جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: سفید کردن دائمی‌ کل بدن

علي68 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض سفید کردن دائمی‌ کل بدن

میخواستم بپرسم آیا راهی‌ برای سفید کردن دائمی‌ کل بدن وجود دارد ؟ آیا با دستگاه هایی‌ که پوست رو برنزه میکنند میشود پوست رو سفید هم کرد ؟ البته به صورت دائم. آیا کرمی‌هست که بتوان با مصرف آن برای کل بدن بعد از مدتی‌ به سفیدی دائمی‌ رسید ؟ ( منظورم این هست که دیگه نیاز به مالیدن کرم نباشه و پوست برای همیشه سفید بمونه ) اگر هست برای چه مدت باید کرم رو مصرف کنم و نام کرم چیست؟ سوال دیگه ای که ‏داشتم در باره هزینه لیزر هست. من می‌خواستم ببینم هزینه کلی‌ برای از بین بردن تمام موهای بدن ( دست، تمام پا، سینه و شکم و ... ) و صورت توسط لیزر چقدر میشه، ‏البته باید بگم من بسیار پر مو هستم، و حد اکثر چه مدت طول می‌کشه تا به طور کامل و دائم موها از بین برن ؟

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

بجز ژن درمانی که هنوز در دنیا روی انسان انجام نمی گیرد هیچ راهی برای سفید کردن دائمی بدن وجود ندارد. داروهایی که برای سفیدی پوست انجام میگیرد موقتی و چنانچه مدت زمان زیاد و یا با درصد بالا استفاده شوند خطرناک است. برای موهای بدن میشود بکلی از بین برد ولی نیاز به چند جلسه درمان با لیزر دارد. بسته به وسعت بدن هزینه متفاوت است. ولی در حدود 800 تا 900 هزار تومان برای هر جلسه میشود. (دستها- پاها- زیر بغل- ناحیه تناسلی و موهای پراکنده دیگر)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت