جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع
Like Tree1Likes
  • 1 Post By narsis

موضوع: درمان عفونت و زخم واژن( فریز کردن)- نازائی

narsis آفلاین است تازه وارد

پیشفرض درمان عفونت و زخم واژن( فریز کردن)- نازائی

با سلام. من مدتي قبل دچار عفونت و زخم واژن بودم. پزشك با استفاده از پماد Triple sulfa PD و فريز كردن مرا درمان كرد. من بعد شنيده ام كه فريز كردن باعث نازايي مي شود با توجه به اينكه من تاكنون باردار نشده ام و حالا قصد باردار شدن دارم اين نگراني براي من بوجود آمده كه فريز كردن باعث ايجاد مشكل نازايي شده باشد. مي خواستم دراين مورد براي من توضيح بدهيد. ممنون.
    رها1111 likes this.

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

اشتباه به عرض رسوندن. نازائی ایجاد نمیکنه...

عمده مشکلاتی که این مسئله ایجاد میکنه به این قرار هست.
    1- درد خفیفی در ناحیه شکم لگنی که معمولا در اولین فریز ها هست
    2- امکان داره اگه بیمار سریع از جاش بلند بشه.. یک حالتی مثل غش کردن ایجاد بشه و بیحال شه.. که برای جلوگیری از این مسئله قبل بلند شدن کمی در حالت طاق باز استراحت کنه
    3- شاید مهمترین مشکلی که کرایو ایجاد میکنه.. ایجاد ترشح هست که تا مدتی مداوما تولید خواهد شد که ممکنه باعث بشه تا 6 عدد پد هم مصرف بشه و شاید حتی بین 4-1 هفته طول بکشه
    4- در 3-1 % فریز شده ها ممکنه عفونت ناحیه لگن ایجاد بشه.. در واقع بر خلاف انتظار همه که فکر میکنند با فریز عفونت کم میشه.. البته اگه ترشح زیاد باشه.. ممکنه اختلالاتی در بدن ایجاد بشه که باید اقدامات درمانی رو شروع کنیم
    5- خود عمل فریز کردن .. ایجاد زخم میکنه در ناحیه گردن رحم و لذا بهتره تا 2 هفته این کار ها انجام نشه. انجام هر گونه مقاربت - گذاشتن هر گونه تامپون و یا چیز دیگه در مجرای رحم

منابع
    http://cme.asccp.org/faq/treatHPV.cfm
    http://www.emedicine.com/derm/topic553.htm
    http://www.ppcnj.org/service_descriptions.htm
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

narsis آفلاین است تازه وارد

پیشفرض Re: پيشگيري از عفونت واژن

سلام.آيا مي توان براي پيشگيري از عفونت واژن در افرادي كه به طور مكرر دچار عفونت واژن مي شوند توصيه كرد كه هفته اي 1-2 مرتبه واژن را با سركه يا ماست شستشو داد؟ (با توجه به اين نكته كه محيط اسيدي مانع رشد باكتري ها و قارچ ها مي شود) لطفا اگر جواب منفي است علتتش را بنويسيد؟

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض Re: پيشگيري از عفونت واژن

نقل قول ارسالی توسط narsis
    سلام.آيا مي توان براي پيشگيري از عفونت واژن در افرادي كه به طور مكرر دچار عفونت واژن مي شوند توصيه كرد كه هفته اي 1-2 مرتبه واژن را با سركه يا ماست شستشو داد؟ (با توجه به اين نكته كه محيط اسيدي مانع رشد باكتري ها و قارچ ها مي شود) لطفا اگر جواب منفي است علتتش را بنويسيد؟
    هیچ وسیله پیشگیری کننده به جز آب گرم و دستمال آغشته به آب گرم کمک کننده نیست. و توصیه شده از هیچ صابون یا مواد پاک کننده یا محصولاتی که حاوی ترکیبات شیمیائی هست هم استفاده نشه...
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت