جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: عدم پريود بعد از مصرف اچ دي

amin890 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض عدم پريود بعد از مصرف اچ دي

با سلام. من و نامزدم در دقيقا سه هفته پيش (يك روز بعد از تخمك گذاري) يك رابطه مشكوك با هم داشتيم به طوري كه احتمالا دست من هنگام تحريك همسرم آلوده بوده. براي احتياط نامزدم 4 ساعت بعد 2 عدد قرص اچ دي و 12 ساعت بعد از آن هم 2 عدد قرص ديگر مصرف كردند و به توصيه يك پزشك مصرف قرص را تا دو هفته هر شب يكي ادامه دادند. اكنون 6 روز از زماني كه بايد پريود مي شده اند ميگذرد ولي دوره او شروع نشده. در ضمن 25 و 26 روز گذشته از آخرين روز پريود قبلي آزمايش بيبي چك رو انجام دادند كه نوار قرمز بالايي پس از 40 ثانيه قرمز كم رنگ بود و بعد از 2 دقيقه پر رنگ شد. مي خواستم مرا در اين ضمينه راهنمايي كنيد و آيا اين آزمايش مورد اعتماد هست؟

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

روش جلوگیری اورژانسی شما درست بوده ( از سه سری هر 12 ساعته دو سرس خورده بشه کافی هست...)
    این روش اگه درست استفاده بشه در حد خیلی زیادی جلوی تشکیل نطفه رو میگیره و روش قابل اعتمادی هست
    اگه پریود صورت نگرفته... علتش بارداری نیست بلکه مسائل موقتی هست که باعث اختلال هورمونی میشه که مهمترینش ترس از بارداری هست...

تست حاملگی هم روش قابل اعتمادی هست...باید دو نوار مثبت بشه و من فکر نکنم شما باردار باشید...

بر حسب ميزان هورمون موجود در ادرار نتيجه مثبت بصورت 2 خط قرمز حدود 40 ثانيه بعد ظاهر مي شود. تا پنج دقيقه اگر رنگي ظاهر نشد دليل بر منفي بودن آزما يش است.ظهور رنگ
    در فاصله 5 تا 10 دقيقه مشكوك بوده و چند روز بعد تكرار شود. هر نتيجه اي بعد از 10 دقيقه فاقد ارزش است.
    مثبت: آشكار شدن دو نوار رنگي در نواحي كنترل و پائين تر از آن
    منفي: آشكار شدن تنها يك نوار رنگي در ناحيه كنترل
    شدت رنگ بستگي به مدت زمان حاملگي دارد.
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت