جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: ضخیم کردن مو

masoud200 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض ضخیم کردن مو

با سلام
    موهای سر من که دچار ریزش نیز هست (در حال حاظر ماینوکسیدیل مصرف میکنم) نازک هست آیا روشی موثری برای حجیم کردن مو وجود دارد.

فروزنده آفلاین است عضو فعال

پیشفرض

اگر ازماينوكسديل نتيجه مثبت گرفتيد مصرف اون رو ادامه بديد چون تدريجا موهاي نازكي كه با مصرف ماينوكسيديل رشد كردند رفته رفته ضخيم و به اندازه موهاي ديگه سرتون خواهند شد . ضمنا بعضي از شامپوها هم هستند كه روشون نوشته حجم دهنده هستند .البته صحت و سقم اين رو نميدونم ولي ممكنه تركيباتي داشته باشه كه به حالت دادن مو و انبوه بيشتر به نظر رسيدن اون كمك كنه .

ramram آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط فروزنده
    اگر ازماينوكسديل نتيجه مثبت گرفتيد مصرف اون رو ادامه بديد چون تدريجا موهاي نازكي كه با مصرف ماينوكسيديل رشد كردند رفته رفته ضخيم و به اندازه موهاي ديگه سرتون خواهند شد . ضمنا بعضي از شامپوها هم هستند كه روشون نوشته حجم دهنده هستند .البته صحت و سقم اين رو نميدونم ولي ممكنه تركيباتي داشته باشه كه به حالت دادن مو و انبوه بيشتر به نظر رسيدن اون كمك كنه .
    سلام مي خواستم بدونم كه چطوري ميشه موهاي ابرو را چطوري پر پشت كرد :?:

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

براي حجم بخشيدن به موهاي نازك، مي توانيد از شامپوهاي حجم دهنده استفاده كنيد

* اگر موهايتان كم پشت است، با شانه كردن آن به روش عكس يعني از ريشه به ساقه، مي توانيد حجم مو را زياد كنيد.

* اگر موهايتان نازك و كم شده باشد، هر شب با يك برس مويي با دندانه هاي درشت به آرامي شانه كنيد. با اين كار جريان خون در اطراف پياز مو جريان پيدا مي كند و رشد مو تحريك و تسريع مي شود.

سوال: موي ابرو هاي من کم پشت و در واقع خالي است چطور ميتوانم ترميم کنم بطوريکه زياد پر پشت و سياه هم نشود

جواب:اول از همه بايد علت ريزش مو را فهميد و بعد اقدام به درمان کرد . آخرين راه درماني پيوند مو است
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی