. فلذا برای اینکه من بتونم اظهار نظر کنم.. نیاز به جواب آزمایشات دارم.. میزان پروتنین در ادرار-وجود و یا عدم وجود چرک در ادرار- الکتروفورز هموگلوبین- سیتولوژی ادرار- کامل اعضاء خانواده- کلسیم و اسید اوریک ادرار 24 ساعته- عکس رنگی یا ivp - گزارش سیستوسکوپی-

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی