جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: تيرگي سر زانو و آرنج وزیر بغل و ناحیه تناسلی

موقعیت
    كرج

پیشفرض تيرگي سر زانو و آرنج وزیر بغل و ناحیه تناسلی

با سلام...
    پوست آرنج و سر زانو هاي من مدت هاست كه خشك و تيره و كدر شده.در صورت امكان مرا راهنمايي كنيد كه اين تيرگي را رفع كنم.
    همچنين ناحيه زير بغل من هم تيره شده است.لطفا پمادي براي استفاده موضعي جهت رفع تيرگي اين نواحي معرفي نمايي...
    با تشكر فراوان از زحمات بي دريغتان

موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

استفاده از کرمهای نرم کننده که حاوی مقداری لایه بردار داشته باشد مثل سالیسیلات میتواند تیرگی ناحیه زانو و آرنج را روشن تر کند البته این تیرگی ارثی است و چنانچه این نواحی خشک باشد تیرگی بیشتر نمود دارد پس چرب کردن باید دائمی باشد. در مورد زیر بغل یک تیرگی بعد از التهاب است که بدلیل فعالیت میکروب- قارچ و مخمرهای موجود در ناحیه و تعریق یک التهاب مختصری در ناحیه ایجاد میشود و این تیرگی بدنبال آن بوجود می آید. مهمترین راه درمان تخفیف التهاب با داروهای کورتون خفیف و از بین بردن عامل ایجاد التهاب با کرمهای ضد قارچی می باشد

برای کسانی که مشکل لک ناحیه تناسلی دارند و یا از لک جای جوش احساس ناراحتی می کنند
    اینکه لک جای جوش تا مدتی می ماند و تیرگی ناحیه تناسلی دارید مربوط به نوع پوست شماست. گرچه پوست شما سفید است ولی یک ارث پوست سبزه دارید یعنی در نسل گذشته شما کسی بوده که پوست سبزه داشته و شما در حقیقت تا حدی دو رگه محسوب میشوید. این نوع پوستها با کمترین التهاب دچار لک بعد از التهاب میشوند. در ناحیه تناسلی همیشه بدلیل وجود میکروب- مخمر و قارچ یک التهاب مختصر پوستی بدون نشانه وجود دارد و این تیرگی بدلیل تیرگی بعد از این التهاب مختصر است. با استفاده از آنتی بیوتیک و ضدقارچ موضعی در طولانی مدت این ناحیه روشن میشود ولی نیاز به مراقبت زیادی دارد که تیرگی دوباره عود نکند

لک کشاله ران

کشاله ران من لکه های تیره ای داره که فکر میکنم در اثر تماس سطح دو ران ایجاد شده اول به صورت زخم بود بعد به شکل یه لکه تیره در اومد برای روشن کردنش چکار کنم؟پوست صورتم هم قرمزه برای شفاف شدن و روشن شدنش چکار کنم؟

این لکه ها بدلیل تیرگی بعد از التهاب که همان زخمی که خودتان بیان کردید. با مصرف کرم های روشن کننده تیرگی بمرور کمتر میشود. به شرطی که مانع از التهاب بعدی شوید. قرمزی پوست صورت هم یک التهاب است که بیشتر بدلیل آفتاب می باشد. مصرف ضدافتاب بطور مرتب و منظم و کرمهای روشن کننده میتواند برای شما کمک کننده باشد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت