جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 6 از 6 مجموع

موضوع: چند روز بعد از قطع قرص بايد پريود شد

asalbano آفلاین است تازه وارد

پیشفرض چند روز بعد از قطع قرص بايد پريود شد

سلام از حضور شريفتون سوالي داشتم
    من بسته دوم قرص ال دي رو 4روزه تموم كردم اما هنوز پريود نشدم ماهه پيش 4روز بعد قطع كردن پريود شدم اما چرا اين ماه هنوز پريود نشدم تا چند روز جا داره پريود شم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون ميشم از راهنمايي شما

موقعیت
    Tehran

پیشفرض

اصولا ممکنه تا یک هفته طول بکشه ولی شما نباید منتظر پریود باشید و از روز پنجم باید بسته بعدی را شروع کنید وگرنه اثر ضد بارداری قرص کاهش خواهد یافت

asalbano آفلاین است تازه وارد

Unhappy استفاده از قرص جلوگيري و حالت تهو

سلام خدمت شما و خسته نباشيد
    من از قرص هاي مارولون براي جلوگيري از بارداري استفاده مي كنم اما به شدت اذيت مي شم خيلي حالت تهو بهم دست مي ده توي سايت راجبش بررسي كردم معمولا بعد 2الي 3 ماه از مصرف قرص بايد تهو كمتر شه اما براي من اين طور نيست من مي تونم از امپول براي جلوگيري استفاده كنم ؟من هنوز بچه ندارم؟امپول براي كساني كه زايمان نكردن ضرر داره؟شما چه راهي رو ژيشنهاد مي كنيد؟
    آخرین ویرایش توسط asalbano در تاریخ 23-Sep-2008 انجام شده است

موقعیت
    Tehran

پیشفرض

امپول های ضد بارداری رومیتونید استفاده کنید و فقط حدود شش ماه قبل از اینکه تصمیم به بارداری گرفتید باید قطع کنید چون اثر انها معمولا تا شش ماه گاه یکسال باقی میماند . مشکل دیگر همراه با امپول نامرتب بودن سیکل پریود هست که کلا مقدار خونریزی کم میشود و گاهی لکه بینی ایجاد میگردد ولی هیچ خطری ندارد.

sheybani آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام ببخشید می خواستم بدونم اگه از روش اورژانسی قرص ال دی برای ضد بارداری استفاده کنیم.اولا تا چند روز بعد پریود میشیم و ایا اینکه پریود بشیم کافی برای اینکه خیالمون راحت بشه از اینکه بار دار نشودیم؟

موقعیت
    Tehran

پیشفرض

با سلام
    معمولا نمی توان زمان دقیق پریود را پیش بینی نمود و پریود معمولی میتواند دلیلی بر عدم حاملگی باشد مگر اینکه خونریزی بیار زیاد یا بسیار کم باشد که در اینصورت باید آزمایش حاملگی بعمل آید

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی