جستجو در سایت توسط گوگل

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج 1 تا 10 از 11 مجموع

موضوع: رويش مجدد موهاي از دست رفته

كيان46 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض رويش مجدد موهاي از دست رفته

با سلام و تبريك سال نو

سوال داشتم در مورد امپولهاي
    Biotine Roche 0/5 pour cent
    Bepanthene Roche 250 mg/ml و قرص سيتريزين و كلسيم دي و ويتامين اي
    و تاثيرشان در رشد مجدد مو
    در ضمن من 8 ماهي هست كه فين پشيا ي يك ميلي گرمي هندي مصرف مي كنم و تاثير ان را به وفور ديده ام
    ممنونم

shahabreza آفلاین است تازه وارد

پیشفرض Re: رويش مجدد موهاي از دست رفته

نقل قول ارسالی توسط كيان46
    در ضمن من 8 ماهي هست كه فين پشيا ي يك ميلي گرمي هندي مصرف مي كنم و تاثير ان را به وفور ديده ام
    ممنونم
    با سلام دوست عزيز علاوه بر فين پشيا روزي يك عدد ديگه چه داروهايي مصرف مي كني اگه برات زحمتي نيست نحوه مصرف داروها روزي چند تا و چه زماني رو براي ما هم توضيح بده خيلي ممنون ميشم

در ضمن شما زير نظر دكتر متخصص هستي؟؟؟؟

پیشفرض رويش مجدد موهاي از دست رفته

دوست عزيز mehbi709
    بله من 8 ماهي هست كه زير نظر يكي از پزشكان متخصص هستم و ماهي يك بار به ايشان مراجعه مي كنم و هر ماه داروهاي جديدي براي من تجويز مي كنند اما قرص فين پشيا و محلول ساختني كه يكي از محتويات ان ماينوكسيديل است در اين هشت ماه ثابت بوده
    اين بار دو امپولي كه گفتم با قرص سيتريزين و كلسيم دي و ويتامين اي براي من تجويز كردند به اين ترتيب كه امپولها هر پنج روزي يك بار
    قرصها هر روز يك عدد
    ماههاي قبلي بايد به امپولهلي بيو فول و ب كمپلكس و B12 اشاره كنم قرصهاي فوليك اسيد و روي
    بايد بگم كه ريزش موهام كه نسبت شديد بود متوقف شده و رويش موهام هم شروع شده اول بصورت موهاي كركي اما حالا مثل موهاي خودم از عوارض داروهايي هم كه مصرف كردم هم فقط در مورد ماينوكسيديل مي دانم و فين پشيا كه مديون مديران سايتم با اطلاعات خوبشان و نمي توانم هيچ توصيه اي براي شما كنم چون تجويز ايشان با توجه به نياز بدن من بوده
    از اقاي دكتر هم خواهش مي كنم عوارض داروهايي كه گفتم را در سايت قرار دهند البته در صورت امكان
    با ارزوي موفقيت

پیشفرض

کیان جان بسیار ممنون که جواب دادی انشالله که همه موهات برگرده سر جاش و انشالله که دست راستت زیر سر ما باشه ....:idea:

شما در تهران هستی ؟؟؟؟؟
    در ضمن دو تا سوال یکی اینکه مولتی ویتامین خاصی هم استفاده میکنی؟؟؟؟
    و در ضمن با توجه به اینکه نوع آمریکایی propecia بسیار گرونتر از نوع هندی و مخصوصا ایرانیش هست دکترت چیزی نگفته که آمریکایی استفاده کنی بهتره؟؟؟؟؟

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط mehbi709
    کیان جان بسیار ممنون که جواب دادی انشالله که همه موهات برگرده سر جاش و انشالله که دست راستت زیر سر ما باشه ....:idea:

شما در تهران هستی ؟؟؟؟؟
    در ضمن دو تا سوال یکی اینکه مولتی ویتامین خاصی هم استفاده میکنی؟؟؟؟
    و در ضمن با توجه به اینکه نوع آمریکایی propecia بسیار گرونتر از نوع هندی و مخصوصا ایرانیش هست دکترت چیزی نگفته که آمریکایی استفاده کنی بهتره؟؟؟؟؟
    دوست عزيز سلام

بله من از مولتي ويتامين مينرال هم استفاده كرده ام
    و اينكه بله دكتر من نوع امريكايي ان را توصيه كرد اما اين نكته كه در دراز مدت جواب فين پشياي امريكايي را با مصرف نوع هندي ان مي گيرم را نيز متذكر شد
    با ارزوي موفقيت

پیشفرض

دوست عزيز سلام

بله من از مولتي ويتامين مينرال هم استفاده كرده ام
    و اينكه بله دكتر من نوع امريكايي ان را توصيه كرد اما اين نكته كه در دراز مدت جواب فين پشياي امريكايي را با مصرف نوع هندي ان مي گيرم را نيز متذكر شد
    با ارزوي موفقيت
    دوست عزیز باعث شرمندگی از سوالات فراوان اگر دوست نداشتی می تونی جواب ندی.......

مولتی ویتامین مینرال که مصرف میکنی چه مارکی هست قیمتش چنده و هر پک اون چند عدد توشه؟؟؟؟

و دلیل سوال دومم هم این بود که برای یه ماه مصرف قرص ایرانی propecia(finasteride 1mg) هر 30 عددش 1300 تومان نوع هندیش حدود 8000 تومان هر 30 تاش و نوع آمریکاییش یعنی همون PROPECIA هر 30 عددش نزدیک به 35000 هزار تومان می شه برای همین همیشه از خودم می پرسیدم که نکنه فرق زیادی از نظر بازدهی داشته باشند آخه 1300 تومان کجا و 35000 تومان کجا
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پیشفرض

سلام
    به نظر من اقاي دكتر هر دوي ما را مي توانند راهنمايي كنند چون سوال من هم هست
    در مورد مينرال هم بايد بگم براي مصرف 30 روز ان نزديك 2500 تومان هزينه كردم و فكر كنم كانادايي بود :idea:

پیشفرض Re: رويش مجدد موهاي از دست رفته

با سلام و تبريك سال نو

سوال داشتم در مورد امپولهاي
    Biotine Roche 0/5 pour cent
    Bepanthene Roche 250 mg/ml و قرص سيتريزين و كلسيم دي و ويتامين اي
    و تاثيرشان در رشد مجدد مو
    ممنونم
    سلام

اقاي دكتر بي صبرانه منتظر پاسخ شما هستم :?:

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

در این زمینه ما ما قبلا زیاد صحبت کردیم.این داروها که اغلب جنبه ویتامینی و تقویتی دارن.. در شرایط بخصوصی که واضحا کمبود ویتامینها باعث بروز ریزش مو شده اند مفید است.. و الا در شرایطی که ریزش مو علت بخصوصی ندارد و هیچ شواهدی
    از سوء تغذیه احتمالی.. شیمی درمانی.. و دیگر مشکلات مشابه وجود ندارد.. استفاده از اونها تاثیر چندانی ندارد

مهرداد062 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با سلام.كپسول بيوتين در درمان ريزش مو چه نقشي دارد...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت