جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: پریود های نامنظم با سابقه 4 ساله

saloumeh آفلاین است تازه وارد

پیشفرض پریود های نامنظم با سابقه 4 ساله

با سلام.من 4 سال است ازدواج کرده ام . از همان اول شروع پریودم ، پریود های منظمی نداشتم .بعد از ازدواجم طوری شده بود که 4 5 ماه یکبار به زور آمپول و قرص پریود می شدم.رفتم دکتر و پس از آزمایشهای هورمونی و قند خون به من متفورمین را تجویز کردند که باید روزی 2 عدد بخورم.الان یک سال و نیم است که روزی 2 عدد گلوکوفاژ می خورم .اما هنوز پریودم منظم نشده.سونو دادم رحم و تخمدانهایم مشکلی ندارند.قدم 164 و وزنم 70 است . در زیر چونه ام فقط موی زاید دارم. 10 عدد مدروکسی پروژسترون خوردم و 2 دوره سیپروترون کامپاند.در ماه اول استفاده از این قرصها سر موقع پریود شدم ولی ماه بعدی 2 روز لکه بینی داشتم و سپس خونریزیم زیاد شد.دکتر که رفتم برای بارداری قرص کلومیفن و آمپول hcg را تجویز کردن که قرار شده از روز 5 پریودی روزی 2 عدد بخورم و آمپولها را هم روز 14 با هم تزریق کنم.اما از 12 بهمن تا 7 فروردین دیگه پریود نشدم.از 7 ام در حد لکه بینی به رنگ قهوه ای بود .از 8 ام یک کم بیشتر شد . چند سوال دارم از خدمتتون : 1- چرا با اینکه من این قرص را مدت یک سال و نیم دارم استفاده میکنم پریودم هنوز نامنظمه ؟ 2- اینکه قرصهایم را از چه روزی باید شروع کنم؟از وقتی خونریزیم شروع شد و زیاد یا از همان روز اول که لکه بینی بود ؟ 3- سوال دیگمم اینه که با این شرح حالی که دادم امکان حامله شدنم هست یا نه؟یعنی با این داروها چقدر احتمال داره حامله بشم ؟ ممنون میشم جوابمو بدین.ممنونم از سایت خوبتون

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

شما مبتلا به تخمدان پلی کیستیک هستید . ممکن است پریود شما هیچ وقت به نظمی که دیگران دارند نرسد با این جال امکان بارداری دارید روش تجویز کلومیفن و hcg صحیح بوده است با نظر پزشکتان ، روز اول جریان پریود را روز اول خونریزی محسوب کرده و از زروز 5 کلومیفن را مصرف کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت