جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 9 از 9 مجموع

موضوع: ايده ال ترين زمان وتعداد سکس(مقالات وگزارشات )

 1. #1
  رضا آفلاین است تازه وارد
  تاریخ عضویت
  Jul 2004
  موقعیت
  تبريز
  ارسالها
  4

  پیشفرض ايده ال ترين زمان وتعداد سکس(مقالات وگزارشات )

  سلام
  ببخشيد مي خواستم بدونم كه ايده ال ترين زمان براي سكس چه موقع از شبانه روز است و به چه مدت؟ :roll:

  مرسي رضا

 2. #2
  دکتر یاور آفلاین است عضو فعال
  تاریخ عضویت
  Jan 1970
  موقعیت
  آمریکا
  ارسالها
  451

  پیشفرض

  سلام

  گفته شده بهتر است هر دوروز یکبار , شبها پس از صرف شام و اتمام امورات مختلف منزل و خواباندن بچه ها( اگر باشد). بهتر است حداقل 45 دقیقه به معاشقه بپردازند . ..نزدیکی.. و حتی توصیه شده پس از نزدیکی هم 15 دقیقه معاشقه را ادامه دهند.

 3. #3
  دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
  تاریخ عضویت
  May 2004
  موقعیت
  تهران
  ارسالها
  11,981
  Blog Entries
  3

  پیشفرض

  تعداد و زمان مناسب برای سکس

  سوال:
  بهترين فواصل براي سكس چقدر بايد باشه؟ يعني درماه يا هفته چند نوبت؟ و هر بار چند مرتبه ؟ بهترين زمان(چه ساعتي از شبانه روز؟) (آيا در هر آميرش فقط بايد يك بار ارضا شد يا اينكه به توانايي شخص بستگي داره؟ و آيا اين موارد براي تمام سنين(بالغ) يكي است يا متفاوته؟
  جواب:
  بهتره در هر کاری تعادل را نگه داشت معمولا گفته میشه که هر2 روز یکبار کافی هست..اینکه چه ساعتی از شبانه روز باشه..شاید سلیقه هرکسی فرق کنه..ولی گفته میشه شبها یکی دوساعت پس از صرف شام انجام بشه...در باره تعدادش هم باز سلیقه ها فرق میکنه..ولی چون داشتن یک سکس ایده آل به نحوی که باعث بشه هردوطرف لذت کافی ببرن زمان میخواد بهتره که بیش از یکبار انجام نشه..چون حتی گفته میشه پس از اینکه عمل نزدیکی انجام شد...مرد باید به مدت نیم ساعت همچنان به نوازش زن ادامه بده تا به نوعی از زن و بدنش تشکر کرده باشه که اندامشو در اختیار مرد قرار داده و این مسئله میتونه کمک مهمی در بقای روابط زناشویی آیندشون داشته باشه.. حالا قبل از نزدیکی هم زمان خودشو میخواد.. یک نکته دیگری را هم من اضافه کنم که..گفته میشه بهتره. زن و شوهر وقتی که نمیخوان نزدیکی داشته باشن بهتره در بستر های جدا بخوابند تا هنگاهی که میخوان نزدیکی کنند بدنشان کشش بیشتری برای نزدیکی داشته باشه...
  آخرین ویرایش توسط دکتر نادر در تاریخ 30-May-2010 انجام شده است

 4. #4
  دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
  تاریخ عضویت
  May 2004
  موقعیت
  تهران
  ارسالها
  11,981
  Blog Entries
  3

  پیشفرض

  چگونه زمان نامناسب در رابطه جنسي عامل نابودي علاقه ميگردد…

  يكي از موارديكه ذكز آن ضروريست اين مورد ميباشد كه توجه كنيد آمادگي جهاز جنسي هيچ ارتباطي به آمادگي روحي شما ندارد.جهاز جنسي شما بعد از مدتي استراحت و همچنين تغذيه مناسب آمادگي خود را براي فعاليت مجدد بدست مي آورد ولي آمادگي روحي زماني بدست مي آيد كه حس شما درخواست كند.متاسفانه اين مورد اصلاً رعايت نمي شود و زوجين به محض آمادگي در اعضاي تناسلي و بدليل فراهم بودن بستر مناسب دليلي براي خودداري نمي بينند و رابطه را ايجاد ميكنند.سپس براحتي بعد از مدتي دچار دلزدگي جنسي خواهند شد.زيرا درست است كه شما فيزيكي ارضا شده ايد اما حس جنسي شما ارضاء روحي نمي شود و شما همچنان تشنه روحي هستيد.حالا هي مي خواهيد روحتان را سيراب كنيد و به محض آمادگي مجدد دوباره رابطه برقرار ميكنيد ولي ميبينيد كه اوضاع خرابتر ميشود.روابط جنسي سريعاً جذابيت خود را از دست داده و شما را به دالاني از افسردگي پرتاب ميكند.
  شما اشكال را از همسر خود ميبينيد و كم كم وي را فردي سربار،سرد، تكراري و خسته كننده مي يابيد.چون امكان بروز هم نداريد سر هيچ و پوچ ... كارتان به مشاجره ميكشد.سرخوردگي از ازدواج بشما دست خواهد داد و در انتها زنها و مردها به خود حق مي دهند كه زير آبي بروند!!چرا كه همسرشان را عامل اين مورد ميدانند!آن دسته از زنها و مردها هم كه پايبند ترند مجدداً شروع به خود ارضائي ميكنند.اين مورد قبل از ازدواج بدليل كمبود رابطه جنسي اتفاق مي افتد ولي بعد از ازدواج بدليل عدم سيرابي روحي بوجود مي آيد.و فرد هم دليلش را نمي داند.فرد خود را مريض قلمداد كرده و فكر ميكند كه توان جنسي اش تحليل رفته و با خود ارضائي سعي در بردن لذت جنسي ميكند زيراكه فكر ميكند ديگر همسرش قادر به ارضاء روحي و جنسي وي نيست.

  بهترين عامل براي تازه نگهداشتن طراوت جنسي اين است كه زمان را به عشق واگذار كنيم.همانطور كه بارها گفتم در صورتيكه بگذاريد علاقه و عشق باعث كشش گردد روح شما سريعاً آماده ميگردد.بدانيدكه براي 2 نفر ، رابطه جنسي بايد نهايت ميزان ابراز علاقه به يكديگر باشد و نه وظيفه زناشويي و يا عامل ارضاء جسمي.شما بايد براي پالايش روح و عشقتان از رابطه جنسي استفاده كنيد و نه براي خلاص شدن از يك حالت فيزيكي.رابطه جنسي يك ابزار قدرتمند در خدمت روح براي ابراز علاقه ميباشد نه يك وسيله براي ايجاد زنگ تفريح…پس بگذاريد كه كشش عشقي شما را وادار به ايجاد رابطه كند و نه فشار جسمي…در اينصورت در هيچ مقطعي همسرتان براي شما تكراري نخواهد شد و شما هميشه در يك آرامش روحي قرار خواهيد داشت…
  به نقل از

  علی باقی
  روانشناس
  آخرین ویرایش توسط دکتر نادر در تاریخ 30-May-2010 انجام شده است

 5. #5
  دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
  تاریخ عضویت
  Nov 2004
  موقعیت
  آمریکا
  ارسالها
  38,906

  پیشفرض

  رابطه جنسی را تا چه حدی باید انجام داد؟


  باید گفت که در افراد مختلف فرق می کند. اگر لازم شود که مقیاس و قاعده ای بیان کنیم باید چنین بگوئیم: چه شما و چه زنتان فقط باید وقتی عمل جنسی انجام دهید که احساس کنید به آن احتیاج دارید و از آن لذت خواهید برد.
  مرد اگر رابطه جنسی را طوری تنظیم کند که هر وقت زن ارزو کند، او با میل و علاقه بتواند انجام دهد خیلی بهتر خواهد بود. والا اگر فقط درمواردی که خودش آرزو می کند عمل انجام دهد و در مواردی که زن اظهار تمایل می کند، خودداری کند و یا با بی میلی عمل کند، فوائد روحی و جسمی رابطه جنسی از میان می رود.
  البته گاهی پس از اینکه مدتی از هم دور بوده اند، اگر به فاصله های کوتاهی چند بار عمل جنسی انجام دهند برای هر دویشان لذت بخش است و مانعی ندارد. خلاصه رابطه جنسی چیزی است که باید زن و شوهر به تناسب تمایلاتشان آنرا تنظیم کنند.
  بکوشید که در هنر عشق متخصص شوید ولی در اثنای این کوشش سرمایه مردی شانرا نیز افزایش دهید. روح نیز مانند جسم احتیاج به دیسیپلین و غذاهای فراوان دارد.
  چه روح و چه جسم اگر فقط یک نوع غذا بخورد نمی تواند به قدر کافی رشد کند. هیچ زنی فقط اظهار قدرت جنسی را برای مرد کافی نمی شمارد. گذشته از آن متمرکز کردن تمام نیرو و انرژی فقط در یک نقطه روح را بی حاصل می سازد و وجود را دچار فساد می کند. فقط در فکر قدرت جنسی بودن و از سایر مسائل صرفنظر کردن، مثل اینست که یک چرخ تنها فقط روی یک خط مستقیم راه برود، و اغلب بیماریهای روحی از اینجا سرچشمه می گیرد. غذاهای روح، هر قدر که متنوع تر باشد منبع نیروی روحی مانبی پایانتر می شود افق فکری مان بازتر می گردد و شانس ناتوان شدنمان بیشتر و توانائی و جذبه همسری مان زیادتر می گردد.
  جسم نیز برای خود حقوقی دارد. بنا کردن روح به قیمت تضییع جسم امکان ندارد. گذشته از آن اگر روح کورکورانه تحریک شود جسم خسته می گردد و حال آنکه نیروی انسان بسته به موازنه موجود بین روح و جسم است. ممکن است فردی از لحاظ فکر به درجات فوق العاده ای برسد ولی وقتی که جسم او ناتوان بود، چه فایده ای دارد؟
  «ناپلئون» در یکی از حساسترین روزهای زندگیش از درد مرضی بخود می پیچید و او آنروز گفت: «انسان برای اینکه ژنرال خوبی شود باید سالم باشد». صحت و سلامت در عین حال یکی از شرائط اساسی زندگانی جنسی موفقیت آمیز است. مردی که از لحاظ جسم و روح سالم باشد اشکالات جنسی را که گهگاه روبرو می شود به آسانی می تواند رفع کند.
  برای اینکه جسم و روح بتواند چه اشکالات جنسی و چه اشکالات روحی را به آسانی شکست دهد باید گذشته از کار و کوشش، بازی و تفریح نیز داشته باشد.
  حتی اگر جسممان تاب تحمل داشته باشد، صرف تمام نیرومان برای کار و کوشش کار عاقلانه ای نیست. هیچ ماشینی تاب چنین معامله ای را نمی تواند داشته باشد و بدن ایشان نیز که ماشینی بسیار حساس و ظریفی است اگر با دقت و مواظبت بکار نرود، چگونه می تواند بکار خود ادامه دهد، فقط با دقت و مواظبت در طرز کار آنست که می توانیم انرژی مان را جمع کنیم و با راحتی، نشاط و شوق بکارمان ادامه دهیم و سرمایه ذخیره شده ای از نیروی جسمی و روحی داشته باشیم که در موارد فوق العاده بتوانیم به مصرف برسانیم. پس از روح و جسم سالم، انتخاب همسر نیز در حفظ قدرت، اهمیت فوق العاده ای دارد. و باید گفت که در ناتوان شدن نیز نقش مهمی دارد. اگر عشق یگانه سبب هر رابطه جنسی و یگانه عامل ادامه زندگی زناشوئی بود چنین حوادث ناتوانی چندان زیاد پیش نمی آمد و حال آنکه اغلب ازدواجهای کنونی نتیجه یک سری عوامل اجتماعی و اقتصادی و خرج از محیط عشق می باشد. در اینجا باید بگوئیم که امروزه هنر عشق عبارت از همان هنر راضی نگاهداشتن زن است. هر چند که امروز موفقیت در آن چندان کار آسانی نیست.
  خارج از رابطه جنسی نیز مسائل دیگری وجود دارد که اهمال در آنها بین زن و شوهر، سردی و بدبختی بوجود می آورد یک شوهر بجای اینکه مثل بچه چهارساله ای اخمهایش را درهم کند و بنشیند بهتر ات برای رفع اشکالات و تولید توافق بین خود و زنش بکوشد. باید به ساختمان مزاجی و روحی زنش اشنا باشد و درباره اختلاف ذوق و سلیقه هائی که با هم دارند گذشت به خرج دهد.
  اگر آنها این حساب را بکنند که هر شخصی حق استفاده از آزادی را دارد و داشتن نقصها و نقاط ضعفی برای هر کس طبیعی است و همچنین اگر هر دو نسبت بهم احترام متقابل داشته باشند زندگانی شان پرحاصل تر می شود و از نعمت های زندگانی زناشوئی بیشتر بهره مند می شوند.

  دکتر اطهری (پزشک)

  معتاد جنسی
  معتاد جنسی
  عضو تحریریه علمی ایران سلامت

 6. #6
  دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
  تاریخ عضویت
  Nov 2004
  موقعیت
  آمریکا
  ارسالها
  38,906

  پیشفرض

  زمان سکس

  آمادگی جهاز جنسی هیچ ارتباطی به آمادگی روحی شما ندارد.جهاز جنسی شما بعد از مدتی استراحت و همچنین تغذیه مناسب آمادگی خود را برای فعالیت مجدد بدست می آورد ولی آمادگی روحی زمانی بدست می آید که حس شما درخواست کند.متاسفانه این مورد اصلاً رعایت نمی شود و زوجین به محض آمادگی در اعضای تناسلی و بدلیل فراهم بودن بستر مناسب دلیلی برای خودداری نمی بینند و رابطه را ایجاد میکنند.سپس براحتی بعد از مدتی دچار دلزدگی جنسی خواهند شد.زیرا درست است که شما فیزیکی ارضا شده اید اما حس جنسی شما ارضاء روحی نمی شود و شما همچنان تشنه روحی هستید.حالا هی می خواهید روحتان را سیراب کنید و به محض آمادگی مجدد دوباره رابطه برقرار میکنید ولی میبینید که اوضاع خرابتر میشود.روابط جنسی سریعاً جذابیت خود را از دست داده و شما را به دالانی از افسردگی پرتاب میکند.


  شما اشکال را از همسر خود میبینید و کم کم وی را فردی سربار،سرد، تکراری و خسته کننده می یابید.چون امکان بروز هم ندارید سر هیچ و پوچ کارتان به مشاجره میکشد.سرخوردگی از ازدواج به شما دست خواهد داد و در انتها زنها و مردها به خود حق می دهند که زیر آبی بروند!!چرا که همسرشان را عامل این مورد میدانند.آن دسته از زنها و مردها هم که پایبند ترند مجدداً شروع به خود ارضائی میکنند.این مورد قبل از ازدواج بدلیل کمبود رابطه جنسی اتفاق می افتد ولی بعد از ازدواج بدلیل عدم سیرابی روحی بوجود می آید.و فرد هم دلیلش را نمی داند.فرد خود را مریض قلمداد کرده و فکر میکند که توان جنسی اش تحلیل رفته و با خود ارضائی سعی در بردن لذت جنسی میکند زیراکه فکر میکند دیگر همسرش قادر به ارضاء روحی و جنسی وی نیست.

  بهترین عامل برای تازه نگهداشتن طراوت جنسی این است که زمان را به عشق واگذار کنیم. در صورتیکه بگذارید علاقه و عشق باعث کشش گردد روح شما سریعاً آماده میگردد.بدانیدکه برای 2 نفر ، رابطه جنسی باید نهایت میزان ابراز علاقه به یکدیگر باشد و نه وظیفه زناشویی و یا عامل ارضاء جسمی.شما باید برای پالایش روح و عشقتان از رابطه جنسی استفاده کنید و نه برای خلاص شدن از یک حالت فیزیکی.رابطه جنسی یک ابزار قدرتمند در خدمت روح برای ابراز علاقه میباشد نه یک وسیله برای ایجاد زنگ تفریح…پس بگذارید که کشش عشقی شما را وادار به ایجاد رابطه کند و نه فشار جسمی…در اینصورت در هیچ مقطعی همسرتان برای شما تکراری نخواهد شد و شما همیشه در یک آرامش روحی قرار خواهید داشت…

  اما نکته مهمتر: برخی مواقع فشارها و مشکلات زندگی در خارج از خانه (چه برای زن و یا مرد)آنها را نیازمند یک رابطه عاطفی با جنس مخالف می کند. در این هنگام نوازش، لامسه، بوسه و... بسیار مناسی است. اگر ادامه این ارتباطات عاطفی به سکس منتهی شد نگران نباشید و ادامه دهید...

  دکتر محبی روانشناس
  عضو تحریریه علمی ایران سلامت

 7. #7
  دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
  تاریخ عضویت
  Nov 2004
  موقعیت
  آمریکا
  ارسالها
  38,906

  پیشفرض

  دانشمندان معتقدند که یک همخوابگی متناسب و درست و منطبق با تحقیقات پزشکی باید بین 7 تا 13 دقیقه به طول بیانجامد ، اگر چه این زمان تا حدود زیادی نیز به زن و مرد و توانایی جسمی شان وابسته است ::: این پژوهش در کانادا و ایالات متحده انجام گرفته است ::: کارشناسان مسائل جنسی البته تاکید میکنند که این تعیین زمانی به هیچ وجه نباید عامل تشویش و استرس شود ( از استفاده از کورنومتر در اتاق خواب بپرهیزید ! )

  theglobeandmail.com
  عضو تحریریه علمی ایران سلامت

 8. #8
  دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
  تاریخ عضویت
  Nov 2004
  موقعیت
  آمریکا
  ارسالها
  38,906

  پیشفرض

  ایده آل ترین طول مدت سکس چقدر است ؟

  اینکه انجام سکس چقدر طول بکشد امری مهم است. بر پایه تحقیق پزشکان مدت زمان بهینه انجام سکس بین ۳ تا ۱۳ دقیقه است. در واقع اورگاسم کمتر از این (یعنی ۲ دقیقه) اورگاسم زود هنگام محسوب می شود. تحقیق قبلی که در این باره انجام شده بود نشان می داد که میانگین طول مدت سکس ۷.۳ دقیقه است که این رقم در نشریه Sexual Medicine به چاپ رسیده است. این تحقیق از میان ۱۵۰۰ زوج در سال ۲۰۰۵ انجام شده بود. برای گرفتن زمان از یک تایمر (stopwatches) استفاده می شده است. Marianne Brandon روانشناس در این زمینه معتقد است که برای مردان پیر و پسران جوان طول دادن سکس بیشتر از ۱۳ دقیقه کاری دشوار است.

  personals.aol.com
  عضو تحریریه علمی ایران سلامت

 9. #9
  shaakeri8 آفلاین است تازه وارد
  تاریخ عضویت
  Oct 2010
  ارسالها
  2

  پیشفرض محققان می گویند سکس ده دقیقه ای ، محبوبترین طول سکس برای افراد است

  محققان می گویند سکس ده دقیقه ای ، محبوبترین طول سکس برای افراد است

  دیلی تلگراف : محققان دریافته اند که ماراتن های سکس شبانه ، خسته کننده هستند و سکس ده دقیقه ای می تواند برای اکثر افراد خوشایندتر باشد. تحقیقاتی که اخیراً بر روی 50 نفر از اعضای "انجمن سکس درمانی" انجام شد، مشخص نمود که این افراد از سکس بین 1 تا 2 دقیقه به دلیل کوتاه بودن آن بیزارند، سکس بین 3 تا 7 دقیقه ای را قابل قبول و سکس بالای 13 دقیقه را طولانی و خسته کننده ارزیابی کرده بودند. این افراد سکس ده دقیقه ای را به عنوان سکس دلخواه خود برگزیده بودند.

  telegraph.co.uk

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

 • نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
 • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
 •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت