جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: عوارض استمنا ؟

ielaati آفلاین است تازه وارد

پیشفرض عوارض استمنا ؟

من صدرا 26 ساله مدت 7 سال دچار استمنا بودم(به طور متوسط 1 بار در روز) ولي بلاخره ترك كردم.
    اخيرا بعد از استمنا در بالاو چپ الت احساس درد خفيفي ميكردم گاهي خفيف تير ميكشيد.فكر كنم بخاطر استمنا باشه.البته نه دايم .
    خيلي ميترسم.ضمنا فكر كنم دچار زود انزالي شده باشم (نمي دانم ) من از اين لعنتي توبه كردم. ولي از عوارزش ميترسم.تو را به خدا بگين چه كار كنم و كجا برم. حتي بعضي ميگويند
    با عث سرطان پروستات ميشه ؟لطفا راهنمايي كنيد . تشكر .

ali-t آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

صدرا جان اجازه بده چند تا مطلب رو برات توضيح بدم

ببين دوست عزيز مي دوني كه همه جا مي گن آب مايع حيات است . اما بايد توجه كني در همين آب خوردن معمولي هم اگر زياده روي كني مطمئنا دچار مشكل ميشي . حالا قضيه خودارضايي هم همينه . افراط در اينكار 100٪ يكسري مشكلات رو در پي داره اما در حالت نرمالش خصوصا اگر شريك جنسي هم وجود نداشته باشه بد كه نيست حداقل به لحاظ كاهش فشار روحي نياز به سكس خوب هم هست . حالا اين حالت نرمال چقدره ؟ والا استاندارد نداره اما فكر مي كنم مثل سكس اگر از هفته اي 2-3 بار تجاوز نكنه نرمال حساب ميشه ( اين نظر منه ) . در مورد سرطان پرستات هم بايد بگم كه مطالعات نشون ميده انزال به سلامت پروستات كمك مي كنه پس اگر مشكلي احساس نمي كني و نشونه هاشو نداري زياد خودت رو درگير اون مسئله نكن . اما زودانزالي مشكل ديگه ايه و درمانهاي خاص خودش رو هم داره . چرا فكر مي كني دچار زود انزالي شدي ؟
    از سرطان گفتي . بايد بگم در كشور ما براي اينكه افراد رو از خودارضايي دور كنند يكسري بيماري عجيب و غريب و شاخ دار رو منصوب كردن به خودارضايي . من هم موافقم كه ابدا نبايد اين مسئله خصوصا بعد از پيدا كردن شريك جنسي ، تبديل به مسئله مهم زندگي يك جوون بشه و شكل اعتياد بخودش نبايد بگيره اما اين برخوردم كه بگيم خودارضايي سرطان زاست و ... خيلي برخورد غير مسئولانه ايه . و كسي كه فكر مي كنه با گفتن اين جفنگيات به سلامت روحي و جسمي جوانان كمك كرده بايد بدونه كه درگير كردن يك جوون تازه بالغ كه بدليل نداشتن شريك جنسي و طغيان احساساتش به خودارضايي رو آورده ، با يك دنيا فكر و خيال و احساس گناه و ترس از بيماري و ترس رسوايي و ... بدون شك اگر مضر تر از استمنا نباشد . مفيد تر نيست
    زمان ما مي گفتند كف دستتون مو درمياره ، الان رسيده به سرطان و اچ آي وي :evil: در آينده احتمالا به آنفولانزاي مرغي هم تعميم داده ميشه
    من ديدم كساني رو كه مي پرسند آيا با خودارضايي دچار اچ آي وي مي شن ؟
    100٪ بايد به جوونتر ها هشدار داد كه مبادا به اينكار اعتياد پيدا كنند
    ولي اين راهش نيست
    يه خاطره هم بگم
    يادمه يكروز معلممون توي مدرسه گفت : استمنا نكنيد . كف دستتون مو در مياره ، چشماتون ضعيف ميشه . عينكي ميشيد ( ما توي كلاس دوسه تا پسري كه عينك مي زدند داشتيم ) ايشون ادامه دادند . نه از اين عينكها كه شما ها ميزنيد . از اين عينكها كه من دارم :P ( با دست عينكش رو نشون داد ، به اصطلاح ته استكاني و ذره بيني بود ) نميدونم خواست ذهن ما رو از همكلاسي هامون دور كنه يا اعتراف كرد بهرحال تا مدتها همه ي بچه هاي كلاس مواظب كف دستهاشون بودند كه يكوقت مو در نياره :evil:

مجموعه سوال و جواب درباره خود ارضائی و استمناء (مقالات و گزارشات)
    مجموعه سوال و جواب درباره خود ارضائی و استمناء (مقالات و گزارشات)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت