جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: خشك كردن مو

موقعیت
    كرج

پیشفرض خشك كردن مو

با سلام و خسه نباشيد.
    4 سوال از حضورتان داشتم:
    موهاي فر و خشكي دارم.از شامپو و نرم كننده پن تين استفاده ميكنم. هر 1 روز در ميان هم حمام ميرم.ولي وقتي از حمام بيرون مي آيم و موهايم را با سشوار يا همين طوري خشك ميكنم به شدت خشك ميشود.طوري كه اصلا استفاده من از نرم كننده بيهوده است.لطفا بگوييد كه آيا بايد بلافاصلا بعد از اينكه از حمام خارج شدم موهايم را خشك كنم يا زماني بگذرد بعد؟ از چه راهي براي خشك كردن استفاده كنم؟
    مدتي است كه پوست لبم خود به خود كنده ميشود و ظاهري نازيبا به وجود آورده؛پماد خاصي براي چرب كردن و صاف كردن پوست لب ها هست؟
    آيا شما استفاده از صابون خرچنگ را براي هر پوستي توصيه ميكنيد؟(پوستي تيره دارم كه جوش هم دارد.ميخواهم هم پوستم روشن شود و هم جوشهايش برطرف شود كه به من صابون خرچنگ بنفش بيوتي را معرفي كردند)
    آيا شما ميتوانيد به من يك كرم پودر آرايشي كه براي پوست بي ضرر و حتي مفيد باشد را به من معرفي كنيد؟
    با تشكر

موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

با سلام

متاسفانه در حال حاضر در باره محصولات آرایشی بهداشتی موجود در بازار صحبت نمیکنیم... در باره خشکی لب صحبت هائی جامعی داشتیم

* حتماً قبل از گذاشتن روسري يا كلاه، موهايتان را كاملاً خشك كنيد چون اگر موي شما زير روسري يا كلاه خشك شود، بسيار بد حالت خواهد شد.

* براي جلوگيري از وز كردن و خشك شدن موها كه در اثر سرماي زمستان و استفاده بيش از حد از سشوار ايجاد مي شود، هر هفته از ماسك رطوبت دهنده مو استفاده كنيد و از نرم كننده هاي قوي تر پس از شامپو مصرف كنيد.

* براي موهاي بسيار فر و وز، فرآورده هاي ضد وز به شكل لوسيون موسوم در بازار موجود است. مي توانيد قبل و بعد از سشوار، از اين لوسيون به موهايتان بماليد تا وز نكند.

* براي صاف كردن موها و جلوگيري از وز كردن مو هنگام سشوار، حتماً از دهانه سشوار استفاده كنيد، چون باعث مي شود كه باد گرم حقيقي به قسمت مورد نظر بخورد و ديگر قسمت ها را وز نكند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت