جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: لاغری و روش درمان آن

lordian آفلاین است تازه وارد

پیشفرض لاغری و روش درمان آن

با سلام خدمت آقای دکتر و اعضای انجمن.
    من پسری 20 ساله هستم با وزن تقریبا 50 کیلو گرم وقد 169 و استخوان بندی ریز !همه از من انتقاد می کنند که تو چرا اینقدر لاغری و من از این موضوع بسیار ناراحتم. راستش تغذیه من خیلی خوب نیست و دو خواهر دیگر من هم لاغر اندام هستند و ورزش خاصی هم نمی کنم ولی با همه ی این احوال فکر می کنم(البته فکر هم نمی کنم بلکه مطمءنم) نسبت به هم سن و سال هایم خیلی ضعیفم و 20 کیلویی هم کمبود وزن دارم.من می خوام سریعا این مشکلم رو رفع کنم.می خواستم از شما خواهش کنم که مرا راهنمایی کنید و به سوالاتم که در زیر آوردم پاسخ دهید:
    1گاهی اوقات من فکر می کنم مشکل ازجذب نشدن غذایی هست که می خورم یا مثلا کرم روده ای یا چیزی مشابه اون دارم (البته تا الان که خدا رو شکر بیماری خاصی نداشتم.)مراراهنمایی کنید که چطوری میتونم بفهمم غذایی که می خورم جذب می شه یا نه و اگر لازم به مراجعه به دکتر و آزمایش هست لطفا بگید به چه دکتری باید مراجعه کنم و چه آزمایشی بدم در صورت امکان یک دکتر خوب به من معرفی کنید تا مشکلم را با او در میان بگذارم.
    2 من تصمیم دارم تا با بدنسازی و مصرف کراتین وزنم رو افزایش بدم می خواستم ببینم آیا با این کار می تونم وزنم رو 15 تا 20 کیلویی افزایش بدم یا نه؟ و اگر با بدنسازی می تونم وزنم رو زیاد کنم باید چه حرکاتی رو انجام بدم و چه مواد غذایی رو باید بیشتر مصرف کنم؟ ..
    3 با توجه به اینکه زیاد با غذا میونه ی خوبی ندارم و شرایطم طوری هست که نمیتونم زیاد غذا بخورم بیشتر دوست دارم وزن خودم رو با مصرف دارو و کراتین و انواع مکملها زیاد کنم لطفا مرا راهنمایی کنید که با استفاده از چه داروها و مکمل هایی می توانم وزنم را افزایش بدم؟ و با توجه به اینکه اغلب این مکملها در بازار تقلبی هستند بهتر است این مکمل ها را از کجا تهیه کنم؟
    4 با توجه به اینکه من زیاد خودارضائی می کنم که ممکن هست تا روزی دو مرتبه هم برسد می خواستم ببینم آیا این موضوع می تواند موجب کاهش وزن بیش از حد گردد یا نه؟
    از شما خواهش می کنم که جواب سوالاتم رو بدید.( ایمیل من هم :mghlord@yahoo.com هست اگه یکی دلش سوخت ! و خواست خصوصی جوابمو بده !) خوب دیگه روده درازی زیاد کردم و سرتونو زیاد درد آوردم!
    در پایان از همه ی دوستان و پزشکانی که وقت صرف می کنند و به پست من جواب می دهند تشکر فراوان دارم.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

- حق با شما ست bmi شما 17.50 است و باید بالا تر بره

- چون صحبت از بعضی مسائل داخلی می کنید بهتره اول به پزشک عمومی با تجربه و با سوادی مراجعه کنید تا وضع سلامتی
    شما را بررسی کنه. ما پزشک معرفی نمیکنیم

- بدنسازی برای افزایش حجم عضلات است و نه برای افزایش وزن...با توجه به وضع شما مصرف هر گونه دارو و یا مکمل بدون مشورت با افراد صاحب صلاحیت به صلاح شما نیست. بهترین کار برای وضعیت شما مراجعه به متخصص تغذیه با تجربه ای است تا بررسی کنن می تونن وزن شما را بالا ببرن یا نه... چون گاهی به علت مسائل ژنتیک ممکن نیست. اما به هر حال
    این اطلاعات هم به شما کمک خواهد کرد

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی