جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: زرد شدن و منافذ بزرگ و جوش های زیاد صورت / خانم 37 ساله

فاطمه123 آفلاین است تازه وارد
    فیسبوک من
    کلیک کنید

پیشفرض زرد شدن و منافذ بزرگ و جوش های زیاد صورت / خانم 37 ساله

خانمي 37 ساله و متاهل هستم. پوست صورتم منافذ بزرگ و جوش‌هاي زير پوستي زياد و ريز و خط‌هاي عميقي دورلب و بين ابروهايم وجود دارد. مهم‌تر اينکه پوست صورتم به زردي مي‌گرايد و همه اين عوامل باعث ايجاد پوستي ناراحت در من شده است. به تالاسمي مينور مبتلا هستم و کم‌کاري تيروييد دارم. لطفا مرا راهنمايي کنيد که چه کنم؟

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

در کم‌کاري‌هاي تيروييد، رنگ پوست کم‌کم زرد مي‌شود که تا حدي مي‌تواند مشکل شما را توجيه کند. البته علل مختلف ديگري نيز باعث زرد شدن پوست مي‌شوند مانند بيماري‌هاي داخلي و بيماري‌هاي کبدي و... اگر مشکلتان شديد است، بايد بيشتر بررسي بشويد و آزمايش‌هاي خاصي انجام دهيد. در مورد چين و چروک‌ها مي‌توان با استفاده از روش‌هاي مختلف ليزر يا تزريق بوتاکس تا حد زيادي آنها را بهتر کرد. منافذ پوستي هم معمولا در پوست‌هاي چرب ديده مي‌شوند که بيشتر منافذ غدد سبابه يا چربي پوست هستند. اين منافذ در افرادي که مستعدترند و چربي پوستشان بيشتر است، بارزتر و بزرگ‌ترند. براي درمان اين منافذ استفاده از برخي کرم‌ها تا حدي تاثير دارد اما روش‌هاي غيردارويي مانند ميکرودرم ابريژن يا ليزرهاي co2 فرکشنال تا اندازه‌اي مي‌تواند آنها را بهتر کند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت