جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 5 از 5 مجموع

موضوع: تحریک مردان با تماس سطحی بدنی

peyman_r آفلاین است تازه وارد

پیشفرض تحریک مردان با تماس سطحی بدنی

ميخواستم بدونم چقدر حقيقت داره كه اگر يه زني بدنش حتي از روي لباس اگر تنش به بدن مرد برخورد كنه مرد ارضا ميشه....

سوال دوم اين هست كه ايا ميل جنسي خانوما بيشتر هست يا اقايون......بعضي حاها شنيد ميگن اقايون بعضي جاها خانوما .در مورد خانوما شنيدم كه چون احساسي هست ولي در خوردشون نگه ميدارن

سحر.ميم Guest

پیشفرض

1- اين بستگي به ميل جنسي و ديد طرف داره . گاهي با يك نگاهم ارضا ميشن گاهي خودت رو بكشي هم ارضا نميشن چه برسه به اينكه از روي لباس تنت به تنشون بخوره !!

2- بستگي داره . همونطور كه خانمه گرم و اكتيو داريم آقاي هات هم داريم . اين ربطي به زن و مرد نداره

ميشه بپرسم چند سالتونه ؟

peyman_r آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

درست شما ميگيد و من اينو ميدونستم ولي من اينو از اقايون شنيده بودم كه خودشون ميگن.
    ايا گرمي جنسي ربطي به گرمي عاطفي داره يا نه

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

ارضا زن و یا ارضاء مرد می تونه با کوچکترین تماس بدنی و یا بدون تماس بدنی صورت بگیره...
    وقتی از نظر روحی روانی و یا هورمونی شرایط لازم وجود داشته باشه کوچکترین محرک کافیه که حالت هیجانی جنسی ایجاد بشه. سرد مزاجی در زنان بیشتر هست... با اینحال اگه خانمی سرد مزاج هم نباشه در شرایط مساوی و در اغلب حالات میل جنسی مردان خیلی بیشتر از زنان هست... حتی تا 15 برابر
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

kebria.mh آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

دوست عزيز ارگاسم در خانمها خيلي خيلي ذهنيه تا تماسي يعني اگه همسر شما عاشق شما باشه ميتونه پشت تلفن ارگاسمي رو تجربه كنه كه شايد با دو ساعت سكس نتونه بهش برسه

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی