جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 9 از 9 مجموع

موضوع: میکرواینجکشن و تست خون hcg مشکوک

afi
    afi آفلاین است تازه وارد

Unhappy میکرواینجکشن و تست خون hcg مشکوک

با سلام
    پس از جراحی واریکوسل شوهرم در سال 85، و سپس چند آی یو آی ناموفق در 86، امسال میکرو اینجکشن شدم که فقط یک جنین جهت انتقال داشتم. پس از 13 روز از ترانسفر، آزمایش خونم hcg 19 بود و مشکوک به بارداری هستم. الان هم که 4تا6 روز پریودیم عقب افتاده باز هم آزمایشم 16 روز پس از ترنسفر مشکوکه.
    چه کار کنم؟ممنونم

موقعیت
    Tehran

پیشفرض

با سلام
    نکته ای که باید توجه نمایید اینستکه امپول هاش سی جی که قبل از گرفتن تخمک تزریق میشود میتواند روی جواب بتا هاش سی جی اقر داشته وانرا بمقدار جزئی بالا ببرد لذا اگر ازمایش در 48 ساعت بعدی بالاتر نرفت احتمالا علت اینمورد می باشد.

afi
    afi آفلاین است تازه وارد

پیشفرض میکرواینجکشن ناموفق

با سلام
    من پس از انجام میکرو اینجکشن و انتقال یک جنین، آزمایش خون منفی داشتم. ولی علائمی شبیه سینهدرد، انقباضات خفیف شکمی، ترشح و عقب افتادگی ده روزه پریود آیا ممکن است به دلیل بارداری بیوشیمیایی و یا حاملگی خارج رحمی یا ... باشد؟ آیا برای پریود شدن نیاز به د ارو هست یا نه؟
    با تشکر

موقعیت
    Tehran

پیشفرض

با سلام
    ازمایش خون منفی حاملگی را کلا رد میکند و این علائم در اثر سطح بالای هورمونی در اثر تزریق امپولهای هاش ام جی معمولا اتفاق می افتد

1863 آفلاین است تازه وارد

Unhappy

با سلام
    من 30سال دارم دوعمل آی یو آی و یک آی وی اف ناموفق داشتم 6 سال که ازدواج کردم دربرج 10 تحت عمل میکرو همراه با لیزر قرار گرفتم 3جنین از گرید Ab و b برای من در تاریخ 4 دی ماه انتقال دادند آزمایش اول من روز 13انتقال20 آزمایش دوم در 36 ساعت بعد 31و آزمایش سوم من باز هم 36 بعداز آزمایش دوم بتای 45 رو نشون داد من تمام آزمایشهارا در موسسه رویان دادم حالا سوال من اینه که چرا بتای من انقدر کند بالامی ره و این می تونه خطرناک باشه.درضمن من روز نهم انتقال یک لکه بینی خیلی خیلی کم داشتم الان هم از بی بی چک که استفاده می کنم مثبت لطفا منو راهنمایی کنید.
    آخرین ویرایش توسط 1863 در تاریخ 13-Jan-2009 انجام شده است

پیشفرض

سلام
    خواستم بدونم در عمل میکرو احتمال حاملگی خارج از رحم یا در لوله وجود دارد اگر دارد چه علائمی داره؟ کند بالا رفتن عدد بتا می تونه نشونه هایی از این احتمالات باشه؟

موقعیت
    Tehran

پیشفرض

اگر بتا خیلی اهسته بالا رود احتمال حاملگی خارج از رحم یا سقط وجود دارد ولی گاهی نیز ممکنست این حالت در حاملگی طبیعی دیده شود لذا شما باید فقط صبر کنید و انشالله به نتایج امیدوار باشید

پیشفرض

سلام و ممنون از پاسخ قبلی
    سوال من اینه که اگه به حاملگی خارج رحم باشه من تا کی برای سقط بدون عمل وقت دارم یعنی چقدر صبرکنم که خود به خود پریود شوم و اگر از چه تاریخی بگذره این قضیه خطرناک میشه چون دکتر به من گفته فقط پروژسترون قطع کن من الان سه روزه قطع کردم اما اتفاقی نیفته می ترسم کار به کورتاژبرسه و آیا حاملگی خارج رحم باعث چسبندگی رحم یا لوله ها می شود چه کنم که کار به اینجا ها نرسه

پیشفرض

با سلام
    من یک سوال دیگه ازشما دارم من تا کی وقت دارم منتظر سقط طبیعی باشم و این صبر برام خطرسازنشه
    آیا حاملگی خارج از رحم باعث چسبندگی لوله یا رحم میشه چه کار کنم کار به اینجاها نکشه و چه کار کنم کار به کورتاژ یا عمل جراحی نرسه من الان 24 روزه که انتقال جنین دادم فقط این نکته رو یادآور بشم که حاملگی من طبیعی نبوده و من میکرو انجام دادم در موسسه رویان

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت