جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: عکس نامناسب در اتاق پسرم پیدا کردم

nasiri-2007 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض عکس نامناسب در اتاق پسرم پیدا کردم

سلام

من مادر یک نوجوان پسر هستم.در اتاق پسرم عکس های سکسی پیدا کردم. نگران هستم. من میدونم که نوجوان ها تو این سن و سال دنبال اطلاعات جنسی هستند و لی من دوست دارم پسرم به زن به عنوان زن بودن احترام بگذارد نه به این روش .من و شوهرم مجله هائ پورن داریم ولی بچه ها به هیچ وجه نمی تونن به اونها دسترسی داشته باشند و ما فقط خودمان دوتائی نگاه می کنیم و البته لذت هم می بریم.من می دونم که من و همسرم به هم احترام میزاریم صرفا برای شخصیت هم نه به عنوان اهداف جنسی. ممکنه نظرتون را در این مورد بپرسم ؟
    آخرین ویرایش توسط دکتر نادر در تاریخ 20-Feb-2010 انجام شده است

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

من از صحبت های شما اینطور استنباط می کنم که شما به پسرتان در مورد اینکه نیاز به اطلاعاتی در باره مسال جنسی دارد احترام می گذارید و کنجکاوی وی را تا حدی طبیعی می دانید . والدین می توانند از این فرصت ها استفاده کنند تا بهتر بتوانند با فرزندانشان ارتباط بر قرار کنند.

در مورد اینکه چطور در این مورد با شریک جنسی خودتان صحبت کنید فکر کنید.شما خودتان با چه نوع بر خوردی با این مسئله موافق هستید؟ شما خودتون وقتی نوجوان بودید چطور با این مسئله مواجه شدید و بر خورد کردید ؟.شما خودتان دوست دارید فرزندتان کاملا این مسئله را فراموش کند یا اینکه فراموش نکند اما در باره اش با فرزندتان صحبت کنید؟

با شریکتان با هم تصمیم بگیرید که چه ارزشهائی را باید به فرزندتان القاء کنید.شما اشاره کردید به زنها احترام می گذارید.شما در باره روابط جنسی , عشق و روابط عاطفی بین افراد چه چیزی به فرزندتان خواهید گفت؟ توجه کردن به این اینکه پسرتان چه نوع نگرش رفتاری با زنها و یا هر شخص دیگری در زندگی اش دارد... بهتر از این هست که شما با پنهان کردن مطالب پورن.. این رفتار را رفتار احترام آمیز با زنها قلمداد می کنید.خارج از مسئله پورن آیا شما خبر دارید که پسرتان چه نظری نسبت به زنها دارد؟

با شریک تان به اتفاق با پسرتان در باره قوانین خانه و ارزشهائی که دوست دارید رعایت شود صحبت کنید.اگر سوالاتی در باره
    قوانین و ارزشهای شما داشت صراحتا جوابش را بدهید

و نهایت اینکه شما چیزی پیدا کردید که در حریم خصوصی شخص دیگری بوده ...

ممکنه خیلی چیز ها باشه که شما دوست داشته باشید به فرزندتان بگوئید.ممکنه اختصاصا به پورن ربط داشته باشن و یا در سطح وسیعتری در سطح سلامت جنسی باشه.به بعضی از این موارد اشاره می کنیم

- ممکنه شما بخواهید به پسرتان بگوئید که درست نیست که به زنان صرفا به این نظر نگاه شود و حساب اقلیت بسیار کمی از زنان
    که این رفتار را دارند از بقیه زنان جداست و باید به زنان به خاظر خصوصیات متمایز و قابل تحصینی که دارند احترام گذاشت

- دیگر اینکه افراد بالغ ازاین روش صرفا به عنوان نوعی تفنن استفاده می کنند و ممکنه برای کسانی که آگاهی کافی نداشته باشند تصور نادرستی از رفتار های جنسی در آنها ایجاد کند

- ممکنه بخواهید این توضیح را بدهید که اینکه نوجوانان به مسائل جنسی علاقه مند هستند مسئله کاملا عادی باشد و از اینکه زمانی وی بخواهد از شما سوالاتی بپرسد شما پاسخ خواهید داد و این مسئله را درک خواهید کرد

قدم بعدی این هست که با فرزندتان صحبت کنید. این مسئله راحتتر و کمتر تهدید کننده از این هست که رفتار خشنی با وی داشته باشید.می توانید نشان دهید که چطور با درایت در این موارد برخورد می کنید. خارج از این مسئله که شما دوست دارید با وی در باره پورن صحبت کنید ( که تصمیم گیری آن با خود شما هست) شما می توانید در باره سایر مسائل جنسی هم با فرزدتان صحبت کنید

مثلا اگردر یک جمع خانوادگی بطور اتفاقی صحنه نامناسبی دیدید می توانید ازش بپرسید که در مورد این مسئله تو چی فکر می کنی؟

یا اگر مثلا بطور اتفاقی با آگهی مواجه شدید که عکس نامتعارفی در آن هست ... می توانید در باره چیزی که فروخته می شود توضیح دهید و بگوئید که اگر آنها از آن عکس استفاده می کنند صرفا برای فروش محصولشان است

مجله هایی که فرزندتان دارد یا وب سایت هائی را که دوست دارد را خودتان هم ببینید .توضیحی در باره چیز هائی که می بیند به وی دهید و از وی هم بخواهید که نظرش را بگوید

این مسئله شایعی هست که اغلب مادران در اتاق بچه هایشان از این موارد ببینید.شما می توانید بوسیله بحث های باز
    و صادقانه ای که انجام می دهید و با مشورت با محققانی که در این زمینه تحقیق می کنند و همینطور دیگر والدینی که شرایط مشابه دارند به بلوغ جنسی سالم فرزندتان کمک کنید

در این زمینه سایت اختصاصی وجود داردکه به انگلیسی هست و برای علاقه مندان معرفی می شود
    http://www.advocatesforyouth.org/ind...108&Itemid=206
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

مونا1389 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام به شما مادر خوب
    سعی کنید خودتان اطلاعات علمی به پسرتان بدهید تا اخبار کاذب و داغ از دیگران نشنود! اصولا اگر چنین اتفاقی بافتد پسر با فکر مهیج بودن بیش از واقعیت این موضوع رشد می کند و بعد در اولین تماس جنسی دچار سرخوردگی می شود.
    اطلاعات را سنجیده و نه خیلی دقیق بیان کنید. محیط خانواده را گرم نگاه دارید تا اولین شبه به وجودآمده را باشما درمیان بگذارد.

1359 MBA آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

به نظر من اگر والدین خودشون در هر سنی و همزمان با رشد کودک اطلاعات و توضیحات جنسی متعارف رو به اون بدن افراد ناباب و دوستان و اطرافیان امکان اینکه به بهانه نمایش عکس و یا فیلم های سکسی اون رو منحرف و آلوده کنند تا حد چشم گیری (نزدیک به صفر) کاهش پیدا می کنه و علاوه بر او که فرزند به اونها اعتماد پیدا می کنه اونها رو مشاور امین و قابل اعتمادی در نظر میگیره که مشکلات و دغدغه های جنسی خودش رو بدون ترس و واهمه و با کمال میل با اونها در میون میگذاره

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت