جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: پرولاپس دریچه قلبی - درد سینه

الهام مرادي آفلاین است تازه وارد

پیشفرض پرولاپس دریچه قلبی - درد سینه

با سلام
    من در قفسه سينه خيلي از اوقات درد و سوزش شديدي را احساس مي كنم كه گاهي دست چپم هم درد ميگيرد ودر دست چپم احساس سنگيني ميكنم........حتي خيلي از اوقات درد به سمت چپ گردنم هم ميزند و حالت گز گز و درد و سنگيني را در طرف چپ گردنم احساس ميكنم....با نوار قلب و اكويي كه انجام دادم به من گفتند كه پرولابس داري و قرص پروپرانولول براي من تجويز شده است........آيا تمام اين عوارض مي تواند فقط مربوط به بيماري پرولابس باشد؟
    آيا نياز به پيگيري و آزمايشات بيشتر هست؟
    من مقالاتي كه در اين سايت در مورد پرولابس بوده را خوانده ام ....ولي جواب سوالاتم را نگرفتم.....
    چون اين دردها و گه گداري به سراغ من مي آيد.چه زماني نياز به مراجعه به پزشك هست؟ و چه علاءمي را بايد در اين بيماري جدي گرفت؟
    آيا خوردن اين قرص لازم است؟و عوارضي ندارد؟

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

بسیاری از بیماران دردی در سینه دارند که ارزیابی آن مشکل است.. این درد غالبا زیر جناغ سینه احساس شده
    طولانی بوده... ارتباط ضعیفی با فعالیت دارد. و ندرتا شبیه آنژین صدری قلبی تیپیک است. حملات موقتی ایسکمی
    مغزی ثانویه به آمبولی های حاصله از دریچه میترال یا تخریب آندومتریال نیز گزارش شده اند. در این بیماران ممکن است
    همراه با پرولاپس دریچه میترال آندوکاردیت عفونی شده نیز باشد.. یعنی عفونت مزمن شده دریچه قلبی..
    یکی دیگه از مشکلات این قبیل بیماران.. ممکنه گاهی دچار ضربان بالای قلبی بشن... و ممکن است ایجاد تپش قلبی..
    احساس سبکی سر.. و سنکوپ کند.

اما چه کاری میتوان برای این بیماران انجام داد:
    کنترل بیماران مبتلا به mvp .. شامل اطمینان بخشیدن به بیماران بی علامت بدون mr شدید( شل شدگی دریچه میترال)..
    یا آریتمی ها.. جلوگیری از اآندوکاردیت عفونی.. یا پیش گیری آنتی بیوتیکی در بیمارانی است که سوفل سیستولی و یا ضخیم شدگی
    لتهای دریچه میترال را در آندوکاردیوگرافی دارند. دیده شده است که بتا بلوکر ها.. در بهبود درد قفسه سینه اینها موثر بوده است.
    اگر بیمار علایم شل شدگی شدید دریچه میترال را نشان دهد.. بهتره که در باره عمل جراحی اینها فکر کرد. به بیمارانی که حملات
    اسیسکمی موقتی دارند.. باید ترکیبات ضد تجمع پلاکتی نظیر اسپیرین تجویز کرد.. و اگر اینها موثر واقع نشد.. داروهای ضد انعقادی را بکار برد...

اما در باره شما:
    با اون توضیح باید متوجه شده باشید که مصرف اون قرص ها برای شما مفیده.. هر داروئی عوارضی دارد اما باید دید منافع دارو بیشتر هست یا احتماب بروز عوارض دارو.. که تشخیص اینکار با پزشکتان هست که البته صحیح هم بوده است.. و آخرین جمله اینکه برای اینکه میزان پیشرفت بیماری دریچتون مشخص بشه بهتره هر چند وقت یکبار به پزشکتون مراجعه کنید..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی