جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 6 از 6 مجموع

موضوع: عمل آي يوآي

تنديس آفلاین است عضو دائمی
    موقعیت
    تهران

پیشفرض عمل آي يوآي

باعرض سلام وخسته نباشيد و تبريك پيشاپيش سال نو خدمت پزشكان محترم اين سايت بسيارمفيدوارزنده
    بنده در تاپيكهاي گذشته وضعيت خود را در مورد ناباروري شرح داده ام:
    1-هميشه پريودهاي نامنظمي داشته ام
    2-هرگز كيست نداشته ام
    3- مدت 21ماه است كه اقدام به بارداري نموده ام
    4-آزمايشهاي هورموني مشكل خاصي وحادي راگزارش نكرده است و پزشكم معتقد بودند كه تخمدانهايم ضعيف ميباشد ولي باداروهاي محرك تخمك گذاري باردار ميشوم
    5-دو دوره سه ماهه ( مجموعا6 بار ) ازكلوميفن و تزريق اچ سي جي درروز چهاردهم استفاده كرده ام وهميشه فوليكولهاي خوب ومناسب(16الي21ميليمتر) داشته ام
    6- عكس رنگي ازرحم گرفته ام كه آنهم فاقد مشكل بود
    7- آناليز اسپرم همسرم هم طبيعي و نرمال ميباشد واتفاقا اسپرمها ازكيفيت بسيارمناسبي برخوردارند
    با همه اين توضيحات متاسفانه تاكنون حامله نشدم وكاملا روحيه ام راازدست داده ام ودرمان رارهاكردم
    حقيقتش باتوجه به اينكه مطب پزشك معالجم بسيار شلوغ است فرصتي براي طرح چنين سوالاتي وجود نداره وقطعا ميدانم به محض مراجعه مجددا كلوميفن تجويز ميشه

با اينكه به خوبي مطلع هستم كه اين سايت محلي براي طبابت نيست ولي خواهشمند هستم بفرماييد :
    آيا ادامه درمان باكلوميفن همانند دوره هاي گذشته جايزاست ؟(چون شنيده ام بيش ازدودوره سه ماهه جايزنيست )
    عمل آي يو آي تحت چه شرايطي انجام ميگيرد يعني باشرايط بنده عمل آي يوآي لازم به نظر ميرسد؟
    وسوال آخراينكه آيا اندازه طبيعي فوليكول درروز چهاردهم نشانه كامل وسالم بودن تخمك است يعني اين احتمال وجود داره كه با اينكه فوليكولها اندازه طبيعي داشته اند ولي تخمكهاي سالم و بالغ ومناسبي نباشند و به همين دليل باردار نشده باشم؟
    باكمال تشكر

دنيز آفلاین است تازه وارد

پیشفرض آي يو آي

با سلام

تنديس جان
    من هم تقريبا شرايطم مثل تو بوده و از اون دكترهايي كه سرشون شلوغه هم زياد رفتم و نتيجه اي نگرفتم . اما پيش يه دكتري رفتم كه پيشنهاد آي يو آي داد و نتيجه گرفتم . به نظر من شما هم زياد وقتو تلف نكن . چو ن آي يو آي كار سختي هم نيست.
    موفق باشي

موقعیت
    تهران

پیشفرض

دنيز عزيز از پاسخت سپاسگذارم
    چند تا سوال داشتم:
    آيا در دوراني كه درمان ميكردي، كورتاژ تشخيصي هم شده بودي ؟
    در دوره اي كه عمل آي يو آي انجام دادي داروهاي محرك تخمك گذاري هم مصرف كردي؟

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

معمولا تحریک تخمک گذاری تا 3 بار انجام میشه و اگر نتیجه نداد از تست های دیگه تشخیصی استفاده میکنند.که ظاهرا شما مشکل هورمونی نداشته اید.از وقتی که تخمک سالم رها میشه.. تا وقتی که لقاح تشکیل میشه..اتفاقات زیادی رخ میده که بروز اشکال در هر کدام باعث عدم تشکیل جنین میشه.. با فرض اینکه اسپرم ها سالم هستند.بهترین شخص برای قضاوت در مورد
    شما پزشک خودتون هستند.. اگر صحبت های پزشکتون شما را راضی نکرده می تونید با پزشکان دیگری هم مشورت کنید
    و از مجموع اظهار نظر آنها نتیجه گیری کنید. اما با توجه به شما که تخمک سالم رها شده.. و اسپرم ها و محیط رحم هم
    بدون اشکال است.. و چند بار تحریک تخمک گذاری هم چندان موفقیت آمیز نبوده.. به نظر میرسه اقدام بعدی استفاده از
    لقاح مصنوعی هست. تست های دقیق دیگری هم در شرایط شما وجود داره.. که می تونه در انجام بهتر لقاح مصنوعی کمک بیشتری بهتون کنه.. به هر حال این نظر منه

دنيز آفلاین است تازه وارد

پیشفرض آي يو آي

سلام تنديس جان

من كورتاژ تشخيصي انجام ندادم.

قبل از آي يو آي داروهاي محرك مصرف كردم.

موقعیت
    تهران

پیشفرض

دنيز جان سلام
    ازاينكه زحمت ميكشي و پاسخ سوالا تمو ميدي واقعا سپاسگذارم.
    خواهش ميكنم با توجه به تجربه اي كه داري اطلاعات بيشتري دراختيارم بذار:
    چه داروهايي براي شما جهت آي يو آي تجويزشده بود ؟
    بااولين آي يو آي حامله شدي ياچند دوره تكرار شد؟
    هزينه اش چقدر است؟
    عمل درمطب انجام ميشه يا بايد بستري شد؟
    قبلا براي بارداري چه مراحلي روطي كردي كه به نتيجه نرسيدي ؟
    بعد ازعمل هم مراقبتهاي خاص يا داروهاي ويژه اي تجويز شده يا مثل يك دوره بارداري عادي سپري ميشه ؟
    اميدوارم خودت و مهمون كوچولويي كه درراه داري پاينده باشيد، مجددا ممنونم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت