جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 5 از 5 مجموع

موضوع: کیست تخمدان - درمان

abdollahi.g آفلاین است تازه وارد

پیشفرض کیست تخمدان - درمان

سلام
    من چند تا سوال دارم که می پرسم .امیدوارم که همگی پاسخ داده شوند.

1-فرق بین قرص LD و سیپروتن کامپوند در چیست؟
    2-برای کسی که کیست تخمدان دارد و میخواهد از قرص برای جلوگیری ار بارداری استفاده کند، چه قرصی توصیه میشود؟
    3-قرص بارداری چه مدت قبل باید استفاده شود تا تاثیر داشته باشد.آیا از شروع استفاده تاثیر خود را دارد؟
    4- و آیا حتما باید از روی 5 پریود شروع به استفاده کرد؟
    5-دوره پروید از روز اول لکه بینی آغاز میشود ای خونریزی؟
    6- در طول پروید ایا احتمال بارداری وجود دارد؟
    ممنون از پاسخ شما

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

قرص های LD تماما از هورمون های زنانه تشکیل شده... اما داروی سیپروترون هم شامل هورمون های زنانه است و هم مردانه
    - برای درمان کیست تخمدان خانم ها از یکی از داروهای حاوی هورمون زنانه استفاده میشه که اغلب LD هست استفاده میشه...
    با اینحال گاهی ممکنه بنا به ضرورت ازسیپروترون نیز استفاده شود...
    - برای رفع کیست تخمدان مصرف چند ماهه دارو ضرورت دارد... با اینحال در اینجا نیز بنا به حال مراجعه کننده تصمیم گیری فرق خواهد کرد...
    - اگر لکه بینی حالت پیش رونده داشته باشه بله اولین رور لکه بینی اولین روز پریود است...
    - در طول پریود فاصله با تخمک گذاری زیاد است... لذا احتمال تشکیل نطفه بسیار کم و در حد صفر است...
    كيست هاي خوش خيم تخمداني
    http://www.iransalamat.com/index.php...n=show&id=1047
    کیست های خوش خیم تخمدان
    http://www.iransalamat.com/?file=art...bsectionId=520

abdollahi.g آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام
    ممنون از ژاسختون.
    ولي در مقاله اي كه ادرسش رو داديد ذكر كرده كه قرص ld قرص ترمیبی ولی شما گقتیذ که سیپروترون دارای دو هورمون مردانه و زنانه است.منظور از ترکیبی همین مطلب است یا نه؟
    و یکی از سوالها پاسخ داده نشد و اینکه چند وقت قبل از ازدواج قرصها باید مصرف شود تا تاثیر بگذارد؟ ایا از ابتدای شروغ مصرف اپر جلوگیری دارد یا خیر؟

فرهنگ آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با‌سلام‌‌‌ من مشكل سندروم كيست تخمدان دارم.عدم تخمك گذاري موي‌زاءد صورت وچاقي‌موضعي‌ شكم وريزش‌موي مدل مردانه دچار‌ هستم.در حال حاضر متفورمين مصرف ميكنم.ايا‌ درمان قطعي براي اين مشكل‌ وجود‌ دارد؟

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط فرهنگ
    با‌سلام‌‌‌ من مشكل سندروم كيست تخمدان دارم.عدم تخمك گذاري موي‌زاءد صورت وچاقي‌موضعي‌ شكم وريزش‌موي مدل مردانه دچار‌ هستم.در حال حاضر متفورمين مصرف ميكنم.ايا‌ درمان قطعي براي اين مشكل‌ وجود‌ دارد؟
    جواب سوال شما داخل سوالتان هست و خودتان تا حدی به مسئله واقف هستید... منتها هر خانمی که مسائلی مشکوک به عفو نت داره درمان مشابه نباید بگیره... بهتره برای تشخیص و درمان مناسب به پزشک مراجعه کنید. مشکل به راحتی حل می شود. ضمن اینکه بهتر است بهداشت اون قسمت هم به خوبی رعایت شود. ترشحات غير طبيعي : بيشتر ترشحاتي كه لزج يا داراي سوزش مخصوصي مي باشد ، غير طبيعي مي باشد . همچنين ترشحات با بوي زننده و زرد يا سبز يا بصورت خونابه اي مسئله اي غير طبيعي بوده كه بايد بررسي گردند . احتمالا دچار عفونت کاندیدا( نوعی قارچ) اون قسمت شده اید

ترديدهاي زنانه
    ترشح از واژن شكايتي است كه بسياري از خانم‌ها را به مطب پزشكان مي‌كشاند اما آيا همه اين ترشحات نشانه بيماري هستند؟
    http://www.iransalamat.com/index.php...n=show&id=1253

ترشحات زنانگي (لكوره)
    http://www.iransalamat.com/index.php...n=show&id=1254

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت