جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: بیماری بیش فعالی - میل جنسی

Mamad Ali آفلاین است تازه وارد

Arrow بیماری بیش فعالی - میل جنسی

با سلام

بنده تازه عضو شدم، خیلی از مقالات و پرسشهای ارایه شده رو دیشب تا 6 صبح میخوندم.
    جوابهای بسیاری هم گرفتم، اما به توجه به متغییر بودن شرایط برای افراد مختلف بنده هم تاپیکی ایجاد کردم تا بپرسم البته یکی دوتا سوال نیست و زیاده.
    میدونم تکراری هست اما بعضیهاش تکرای نیست.
    چون تعداد سوالات زیاد بودند متوجه نشدم که کدوم تاالار برای ایجاد تاپیک بهتره ...

بنده پسری 18 ساله هستم ، با قد 180 و وزن 75 کیلو ، میخواستم ببینم آیا رشد بدنی و یا هیکل و جثه روی اندازه آلت تاثیر دارد ؟؟ ( از نظر اندازه آلت بنده 13 سانت طول و دور آن هم 13 سانت است)

اندازه نرمال آلت برای همچین سنی چقدر است ؟ مقدار رشد ان تا بلوغ کامل چقدر حدودا تغییر میکند ؟ آیا مشخص است ؟

آلت در حالت عادی صاف است اما در حالت نعوظ کامل ، تقریبا از وسط آلت مقداری انحراف به سمت راست دارد (مثل اینکه یک چوب رو بشکونید از وسط و دوباره بچسبونیدش اما کج )

اما انحراف آن زیاد نیست و من در نزدیکی مشکلی با آن نداشتم . ایا ممکن است با بزرگتر شدن الت این انحراف بیشتر شود و مشکل ساز شود ؟

رنگ پوست الت به مرور زمان اما به آهستگی درحال کدر شدن است ، چیکارش کنم ؟ ؟

در کیسه ی بیضه و در کنار بیضه ها توده ای موچیک از لوله های مارپیچ ایجاد شده است یا شاید هم بوده و من خبر نداشتم ، میخواستم ببینم اینها چی هستند و آیا ضرری دارد یا خیر.

بنده از سن 15 سالگی با استمنا اشنا شدم و در از زمان که شروع شد خیلی کم استمنا میکردم اما مدتی هست بیشتر شده و در حال حاضر شاید 3 - 4 بار در هفته انجام شود.

بنده ورزش شنا رو به طور حرفه ای و سنگین ادامه میدهم و رژیم غذایی سنگینی هم دارم ، آیا استمنا روی ورزش من تاثیر میگذارد ؟

مورد دیگر اینکه بنده حس و غریزه جنسی بسیار شدیدی دارم و خیلی زیاد تحریک میشم ، آیا این نوعی بیش فعالی میباشد ؟ نشانه بیماری یا مشکلی هست ؟؟

...

...

...

...

ممنون میشم پاسخ بدید .
    با تشکر
    آخرین ویرایش توسط دکتر نادر در تاریخ 02-Dec-2008 انجام شده است

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

با سلام

استمنا اگر حالت غیر عادی و بیمار گونه و اعتیاد آمیز نداشته باشد... مشکلی با ورزش کردن شما نخواهد داشت
    اندازه آلت مردان ربطی به هیکل مردان ندارد
    ارتباطی بین میل جنسی بالا و بیش فعالی نیست.میل جنسی بالغین بیش فعال اکثرا عادی است...حتی برعکس گاهی گزارشاتی از کم بودن میل جنسی آنها هم به خاطر طبیعت خود بیماری و هم به خاطر داروهای مصرفی آنها به گوش میرسد

درباره بقیه مطالب قبلا به کرات صحبت شده

بیش فعالی کودکان و بالغين(اخبار)
    http://www.forum.iransalamat.com/showthread.php?t=273
    آخرین ویرایش توسط دکتر نادر در تاریخ 02-Dec-2008 انجام شده است
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت