جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: ماه هشتم- درد در زير شكم

RAHA ROSTAMI آفلاین است تازه وارد

پیشفرض ماه هشتم- درد در زير شكم

با سلام و خسته نباشيد
    من الان در ماه هشتم بارداري هستم يعني دقيقاْ 7ماه و 21روزمه. آخرين سونوي من سونوي داپلر و حدود 2هفته پيش بود.در اونجا گفتن همه چيز نرماله. اما دكتر چون معتقد بود شكمم سفت شده و آب دور جنين كم شده اين سونو رو برام نوشت. مدت چند روزه كه خودم هم احساس ميكنم شكمم سفته. دردهايي ها در زير دلم دارم كه گاهي مثل امروز ظهر اشكمو در مياره.ضمناْحدود 1ماهه كه دكتر برام ايزوكسوپرين تجويز كرده تا از زايمان زودرس جلوگيري كنه. و من گاهي كه خيلي درد دارم به توصيه ي دكتر 2تا قرص ميخورم. ميخوام بدونم از نظر شما وضعيتم چطوره؟ آيا احتمال زايمان زودرس من بالاست؟ ضمن اينكه دكتر به من استراحت كامل داده و من به خاطر شرايط مالي نمي تونم كارمو ول كنم و مرخصي هم ندارم حون شركتي هستم. از راهنماييتون ممنونم

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

سلام

سوال شما جنبه طبابت داره و باید توسط پزشک مراقب و در کلینیک پاسخ داده بشه. با اینحال اگر منظورتون از طرح سوال این هست که آیا نوع درد های شما می تونه شروع زایمان باشه یا نه یعنی باید عرض کنم انقباضات رحمی, در واقع شروع پروسه زایمان است.. و در هفته های انتهای بارداری کم نیست. باید تشخیص داد که آیا این انقباظات اختصاصا شروع زایمان است یا انقباض کاذب است که اصطلاحا بهش میگن براکستون هیکس.در زایمان واقعی, شدت انقباضات بصورت پیشرونده افزایش می یابد. انقباض هر 4-2 دقیقه اتفاق میافتد و باعث ناراحتی در شکم و نواحی پشتی به همراه احساس افزایش فشار در لگن می شود.

ضمن اینکه علاوه بر مسائل زایمانی باید به سایر عللی که باعث درد شکم و لگن می شود نیز فکر کرد... برای همین هست که عرض کردم سوال شما جنیه طبابت دارد...

طبابت کردن در محیط مجازی اینترنت
    http://fablog.iransalamat.com/?file=...ion=show&id=30

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت