جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: نحوه مصرف ال دی

biniaz آفلاین است تازه وارد

پیشفرض نحوه مصرف ال دی

با سلام
    میخواستم از پزشکان سایت تقاضا کنم نحوه مصرف صحیح ال دی رو توضیح بدن. من شنیدم که باید هر روز سر ساعت مشخصی خورده بشه؛ حال اگه مثلا هر روز ساعت 6 مصرف بشه و یه روز ساعت 8 بخورن، مشکلی تو پیشگیری این قرصا پیش میاد؟ یا حتی اگه این تاخیر بیشتر بشه و مثلا یه روز یا دو روز خورده نشه، دیگه مصرف قرصا توی اون ماه باید متوقف بشه یا اینکه باید ادامه پیدا کنه؟ممنون میشم اگه پاسخ بدید چون همسر من اولین ماهیه که داره از این قرصا میخوره و این رو هم بگم که میگه حالت تهوو داره، آیا این حالت طبیعیه؟
    آخرین ویرایش توسط دکتر نادر در تاریخ 01-Nov-2008 انجام شده است

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

با سلام

قبلا در باره سوالات شما صحبت کردیم و مخصوصا در داخل مقالات به تمام سوالات شایع پاسخ داده شده است.

سعی کنید هر شب و در ساعت معینی مصرف کنید تا زمانی که ۲۱ عدد قرص موجود در بسته تمام شود

هرگاه مصرف يك قرص فراموش گردد: به محض يادآوري قرص را مصرف كرده و قرصهاي بعدي را نيز در زمان مقرر مصرف كنيد.

هرگاه مصرف دو قرص متوالي فراموش گردد: به محض يادآوري 2 قرص را همزمان مصرف كرده و 2 قرص ديگر را همزمان روز بعد مصرف كنيد.مابقي قرصها را در زمان مقرر مصرف كنيد.تا يك هفته نيز از يك روش ديگر پيشگيري از بارداري استفاده كنيد.

هرگاه مصرف 3 قرص متوالي فراموش گردد: در اين صورت مابقي بسته قرص را بدور انداخته و همان روز مصرف قرصهاي بسته جديدي را آغاز كنيد. تا يك هفته نيز از يك روش ديگر پيشگيري از بارداري استفاده كنيد.

در باره تهوع هنگام مصرف این قرص ها هم مفصلا صحبت شده

قرصهاي خوراکي ضد بارداري(مقالات)
    قرصهاي خوراکي ضد بارداري(مقالات)
    آخرین ویرایش توسط دکتر نادر در تاریخ 01-Nov-2008 انجام شده است
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی