جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: بزرگ شدن اندازه کیست تخمدان

parseh آفلاین است تازه وارد

پیشفرض بزرگ شدن اندازه کیست تخمدان

با سلام
    من مدت 8 ماه است که متوجه کیست تخمدانم شده ام ، آن هم به طور اتفاقی با انجام سونوگرافی که برای یک چکاپ ساده رفته بودم و متوجه شدم دارای یک کیست 6 سانتی متری در تخمدان چپم هستم! که علامت غیر طبیعی مانند درد... هم نداشتم . در سونوگرافی آمده بود که که کیست ساده است و با جدار منظم و بدون توده. به پزشک مراجعه کردم و به من دو دوره قرص مارولون و یک دوره قرص یاسمین مصرف کردم اما به جای اینکه کیست کوچکتر شود ، بزرگتر شد!!و شد 7 سانتیمتر... پزشکم را عوض کردم ، و بعد از سونو گرافی ایشون گقتند که کیست من کیست ساده نیست بلکه موسینوس است ، به من یک سری دارو دادند: قرص HD که یک ساعت قبل از آن ویتامین B6، ناپروکسن 250 هر روز ،دگزا متازون از روز 10 قائدگی به مدت 10 شب(نصف قرص)، اریترو مایسین از روز 12 قائدگی به مدت 15 روز ، دو آمپول سفازولین، فولیک اسید شبی یک عدد ، ویتامین E یک روز در میان و قرص osteocare شبی یک عدد که این موارد هر ماه تکرار میشد تا 5 ماه و چون خود پزشکم دستگاه سونوگرافی داشتند و من هم ماهی یک بار به ایشون مراجعه می کردم و همیشه می گفتند کیستم بهتر شده.... تا اینکه دیروز خودم به یک مرکز سونو گرافی مراجعه کردم و بعد از انجام سونوگرافی متوجه شدم که کیستم 7 سانتی متر است!! در حالی که فکر می کردم بهتر شده ام، به نظر شما من باید چی کار کنم؟ باز پزشکم رو عوض کنم؟به نظر شما داروهای گیاهی در این زمینه موثر هستند؟

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

با سلام

مسلما همان پزشک اول که مراجعه کردید با اطلاعاتی که از شما بدست میارن و اطلاعاتی که از سونو گرافی بدست میارن به راحتی می توانند در باره مشکل تخمدان های شما اظهار نظر کنند. دلیلی برای مراجعه به پزشک دیگر وجود ندارد. کیست اگر بدخیم باشد شواهدی مخصوصا در سونو گرافی دارد که باعث شک هر دو پزشک رادیو لوژی کننده و پزشک مراقب است. من به آن شواهد اشاره نمی کنم چون به درد شما نمی خورد و باعث سردر گمی شما خواهد شد و به نوعی باعث دخالت در کار همکاران خواهد شد که ما علاقه ای به این مسئله نداریم.
    رویهم رفته من شاهدی به نفع بدخیم بودن کیست تخمدان نمیبنم و صرف 7 سانت شدن کیست تخمدان 6 سانتی دلیل بر شک به بدخیم بودن نیست... حد اقل با این اطلاعات...

سرطان تخمدان( اخبار و گزارشات)
    http://forum.iransalamat.com/showthread.php?t=439
    کیست تخمدان(اخبار وگزارشات)
    کیست تخمدان(اخبار وگزارشات)

طبابت کردن در محیط مجازی اینترنت
    http://fablog.iransalamat.com/?file=...ion=show&id=30
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی