جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: تنبلی تخمدان - نحوه درمان من

nazli آفلاین است تازه وارد

پیشفرض تنبلی تخمدان - نحوه درمان من

باعرض سلام وخسته نباشید واقعا ایران سلامت انجمن پر باری هست اطلاعات زیادی کسب کردم
    من در مورد تنبلی تخمدان خیلی مطلب خوندم از همین سایت ولی به چند سوالم نتونستم جواب پیدا کنم من
    دختری هستم 21 ساله 3 سال پیش به خاطر نا مرتب بودن پریود هام و پر مویی به پزشک مراجه کردم سونو
    گرافی رفتم همه چی طبیعی ونرمال بود ولی ازمایش هورمونهام نه دکتر به من گفتن هورمون زنانت کم کاره برام
    قرص سیپروپتون کامپاند تجویز
    کردن 9 ماه استفاده کردم به تشخیص دکتر قطع کردم ولی بعد دوباره همون آش همون کاسه این اتفاق دوباره افتاد
    یه سال
    دیگه هم استفاده کردم دوباره آزمایش و سونوگرافی رفتم همه هورمونها طبیعی و نرمال بود دیگه تا سه ماه قرص مصرف نکردم ولی بازم سه ماه بعد دوباره به تشخیص دکتر استفاده قرص شروع کردم الان هم سیپروپتن مصرف می کنم هم اسپیرنو لاکتون آی اچ 100 اینارو گفتم برای اینکه چند تا سوال دارم.
    1. اینکه قرص سیپروپتون کامپاند تنبلی تخمدان منو درمان میکنه اگه تاثیر داره چرا وقتی قطع میشه دوباره همه چی مثل اول میشه؟
    2. یکی هم اینکه با همین شرایطی که دارم روزی میشه که من بدون قرص پریودام مرتب بشه و دیگه مشکل هورمونی نداشته باشم حس می کنم باید تا آخر عمرم قرص سیپروپتن مصرف کنم تا پریودام منظم باشه و موی زائدم زیاد نشه و جوش در نیارم فقط با قرص انداختن؟
    3. آیا سینوزت ربطی به مشکل من داره؟

موقعیت
    Tehran

پیشفرض

با سلام
    کدوم تنبلی تا حالا زرنگ شده که تخمدان شما هم بشه؟!!!!
    در کل مشکل شما مشکل بسیاری از بیماران می باشد و خیلی ممنون که مطرح کردید
    در مورد تنبلی تخمدان یا اصطلاحا تخمدان پلی کیستیک هنوز درمان قطعی وجود ندارد و تمامی درمانهای بعمل آمده علامتی هستند یعنی تا وقتی دارو استفاده میشود علائم بر طرف میگردد و سپس مجدد شروع میشود
    درمانهای جراحی نیز وجود دارند که در موارد پر مویی خیلی شدید و یا نازایی میتوان از ان استفاده نمود ولی در هر حال اگر علائم شما خیلی شدید نیست میتوانید مصرف دارو را قطع و فقط در موارد لزوم مصرف کنید ولی اگر پرمویی و یا اختلال پریود شدید است بهتر است مداوم استفاده نمایید
    موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی