جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: ivf با جنین فریزشده

mahdi_110 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض ivf با جنین فریزشده

با سلام و تشکر از شما

لطفاً بفرمایید احتمال مو فقیت در آی وی اف با جنین فریز شده بیشتر است یا جنین های معمولی ؟ و یا اصلاً فرقی در این دو نوع جنین در هنگام لانه گزینی وجود دارد یا خیر؟ و دیگر اینکه با توجه به اینکه من دو بار آی وی اف نا موفق داشتم ودر تمامی آزمایشات و سونو گرافی ها فاقد مشکل بوده ام آیا شما توصیه ای برای مراقبت بعد از انتقال جنین های فریز شده دارید؟

موقعیت
    Tehran

پیشفرض

با سلام
    طبق مطالعات اخیر تفاوتی در میزان لانه گزینی جنین های تازه (fresh) با جنین های فریز و آب شده
    (frized - thawed)وجود ندارد.

ayda.g آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با سلام
    احتراماًمن ای وی اف کردم و جواب مثبت شد متاسفانه بعد از سه ماه مرگ جنین داخل رحمی باعث سقط شد لطفا بفرمایید چند درصد احتمال موفقیت در استفاده از جنین های فریزشده دارد.در ضمن من از تخمک اهدایی استفاده کرده ام ممنون می شوم.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط آیداگل مشاهده موضوع
    با سلام
    احتراماًمن ای وی اف کردم و جواب مثبت شد متاسفانه بعد از سه ماه مرگ جنین داخل رحمی باعث سقط شد لطفا بفرمایید چند درصد احتمال موفقیت در استفاده از جنین های فریزشده دارد.در ضمن من از تخمک اهدایی استفاده کرده ام ممنون می شوم.
    احتمال موفقیت این روش به منظور قرار گرفتن جنین و ادامه حیاتش در رحم از حالت عادی و روش معمول ivf
    کمتر هست.ضمن اینکه احتمال چند قلوئی هم کمتر هست.طبق گزارش احتمال موفقیت بین 3.8 در صد تا 29 است.

اما احتمال زنده ماندن جنین و ادامه حیات اون به فاکتور های مختلفی بستگی دارد.مهمترینش سن زن هست و تعداد جنین هائی که انتقال داده می شوند. پیش آگهی موفقیت این روش مثل پیش آگهی روش عادی ivf است.تمام مسائلی که برای روش عادی پیش میاد برای این حالت هم پیش میاد

مقاله انگلیسی برای علاقه مندان
    http://www.ivf-infertility.com/ivf/frozen6.php

Embryo freezing
    http://www.ivf-infertility.com/ivf/frozen.php

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی