جستجو در سایت توسط گوگل

صفحه 3 از 3 ابتداابتدا 123
نمایش نتایج 21 تا 22 از 22 مجموع

موضوع: به ارگاسم رساندن زن / مقاله و خبر

 1. #21
  دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
  تاریخ عضویت
  Nov 2004
  موقعیت
  آمریکا
  ارسالها
  38,906

  پیشفرض

  حامد از مريوان: چرا ارگاسم زنها سخت تر است؟

  معلوم است که دقت خوبی کرده ای. بله، ارضا شدن خانمها يا رسيدن آنها به اوج لذت جنسی فرآيند بسيار پيچيده تری است نسبت به مراحلی که مردان طی می کنند.

  در بين خانمها به دليل اينکه از کودکی موانع اجتماعی وجود دارد بيدار کردن حس جنسی و قبولاندن اين نکته به خانمها که شما هم نه تنها می توانيد بلکه بايد از رابطه جنسی لذت ببريد کار ساده ای نيست.

  بعد از اين مرحله، يک خانم بايد بدنش را بشناسد و با کمک شريک جنسی اش ببيند که از چه چيزهايی لذت می برد تا زوج بتوانند با هم رابطه رضايت بخشی را برای هر دو طرف تجربه کنند.

  دقت به خواسته های زن، جلب کردن اعتماد وی و علاقه به شريک جنسی اش جزو مواردی است که می تواند تا حد زيادی به يک خانم کمک کند که از برقراری ارتباط جنسی لذت ببرد.
  عضو تحریریه علمی ایران سلامت

 2. #22
  دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
  تاریخ عضویت
  Nov 2004
  موقعیت
  آمریکا
  ارسالها
  38,906

  پیشفرض

  طرز رساندن زن به ارگاسم


  اين سوال برای آقايان و زنان هميشه مطرح بوده كه آيا زنان هم انزال داشته و مايعی از خود دفع می كنند؟ زنان بهنگام ارگاسم، مايعی از غدد بارتولن ( در داخل واژن ) خود دفع می نمايند .

  نظر غالب براين است كه تحريك نقطه جی می تواند به دفع مايع بهنگام ارگاسم منجر شود. البته برخی از دخترها حتی با رابطه جنسی دهانی و يا تحريك دست هم می توانند چنين مايعی دفع كنند.
  مقدار مايع دفع شده كاملا متغییر است. اين مايع بهنگام خروج گرم، چسبنده و کمی تيره رنگ است .

  در عوام فكر می كردند كه اين ماده از پيشآبراه ترشح می شود، اما اين مسئله اصلا صحت ندارد و اين ماده صرفا از واژن ترشح شده و جنبه پزشكی دارد . (برای ليز كردن مجرا و ورود راحت اسپرم
  به داخل رحم می باشد).

  برای اين منظور اصول زير را بايد مد نظر قرارداد:

  اصل اول:

  در ابتدا خيلی مهم است كه رابطه جنسی شما در محيطی آرام و بدون استرس صورت گيرد. بعلاوه بايد ارتباط شما صميمانه و راحت باشد. اهميت اين موضوع از آن جهت است كه موقع ارگاسم، زنان احساسی مشابه دفع ادرار دارند، بنابراين شما با اطمينان بخشيدن به او از اينكه هيچ اتفاق بدی نمی افتد و مانع شدن از ايجاد اضطراب در او بخاطر اين احساس ميتوانيد شانس ارگاسم را در شريك جنسيتان بالاتر ببريد.

  اصل دوم:

  با استفاده از نوك انگشتتان در داخل واژن به فاصله يك بند انگشت قسمت اسفنجی را پيدا كنيد .
  می توانيد انگشت ديگر خود را هم وارد واژن كرده و اين نقطه را به سمت بالا مالش دهيد. فشار كمی به آن وارد كنيد . همين موقع ممكن است به او احساس دفع ادرار دست دهد. اين حالت دقيقا
  برابر با ارگاسم است.

  اصل سوم:

  همزمان با تحريك نقطه جی ( نقطه ای كه در بالا ذكر شد ) از داخل واژن، با انگشت ديگرخود كليتوريس را هم تحريك كنید . از او بخواهيد تا ماهيچه های لگنی خود را منقبض كند. با دست شكم او را نوازش كنيد.
  عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

 • نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
 • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
 •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت