جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 8 از 8 مجموع

موضوع: آمیزش جنسی و مقدار موی بدن

دکتر یاور آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض آمیزش جنسی و مقدار موی بدن

یکی از کاربران مرد ما بطور خصوصی سوالی در باره این مسئله پرسیده اند.بطوری که ظاهرا بدن پر موئی دارند و چون در شرف ازدواج هستند از این مسئله نگران هستند که آیا پرموئی باعث اختلالی در روابط جنسیشون با همسر آینده شون خواهد شد یا نه..

در جواب باید گفته بشه که این یک مسئله سلیقه ای هست..ودرسته که ظاهرا بدن با موی زیاد نمیذاره که تماس لمسی لازم انجام بشه و یا ممکنه که نذاره که به ارگاسم لازمه برسن..ولی ممکنه برای همسرشون مهم نباشه.بعضی ها کاملا بدون مو دوست دارن بعضی ها معتقد بودن اگه کمی مو باشه بیشتر احساس سکسی دارن..
    بعضی ها میگن که اصلا دوست ندارن موی بدن طرف بیاد تو دهنشون...یک نگاهی بندازید ..

اصلاح و کوتاه کردن موهای شرمگاهی
    http://www.iransalamat.com/anbar/1288360475moo.pdf

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

یک نظر از گل سرخ:

به نظر من اگر كسي كه قراره باهاش ازدواج كنيد شما رو به خوبي مي شناسه و مثلا مدتي با هم دوست بودين اصلا نگران نباشيد به 3 دليل:
    1-همه خانمها ايده الهاي ظاهري براي طرفشون دارند اما اون چيزي كه بيشتر براشون مهمه صداقت؛مردانگي؛شرافت و خلاصه معيار هاي معنويه.مثلا من مسلما خوشم مياد پارتنرم قد بلند باشه اما اگر با كسي اشنا بشم كه ببينم انسانيت داره و نياز هاي روحي و رواني منو به خوبي براورده ميكنه و در كنارش احساس ارامش و امنيت خاطر دارم ولي قدش كوتاهه؛يك موشو با هزار تا ادم قد بلند و خوش تيپ عوض نميكنم.به نظر من اگر شما بتونيد طرفتونو خوشبخت كنيد ؛در صورت رعايت نظافت پر موييتون هيچ مهم نيست.
    2-همونطور كه بيتا گفته سليقه ها متفاوته؛خانماي زيادي رو ديدم كه مو داشتن مرد رو خيليم ميپسندن.تو اروپا كه مو دار بودن خيليم طرفدار داره و نشانه جذابيت و مردانگي بيشتره.
    3-از اونجا كه معمول نيست اقايون اپيلاسيون كنند معمولا پر مو يا كم مو بودنشون از همون ظاهرشون و در همون نگاه اول معلومه.بنابر اين اگر مدتيه كه با همسر اينده تون معاشرت داريد حتما تا حالا خودش فهميده كه پر مو هستيد و حتما براش مساله اي نيست كه ميخواد با شما ازدواج كنه.

mojgan.g75 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام
    در مورد پر مويي پرسيده بودين و نظر خانمها
    من خودم به شخصه اصلا از موهاي بدن آقايون خوشم نمي آد اما براي مردان شرقي اين يه موضوع حل نشده باقي مي مونه چون من فكر مي كنم اين در نژاد شرقي ها هست و خيلي بهتره كه آقايان به جاي اين حساسيت ها از اين مساله به عنوان يه پارامتر مثبت استفاده كنند من به شخصه لذت مي برم وقتي شريك جنسي من به نظافت خودش اهميت مي ده حالا هر چه قدر هم كه من از مو بدم بياد و ايشون پر مو باشند اهميتي نداره چون ايشون نشون دادند كه پر مو بودنشون نكته منفي براي نظافتشون به حساب نمي آد
    و مورد بعدي كه خانمها با موي آقايون مخالفند به خاطر متاسفانه و متاسفانه معذرت مي خوام كه مي گم (اما اين قضيه كاملا در اجتماع مشهوده ) به خاطر بوي نامطبوعي كه آقايون به واسطه موهاشون دچارش مي شن
    فكر مي كنم اگر اين مسايل رفع بشه خانمها هم كمي از حساسيت هاشون كم كنند
    و اگر خانمي همچنان از اين مساله ناراضي بود مي شه نشست و منطقي باهاشون صحبت كرد وبراشون باز كرد كه شما بيشتر از اين كه خواهان جسم بي مو باشين خواهان يه رابطه عاطفي هستيد و اين كه براي شما هم مهم نيست اگر اون موهاي زيادي داشته باشه و يا اين كه هميشه نتونه اپيلاسيون كنه
    فكر كنم به اين مرحله كه برسه خانمها نرم تر بشوند
    و البته بايد به خانمها حق داد اون ها براي آغاز يك رابطه درد زيادي رو تحمل مي كنند وتمامي موهاي خودشون رو اپيلاسيون مي كنند مدت زيادي رو صرف مك آپ و آرايش موهاشون مي زارن و سعي مي كنند در كمال بي عيب و نقص بودن كنار شما ظاهر بشن و اين حداقل انتظاري كه مي تونند از شما داشته باشند كه شما هم به نظافت خودتون اهميت بديد

khosravani7 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام
    من بايد بگويم كه شوهرم خيلي پر مو هست. يعني بدنش بي اندازه مو داره. من هيح مشكلي با اين مو ضوع ندارم و خيلي هم دوستش دارم.
    به نظر من شما اصلا به اين موضوع فكر نكنيد. مهم دوست داشتن و تفاهم زن و مرد هست نه موي بدن.
    با اطمينان به زندگي و خودت قدم بردار.
    موفق باشيد

bahar_1381 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

نظر منم همينه
    نامزد من هم بسيار پر مو هست و من هم راستش رو بخواين دوست داشتم كه موهاي بدنش كمتر بود. اما نه اينكه اصلا مو نمي داشت. اتفاقا بدم مياد از اين كه يه بدن مردونه ( خصوصا با پوست روشن) اصلا مو نداشته باشه. و حتي گاهي هم پيش مياد كه موقع هم آغوشي به شدت نسبت به موهاي بدنش احساس محبت پيدا مي كنم.چون بسيار مرد تميزيه و هميشه بوي ادكلن ميده و بدنش بوي صابون ميده....(اينا خيلي مهمن)....اونوقته كه بعضي اوقات حتي دوست دارم سرمو لاي موهاي سينش قايم كنم. و اين موها احساس گرما و امنيت برام ايجاد مي كنن. به همه اين مساءل حتما توجه كنيد.

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

خانم ها مردهای تمیز و مرتب را دوست دارند اما این دلیل نمی شود که همه بدنتان را مثل دخترها اصلاح کنید. درواقع، یک خانم واقعی ترجیح می دهد که اینطور نباشید. در این مقاله نکاتی را برایتان عنوان می کنیم که بدانید چه قسمت هایی از بدنتان نیاز به اصلاح دارند و کدام قسمت ها را باید بدون اصلاح باقی بگذارید.

آلت تناسلی

این نقطه از بدن نیازی به اصلاح نداردالبته اگر اصلاحش هم کنید قابل قبول است و چیزی از مردیت شما کم نمی کند. اگر کامل اصلاح نمی کنید، باید هر از گاهی موهای این ناحیه را کمی مرتب کنید.

پشت

بعضی از مردها با این قسمت مشکل دارند بعضی ها هم ندارند. اینجا تنها نقطه بدن است که مردها می توانند اصلاح کنند و اصلاً هم عجیب به نظر نخواهد رسید. اتفاقاً اگر موهای پشتتان را بتراشید خیلی جذاب تر هم به نظر خواهید رسید.

سینه

قبل ازاینکه حرف دیگری بزنم، باید بگویم که موهای سینه خیلی جذاب هستند به همین خاطر وقتی مردها موهای روی سینه شان را می تراشند چندان خوشایند خانم ها نیستند. پس اگر می خواهید خانم ها طردتان نکنند اینکار را نکنید. اما اگر موهای روی سینه تان خیلی پرپشت و زیاد هستند، باید بگویم که این هم اصلاً جذاب نیست. اما لزومی ندارد که از شر همه آنها خلاص شوید. می توانید هفته ای یکبار موهای آن را اصلاح و مرتب کنید.

ابروها

خواهشاً هر کاری که می کنید اما به ابروهایتان دست نزنید. برداشتن ابروها اصلاً در نظر خانم ها کار خوشایندی برای یک مرد نیست. اما اگر ابروهایتان بیش از حد پرپشت و درهم برهم است از آرایشگرتان بخواهید که کمی آنها را برایتان قیچی زده و مرتب کند.

گوش ها

خیلی از مردها رو و داخل گوشهایشان هم مو در می آید اما مهم این است که این موها اصلاً خوشایند خانم ها نیستند. می توانید خیلی راحت از شر آنها خلاص شوید.

ریش و سبیل

یک ریش یا سبیل خوش حالت و مرتب شاید خیلی خیلی از صورت کامل تراشیده بهتر به نظر بیاید. اما دقت کنید که اگر ریش هایتان مثل جنگل به نظر برسند، به هیچ وجه حالب نیست.

بینی

موهای این قسمت هم درست مثل موهای گوش می باشد. بوسیدن یا نگاه کردن مردی که موهای بینی اش پیداست اصلاً خوشایند خانم ها نیست. پس موهای این ناحیه را هم با موچین های مخصوص اصلاح کنید.

پاها

خیلی از مردها روی پاهایشان بیش از اندازه مو دارند. اگر می بینید که موهای این قسمت از بدنتان درهم برهم و زشت است می توانید هفته ای یکبار آنها را اصلاح کنید.
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

پیام نوری آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

باسلام.نسبت به سوال دوستمون می خواستم بگم بایدببینیدهمسرتون چطوردوست دارن پرمویابی مو،ولی تاآنجایی که من اطلاع دارم بیشترزنهاازبدن پرموی همسرشون خوششون میادورازی هستن.باتشکر

یاسمین26 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام
    به نظر من پرمویی اصلا جالب نیست چه برسه به اینکه بیشتر از حد هم باشه خداروشکر همسر من خیلی کم مو هستش فقط روی سینه یه مقدار خیلی کمی مو داره که اونم قشنگه ومن دوست دارم
    اگه موها اصلاح بشن هم قشنگتره هم تمیزی بیشتری داره و هم جلوگیری میکنه از بوی بد
    با سپاس

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت