جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: تقويت ابرو

shahzadeh آفلاین است تازه وارد

پیشفرض تقويت ابرو

با سلام و روز به خير

جناب دكتر سوال من در مورد تقويت و پر پشت شدن ابروها ست. من ابروهاي خيلي كمي دارم كه مي ريزند در آرايشگاه به من گفتند كه قرص ضد بارداري را به صورت موضعي روي ابروهايم بزنم خوب مي شود و پر مي شود.
    من هم به داروخانه مراجعه كردم و داروخانه به من قرص hd داد اما هنوز از آن استفاده نكردم. اول مي خواهم مطمئن شوم كه عوارضي و مشكلي در پي ندارد. اضافه مي كنم كه من دختر و مجرد هستم.
    مي خواستم بپرسم كه براي پر پشت شدن ابروها چه كار بايد كرد و آيا استفاده از اين قرص ها به اين صورت ضرر دارد يا خير؟

باتشكر

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

با سلام

من شخصا از منابع معتبر چیزی در اینمورد نشنیدم . مطالبی همچون شما به گوش من هم رسیده است :

..اگر ابروهای شما ریخته از قرص جلوگیری استفاده کنید به این ترتیب که یک تا دو عدد قرص را در قاشق انداخته و به اندازه دو قطره آب روی آن بریزید و محلولی به سفتی ماست می شود و آنرا به قسمتهای خالی ابرو بزنید و نیم ساعت بماند مطمئن باشید بعد از دو هفته اثرش عالی است من شخصا خودم امتحان کردم البته قرص جلوگیری HD باشد...

با اینحال بهتر این است که علت آن پیدا شود و بر اساس آن تصمیم گیری شود.اگر بطور ژنتیکی در ابرو کم پشت هستید که کار چندانی نمی توان انجام داد

ابروي کم پشت
    ابروي کم پشت

زيباپي ابرو(اخبار و گزارشات)
    زيباپي ابرو(اخبار و گزارشات)
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی