جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: درد و ناراحتی کشاله ران چپ (54 ساله)

شاكردوست آفلاین است تازه وارد

پیشفرض درد و ناراحتی کشاله ران چپ (54 ساله)

با سلام خدمت شما پزشک محترم

من 54 سالمه 25 سال پیش یک زایمان سزارین داشتم یک سال بعد زخم دهانه رحم پیدا کردم که کوتر کردم ودکتر گفت که کیست تخمدان دارم که با قرصهای ضد بارداری درمان میشود ولی بدلیل فوت همسر واینکه درد ویا ناراحتی احساس نمیکردم درمان را متوقف کردم تا 83 درد شدید کشاله ران چپ داشتم که به داخل ران کشیده میشد به جراح اعصاب مراجعه کردم و ایشان گفتند درد مربوط به بیماری زنان است وانتی بیوتیک قوی تجویز کردند که یادم نیست اسمش چه بود ودیگر من هیچ درد یا ناراحتی نداشتم تا نیمه سال 86 پریودهایم بسیار نامنظم شدبطوری که بمدت 12 روز خونریزی بسیار کم وبعد تازه پریود شدم ویکی دو ماه بعد هم یائسه شدم به پزشک متخصص زنان مراجعه کردم از اسپکلوم یک بار مصرف استفاده کرد ومن خراشیده شدن دهانه رحم را بوسیله زائده های اسپکتوم احساس کردم و بعد از ان مقدار کمی خونریزی داشتم البته ازمایش پاپ اسمیر نیز از من گرفته شد که نتیجه اش خوب بود سونوگرافی رحم وتخمدانها نیز انجام شدوفیبرم تشخیص داده شد و دکتر گفت با یائسه شدن کم کم فیبرم از بین میرود ولی از سال بعد از ان هراز گاهی قسمت تخمدان چپ بشدت درد میگیرد وتا وقتی که یک دوره انتی بیوتیک نخورم خوب نمیشود ودراین یک ساله اخیر خیلی بیشتر شده وکمر دردودرد زیر شکم نیز اضافه شده وموقع معاینه نیز درد خیلی شدید باید تحمل کنم با توجه به این شرح حال از شما پزشک محترم خواهش میکنم راهنمائیم فرمایید که چه دارویی باید مصرف کنم بسیار متشکرم

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

با یائسگی ، خشکی واژن رخ می دهدو بدین ترتیب معاینه دردناکتر می شود. با این حال برای اینکه بررسی بهتری انجام گیرذ پیشنهاد می کنم حتما به پزشکتان مراجعه کنید. احتمالا عفونت واژن دارید فعلا می توانید از یک کرم وآزینال کلوتریمازول برای تغییر ph واژن استفاده کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت