جستجو در سایت توسط گوگل

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج 1 تا 10 از 14 مجموع

موضوع: از زیاد خود ارضائی کردن ناراحتم

ali.r56 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض از زیاد خود ارضائی کردن ناراحتم

با سلام خدمت اقا دكتر من مشكل دارم كه خيلي من را ازار ميي دهد
    من دچار عمل استمنا شده ام . و نزديك به 50 راه را امتحان كردم وليي به نتيجه نرسيدم.
    اين مشكل برايي من به قدري بزرگ شده كه من دلم مي خواهد هر چه زودتر بميرم ياخود كشه كنم .حتي به طور اتفاقي با دوستانم راه مي رفتم به يك ساختمان بزرگ رسيديم من گفتم اينجا چه قدر براي خود كشي خوبه:!:
    واقعا اقاي دكتر به خاطر دلايلي نبود من اينكار را انجام ميدادم.سنم هم 17سالمه و روانشناسي نمي تونم برم .كمكم كنيد اقاي دكتر:(

hamed.s24 آفلاین است عضو فعال

پیشفرض

سلام دوست من

بله مشکل بزرگی است مخصوصا برای فردی در سن و سال شما ....راستش من تاپیکهای دیگه شما رو هم چک کردم و با اجازه نظرم رو می گم ......البته به عنوان یه دوست و برادر که تجربیاتش رو در اختیار شما قرار می ده.....

ببینید دوست من شما در دیگر تاپیکهایی که هم اشاره کرده بودید که احساس می کنید که قوه شهوت شما خیلی زیاده و این برای شما مشکل شده و از داروها و راههای مختلفی برای برطرف کردن این مشکل استفاده کرده اید ولی به نظر من شما دارای حسی شدیدتر و قوی تر از دیگران در این زمینه نیستید و هر کسی در شرایط و سن شما این شرایط و این وضعیت براش پیش می یاد و این مسائله ادامه داره که البته باید با برخورد صحیح باهاش و پیدا کردن راه مناسب از دیگر مشکلات که در آینده ایجاد می کنه جلوگیری کرد شما در سنی هستید که این نوع مسائل تا حدی طبیعی است ولی خوب اینکه شما دچار مشکل بزرگی از این دست شده اید خوب باید رفع بشه .........

ولی دوست من هیچ گاه نا امیدی رو در خودتون راه ندید همین که شما الان به فکر رفع این مسائله هستید مطمئن باشید که حتما مشکلتون رو رفع خواهید کرد .....

اما توصیه من که فکر می کنم یه خورده مبتدیانه تر از مشکل شماست ولی بد نیست بهش توجه کنید

فکر انسان مانند یه ظرف هست که همیشه پر از ابه و اون هیچ وقت خالی نمی شه هر وقت یه مقدار از اون کم بشه سریع با چیزهای دیگه پر می شه ........شما باید سعی کنید با پرداختن به کارهای مهم تر در طول روز ........مخصوصا با توجه به اینکه شما در استانه کنکور هم هستید .......و همچنین کارهای دیگه مثل ورزش و کامپیوتر و ........فکرتون رو به این مسائل مشغول کنید و سعی کنید که کمتر فکرتون به سمت مسائلی بره که باعث بشه که این احساس غریزیتون تحریک بشه......

شما باید سعی کنید که در طول روز فکرتون رو کنترل کنید و با کارهایی که بهشون علاقه دارید وقتتون رو بگذرونید و حتما هم این مسائله رو مورد توجه قرار بدید که از کارها و دیدن چیزهایی که شما رو بیشتر تحریک می کنه تا حد امکان جلوگیری کنید .........

در ضمن روانشناس خیلی خوب می تونه بهتون کمک کنه و مطمئن بشید که دلیلتون فقط حیا از مطرح کردن موضوع نیست چون با توجه به سهمی که این موضوع در زندگی شما داره باید بیشتر بهش توجه کنید و سعی کنید که هر چه زودتر حلش کنید و مطمئنا " مشاوره " خیلی به شما کمک می کنه.

موفق باشید و از اون مهمتر ناامید نباشید ....

مجموعه سوال و جواب درباره خود ارضائی و استمناء (مقالات و گزارشات)
    مجموعه سوال و جواب درباره خود ارضائی و استمناء (مقالات و گزارشات)

بابك1361 آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

سلام:)
    تفکر خودکشی حاصل جمع دو عقیده نسبت به خود است.
    اول:مشکل فعلی من آنقدر بزرگ است که با وجود آن زندگی بی معنی و بی فایده است :cry:.
    دوم:مشکل من به هیچوجه قابل حل نیست:cry:.
    اگراین دو دیدگاه تغییر کند تفکر مذکور نیز از بین میرود.حتی اگر فقط یکی از آنها هم از بین برود خودکشی منتفی است.
    درباره شما مورد اول منتفی است.البته من میدانم که تربیت غلط و آموزه های مذهبی احساس گناه زیادی به اینگونه انسانها میدهد.اما اگر واقع بینانه به مسئله نگاه کنی میبینی که اولن این مسئله تا حدی امری طبیعی است.یعنی در کسانی که این مشکل را ندارند نیز از طرق دیگر بخشی از مایع مذکور از بدن خارج میشود.ثانین تعداد بسیاری از جوانان نیز با شدتهای کم وزیاد به آن اقدام میکند.خیلی از جوانان شیک و پیکی هم که میبینی ممکن است به آن دچار باشند.ثالثن از نظر مذهبی درباره مسئله نباید بزرگنمایی شود.تا حالا نشده نمازت قضا شود؟نشده دروغ بگویی؟نشده چشم چرانی کنی؟نشده غیبت کنی؟اینهم یک چیزی در همان مایه هاست.نه اینکه کوچک باشد.ولی آنقدر هم بزرگ نیست که همه درها را به روی انسان ببندد.خلاصه من ضمن تایید زیانهای روحی و جسمی و منع مذهبی معتقدم مسئله را آنقدر برای خودت بزرگ نکن که احساس گناه ناشی از آن زندگی ات را مختل کند.به جای آن توان خود را صرف حل مشکل کن.مثل هر مشکل دیگری حل این مشکل هم در گرو از بین بردن زمینه های آن و تقویت اراده و صد البته امری تدریجی است.اگر با پانصد راه دیگر به نتیجه نرسیدی هم نباید نا امید شوی.هرچند احتیاج به راههای گوناگون هم نیست.میتوانی با استمرار یک راه صحیح ولو پس از چند بار شکست در همان راه به نتیجه برسی.در سایت هم فکر میکنم تاپیکی با این عنوان باشد که گفته های فوق را از نظر پزشکی تایید میکند.
    مورد دوم هم کاملن غلط است.چون مشکل قابل حل است:wink:.اگر انسان درون گرایی هستی سعی کن ارتباطات خود را افزایش دهی.هیچگاه خود را تنها نگذار.حتی برای درس خواندن به کتابخانه برو.زمانی که فکرت به سمت امور محرک میرود بلافاصله فکرت را به سمت اموری دیگر سوق بده یا جای خود را تغییر بده یا اگر جایی تنها هستی آنجا را ترک کن.از رفقایی که همه فکر و ذکرشان مسائل جنسی است دوری کن.ورزش کن.شکمت را زیاد پر نکن و ....اما آنچه خیلی مهم است اینکه بایک بار شکست نباید بگویی پس این راه به درد نمیخورد.باید با ثبات قدم بیشتر به آن راه ادامه بدهی.برای اکثر مجردان این یک نبرد دائمی است.مهم نیست که آدم چند دفعه شکست بخورد.مهم اینست که پایش را از مبارزه پس نکشد و به نبرد ادامه دهد.مراجعه به مشاور و در صورت نیاز دارو درمانی هم بسیار مفید است.شنیده ای که بنا به یک ضرب المثل اگر احتیاج شود آدم برای مصلحت باید چه کارهایی بکند؟:lol:اگر میبینی هر مشکلی داری که زندگی ات را تا حد زیاد تحت تاثیر قرار داده باید جام زهر رابنوشی و مسئله را با مشاور در میان بگذاری.مشاوران امین مراجعین هستند و راز مردم را فاش نمیکنند.به خصوص در این شهر درندشت یک نفر هم باشد که مشکل تو را بداند به هیچ جا برنمی خورد.
    با آرزوی موفقیت:D

هــومــن آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

a_r من هم 24 سالمه و هميشه فكري شبيه فكر شما ذهنمو مشغول كرده من تقريبا از سن 13-14 سالگي استمنا مي كردم البته مقدارش زياد بود ولي متوسط روزي 3 بار اولش هدفم زا اين كار اين بود كه يه جوري به خودم صدمه بزنم تو كتابها خونده بودم كه فلان بعد از چند سال استمناء به جنون كشيده شده طوري كه با ذنجير بستنش من هم مي خواستم كه يه طوري اين بين برم . البته درسم خوب بود ولي به مرور زمان درسم افت كرد طوري كه اصلا نتونستم كنكور شركت كنم با وجود اينكه ادامه زندگيم رو تو اون ميديم.
    اين موضوع براي من عادت شده بود طوري كه ديگه نمي تونستم خودم رو كنترل كنم با وجود اينكه از اين كار بدم ميومد و هم از نظر شرعي كه البته تو اين سايت قابل بحث نيست ( مساپل شرعي) يعني حداقل روزي 2 دفعه اين كار رو ميكردم . البته اين كار ادم رو ارضاي كامل نميكنه ! طوري شده بودم كه تو ساعات خاصي بايد اين كار رو ميكردم تقريبا 60٪ ذهمن رو اين كار مشغول كرده بود. از تحصيل بازموندم تو خونوادم منزلتم تنزل كرد( البته فكر مي كنم ربط داشته باشه ؟!!) اون اوايل اصلا مشكل انزال زود هنگام رو نداشتم و خيلي هم ناراضي بودم كه چرا بايد 15-25 دقيقه اين كار رو بكنم تا انزال بشم راستش اصلا تا اون موقع مشكلي به اسم زود انزالي رو نشنيده بودم. وقتي به اين عارضه دجار بودم خوشحال هم شده بودم كه مي تونم سريع كارم رو تموم كنم. ولي بعد تازه فهميدم كه تو چه منجلابي گير كردم كه تقريبا تمام تاپيكهايي كه تو اين سايت وجود داره نگفته اين مشكل برطرف ميشه اكثرا گفتن كه يه جوري كنترل كنيم تا دير تر صورت بگيره يعني هميشه اين مشكل باهات هست و بايد تو سكس با جنس مخالف ذهنت به تمرينات كوگل باشه و ماهيچه هات رو منقبض كني تا انزال دير انجام شه كه اين كار خودش خسته كننده هست.
    بقيه ش رو بعداْ مينويسم.

هــومــن آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

البته بالا يه مقدار تو در تو نوشتم. اين رو ميخواستم بگم كه خود ارضايي من با وجود سالم بودنم چه در زمان انزال و چه در جهش مايع مني و مقدار آن و دچار عارضه انزال زود رس شدن .و با وجود پيگيريهايي كه در اين باره چه در اين سايت و چه جاهاي ديگه متوجه شدم كه درمان نداره و فقط ميشه يه مقدار كنترلش كرد.
    تصور اين كه يه روزي همسرت در زمان سكس از انزال زود رس شما ناراضي باشه ـ كه اين مسله كه از چيزهاي مهم زندگي زناشويي هست - و باعث سست شدن پايه هاي زندگي ميشه و مشكلات بعدي خودش رو بدنبال داره باعث شدن كه من هم از زندگي سرد بشم و يه راهي واسه اتمام زندگي دنيوي داشته باشم- كه البته مسايل مذهبي مانع اين كار ميشن ـ
    ميدونين ! تكنيكهايي مثل كگل رو وقتي من انجام ميدم اعصابم به شدت خراب ميشه و ناراحت ميشم نميدون چرا آيا اين عمل باعث ضعيف شدن اعصابم هم شده ؟
    اين زماني براي من سوال شد كه يه روز احساس كردم يه پرده سفيد رنگ - شبيه به مه ـ باعث ميشه كه من نتونم بخشي از فضاي ديدم رو خوب ببينم . كه با توصيه چشم پزشك - تو تاريكي هم من ميتونستم تستهاي چشم پزشكي افراد عادي رو تو روشنايي جواب مثبت بدم- به دكتر مغز و اعصاب مراجعه كردم ؟اين مورد رو كه مي خوام بگم لطفا صاحب نظرها جواب بدن. با مراجعه به دكتر مغز و اعصاب بعد از عكس كه دكتر حتي فكر مي كرد كه من مبتلا به ايدز شده باشم و حتي حدث مي زدم كه MS گرفته باشم . بعد از گرفتن عكس MRI دكتر گفت خيالم از بابت MS راحت شد. ولي ميگفتم ميپرسيد كه چه مشكلي داري چون من به خاطر كارم مجبور بودم يه شهر ديگه اي برم نتونستم ديگه بيشه اون دكتره برم ولي اون دكتره ميگفتم كه حداقل ظرف 10 روز آينده بايد ببينم و در اين مورد صحبت كنيم من ترسيدم كه اين مشكل مغزم ـ كه دكتر ميگفتم اعصاب مغزت اوضاش خيلي خرابه ـ ربطي به خود ارضايي داشته باشه كه ديگه روم نشد پيشه اون دكتر برگردم .
    حالا من از شما دكترها ي تالار و بقيه صاحب نظرها ميخوام در اين مورد روشنم كنيد. ؟

keyghobad آفلاین است تازه وارد

پیشفرض زیاد نگران نباش

سلام دوست عزیز تقریبا 98% مردان در عمر خود استمنا کرده اند با توجه به ازدواج دیر نسل جدید
    این مشکل بیشتر شده است شما سعی کن با ایجاد یک ارتباط دوستی با یک جنس مخالف(بصورت شرعی)این مشکل را تا بغرنج نشده حل کنی:!:

بابك1361 آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

از نظر علمی آقای دکتر پاسخ هومن را به درستی دادند.درباره گفتگو هم فکر میکنم تکرار این حرفها نمیتواند دردی از a-r دواکند.و جز اینکه او را نسبت به آینده نا امید تر کند اثر دیگری ندارد.خود او و ما باید سعی کنیم شوق بازگشت به زندگی وتلاش بیشتر را در او ایجاد کنیم.

sharaare.t آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

دوست عزيز چرا زندگي رو واسه خودت اينقدر سخت ميگيري . تو هيچ ناراحتي و مشكل جسمي نداري .كاري كه تو ميكني درخلوت خودته .تو هيچ مشكلي واسه كسي ايجاد نكردي كارتو هيچ بدآموزي واسه كسي نداشته و هيچ دردسري واسه كسي توليد نكردي .چرا خودتو واسه كاري كه نياز جسميت هست ملامت ميكني . جسم تو ممكنه الان نياز به اين عمل داشته باشه ويكسال بعد ممكنه از اين كارمتنفر بشي .چرا خودتو عذاب ميدي و فكرتو مشغول اين موضوع ميكني .آيا واقعا زندگي هيچ جذابيت و قشنگي
    ديگه اي برات نداره؟ فكر خودكشي اصلا فكر منطقي و عاقلانه اي نيست .تو يه جووني كه بجاي فكركردن به مسائل اينچنيني بايد به فكر آينده ات باشي ....به فكر تحصيلات...ترقي ...|پيشرفت....تشكيل خانواده.....لذت بردن از زندگي ....تلاش و بدست آوردن اون چيزايي كه خواستارشي و بايد براش وقت بزاري و زماني موفقي كه افكارت بد و بازدارنده رو از خودت دور كني .
    ديگه بهش فكر نكن . از زندگيت لذت ببر و خودتو بابت اين كار ملامت نكن خيليا اين كارو ميكنن درسته طبيعي نيست ولي آيا به نظر تو چند درصد رفتارها و كارهايي كه ما درطول روز انجام ميديم طبيعي و درسته؟
    شاد باش و از زيباييهاي زندگيت لذت ببر
    برات آرزوي سلامتي ميكنم

masoodtabatabai آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض

سلام دوست من نا اميد نشو هر مشكلي يك راه حلي داره. چند وقت پيش يك مشكل حادي داشتم رفتم پيش يكي از دوستام گفت يا علي(ع) بگو بعد ارادتو جزم كن كه مشكلم حل شد امتحان كن. البته خود كشي هم يجور راه حله

najme.k آفلاین است عضو دائمی
    موقعیت
    قلب یار

پیشفرض

چرا همه خود ارضایی رو محکوم میکنید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی