جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: خود ارضائی - مایع منی

HOOSEIN R آفلاین است تازه وارد

پیشفرض خود ارضائی - مایع منی

به نام خداوند کریم
    با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما مدیروپزشکان وهمکاران محترم سایت ایران سلامت
    من تعدادی سوال و مشکلاتی دارم که از شما میخواهم که مرا یاری بفرمایید.اگه نامه من خیلی
    طولانی شد ببخشید چون من واقعا درشرایطی هستم که باید جواب این سوال ها را بفهمم واز نگرانی در بیایم .باتشکر وقدردانی ازهمه زحمتکشان این سایت که واقعا زحمت میکشید انشاالله خداوند به شما سلامتی عنایت بفرماید
    من جوانی هستم که در دوران بلوغم ازهمان سن 15 یا 16 رو به عمل زشت استمنا روی اورد م
    اقای دکتر من این عمل را به مدت تقریبا دو سال انجام میدادم و اگه بخوام میانگینشو بگم شاید در هفته من حداقل دوبار یا شاید سه بار این عمل رو انجام میدادم که همین پارسال دیگر تصمیم گرفتم این عمل را ترک کنم که خداوند هم مرا یاری کرد تا توانستم این عمل زشت راترک کنم البته قبلا هم زیاد تصمیم گرفتم که دیگه این عمل رو انجام ند م ولی هربار دوباره مغلوب می شد م اگه من الان این کار رو انجام نمی دههم فقط از خدا تشکر می کنم چون واقعا سخت است که این عمل رو ترک کردن و واقعا اراده وتوکل به خدا میخواهد. اقای دکترمن ازمدتی که این عمل رو ترک کردم (یک سالی میگذره از ترک اون عمل
    مشکلاتی فراوان وبیماری های زیادی به سراقم امده است ا. اقای دکتر من این بیماری هارا بصورت طبقه بندی و جداجدا توضیح میدهم
    1. کمر درد: اقای دکتر من در این مدت کمر دردهای شدید ویا ویا نیمه شدید مبتلا شده ام اقای دکتر چکار کنم که از این کمر دردها پیشگیری کنم یاچه غذاهایی مفیده برای بهبود ویا پر شدن کمر من چون کمر من خیلی باریک شده اقای دکتر من زیاد قدرت خرید دارو را ندارم به همین خواتر از شما می خوام که مرا به وسیله غیر دارو راهنمای کنید .یا چه ورزشهایی مفید می باشد یااصلا ورزش کردن ضرر دارد برای کمرمن یا نه مفید است
    2.ضعف شدید بدنی:اقای دکتر من دراین مدت بگونه ای ضعیف شده ام که حد ندارد مثلا ضعیف شدن دستها .پاها.وغیره
    اقای دکتر من دچار سرگیجه وحواس پرتی هم بعضی وقتها می شوم وفکر کنم کم خون هم هستم
    اقای دکتر من چکار کنم که این ضعف بدنی من جبران شود و بتوانم مثل گذشته قوی ونیرومن شوم
    3.. ماده منی وتورفتگی باسن:اقای دکتر یکی از مشکلات من تو رفته گی باسنم است یعنی منظورم در طرف هر کفل باسن
    اگه اسمش رو درست گفته باشم. تورفته گی ایجاد شده بگونه ای که بعضی وقتها تیر و یا درد از همان قسمت ایجاد می شود.اقای دکتر این تورفتگی من مطمئن هستم از زیاد مصرف شدن منی میباشد.اقای دکتر من از شما این سوال را دارم من که دو سال این شاید هفته ای دوبار حدقل ماده منی مو می ریختم ایا می شود دوباره این منی های از دست رفته را دوباره تولید بشه در بدنم یا این تو رفته گی ایجاد شده دو باه پر بشود یا اقای دکتر چه غذاهای مفیده یا چه ورزشهایی مفیده ویا چه کارهایی مفیده که دو باره این همه ماده منی خارج شده از بدنم را دوباره بدست بیارم
    4.عقیم شدن یا ناباروریشدن:اقای دکتر ایااین عمل من وافراط در بیرون ریختن منی من ربطی به عقیم شدن یا ناباروری در اینده دارد یعنی ممکنه در اینده به مشکلاتی از همین قبیل مواجه بشم .یا اسپرم من ممکنه بر اثر این عمل دچار مشکل شده باشه.خلاصه اقای دکتر من خیلی نگران همین مسئله هستم نکنه خدانکرده در روابط زناشویی دچار مشکل بشم در اینده اقای دکتر من را از نگرانی در بیاورید
    5.احتلام مکرر:اقای دکتر من خیلی جنب میشوم و این جنب شدن من بیشتر در فصل زمستان وپاییز که هوا سرد است می افتد.
    ایا این جنب شدن من ربطی به این انجام دادن استمنا دارد یا نه.روشهای پیشگیرییش چیست .چکار کنم که کمتر جنب بشوم
    بعضی وقتها در هفته شاید دو بار یا سه بار جنب بشوم
    اقای دکتر سوال های من تمام شد و ببخشید طولانی شد ولی باور کنید که واقعا به جواب این سوال ها نیازمند بودم.اقای دکتر حرف پایانی من این است که من که این همه به بدنم ضرر رساندم می شود دوباره این ضررها بهبود یابد و من دوباره ان سلامتی گذشته ام را بدست بیارم . اقای دکتر برای رسیدن به این هدف چه کارهایی باید کرد من را راهنمایی کنید .
    ولطفا به تمامی سوالها پاسخ دهید که من باور کنید به جواب همه انها نیازمندم خیلی ممنون
    . یا مدت درمان وبهبود چند سال طول می کشد .با تشکر وقدر دانی از شما اقای دکتر ومدیران سایت
    اقای مدیر ببخشید نامه طولانی شد اگه میشه نامه من رو در قسمتی که دیگر کاربرها می توانند بخوانند نگذارید یا قسمتهایی از ان بگذارید
    وجواب نامه راهم اگه میشه به ایمیلم ویا در خود سایتتون بگذارید ولی اگه به ایمیلم بفرستید بهتر است.اگه به ایمیله فرستادید لطفا با فونت فارسی باشه که راحت تر خوانده میشه واگه در سایت گذاشتید لطفا یک ایمیل بهمن بزنید ومن را راهنمایی کنید که جواب نامه در کدام قسمت سایت است چون من تازه باسایت شما اشنا شده ام.در ضمن من دوبار نامه را سند میکنه تا مشکلی پیش نیاید ببخشید.با تشکر از همه ی شماهای که به دیگران خدمت میکنید خداوند انشاالله به شما توفیق اعطا برفرماید و انشاالله خداوند همه ی جوانان را از منحرفات دور بگرداند.الاهی امین به امید تو خدا جوانان رایاری کن
    ادرس ایمیل :hoosein_r85@yahoo.com

سحر.ميم Guest

پیشفرض

حسين آقا ميشه گفت 100٪ اين مشكلاتي كه شما داريد البته اگر بشه همشون رو مشكل دونست ، هيچ ارتباطي با خودارضايي نداره
    متاسفانه توي كشور ما براي جلوگيري از اينكه جوانان به خود ارضايي افراطي روي بيارن يه دورغهاي شاخداري به خود ارضايي نسبت مي دن كه جوان بخت برگشته اي كه بخاطر طغيان شهوت به خودارضايي روي مياره ، تحت تاثير اين تلقينات نا خود آگاه به عوارضي مثل شما دچار ميشه يا فكر مي كنه به عوارضي دچار شده .
    بذار يه چيزي بگم كه شاخ در بياري ... خود ارضايي خودمون رو نمي دونم چه تاثيري داره اما توي همين سايت خوندم كه خارج شدن اسپرم ها هر چند وقت يكبار اتفاقا براي پرستات آقايون خوب و مفيد هم هست . پس اون اسپرمهايي كه توي اوون مدت از دست دادي راه دوري نرفته :lol: خيلي هم زود جبران ميشه جاش ... تانك 2000 ليتري نيست كه نشه بزودي پرش كرد ... يك مايعات بخوري درست ميشه .... ضمنا اگر روزي 4000 بارم خودارضايي كني بعيده حفره اي يا تو رفتگي توي بدنت اونم روي باسنت !! ايجاد بشه ... البته خودارضايي افراطي حتما مي تونه مشكلاتي برات بوجود بياره اما در اين حد كه شما گفتي خوشبختانه الان هم ديگه انجامش نميدي اصلا نگران كننده نيست

حسين آقا بنظر من بهتره بجاي تكيه كردن به حرفها و خرافاتي كه دوستاي همسن و سالتون نقل مي كنند ، بري سراغ مراجع علمي و ببيني كه نتيجه سالها تحقيق اونا در اين مورد چي بوده ... اكبر آقا اگه بگه خود ارضايي باعث عقيم شدن ميشه كه ملاك نيست ... يه حرفي رو شكمش زده ... شما بايد به منابع علمي مراجعه كني و توصيه مي كنم بيشتر مطالعه كني ... بيشتر راجع به آلت تناسلي خود ... نحوه توليد اسپرم ... مكانيسم اجكت كردن اسپرمها ... wet dream و خيلي چیزای دیگه اطلاعات بدست بیاری ..
    اونوقت دیگه بی خود و بی جهت بخاطر اینکه جنب میشی نگران نشی ...
    من معتقدم
    اگر در فکرت این باشه که با خوردن آب دچار ناباروری میشی ... و به این فکرت ایمان داشته باشی ... احتمالش هست که با آب خوردن دچار ناباروری بشی ... به همین سادگی
    سعی کن فکرت رو عوض کنی ... آگاهیات رو بیشتر کنی و به هر حرفی اعتماد نکنی

مجموعه سوال و جواب درباره خود ارضائی و استمناء (مقالات و گزارشات)
    مجموعه سوال و جواب درباره خود ارضائی و استمناء (مقالات و گزارشات)

MEISAM آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام
    من افرادی رو میشناسم که بیشتر از شما اینکار رو کردند ولی یکی از این مشکلات رو هم نداشتن
    پس بیخودی به خودت تلقین نکن :wink:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی