جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: پريود نامنظم-رژيم غذايي و داروهای گیاهی

mahboub110 آفلاین است تازه وارد

Unhappy پريود نامنظم-رژيم غذايي و داروهای گیاهی

باعرض سلام وخسته نباشيد.پريودهاي من هميشه با تاخير همراه بود(گاهي هر دو ماه يك بار)ودربعضي مواقع كه خيلي طول ميكشيد به پزشك مراجعه ميكردم وباتزريق امپول پريود ميشدم چون تصميم به بچه دار شدن گرفته بوديم به پزشك مراجعه كرديم وايشان گفتتند رحم شما داراي زخم ميباشد وبايد فريزشود اين كار را هم انجام دادم وداروهايي براي تنظيم پريود وبچه دار شدن تجويز كردندولي تغييري حاصل نشد تااينكه یک نفر به من گفت ممکنه
    غذاهاي گياهي وعسل برات مفید باشن...خواهش مي كنم مرا راهنمايي كنيد

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

من اول به این مطلب اشاره می کنم که ممکنه در تعریف قائدگی نامنظم قرار نگیرید:

کلیه قائدگیهایی که بین 21 روز تا 35 روز هستند منظم به حساب میان و نامنظم تلقی نمی شوند.علت این
    مسائل عمدتا تغییرات موقتی هورمونی است. اگر بیش از 2 بار در سال مسئله تاخیر پریود بیش از 35 روز اتفاق بیافتد نامنظم تلقی می شود و باید پیگیری شود.

قائدگی نامنطم علل متعددی دارد. راه درست این هست که حتما علت پیدا شود و بنا به هر علت در باره آن اظهار نظر کرد... استفاده از این روشها وقتی که علت مشخص نیست امکان این را دارد که مشکلات را بیشتر کند. با اینهال اگر علاقه مند به استفاده از داروهای گیاهی هستید فقط چند مورد را نقل قول می کنیم و هیچ مسئولیتی در قبال این اطلاعات نداریم. مطالب از کتاب داروهای گیاهی دکتر رجحان اقتباس شده است. من چیزی در مورد عسل در این مورد نشنیدم و در کتب در اختیار ما هم اشاره نشده است

قائده آور:
    افسنطین: صبح ظهر شب هر دفعه یک قاشق چایخوری از گیاه را در یک استکان آبجوش دم کرده با کمی شکر تناول
    کنید.

رفع تاخیر قائدگی دختران و زنان ضعیف:
    بادرنجبوبه: چند روز متوالی 2 تا 3 قاشق غذاخوری از گیاه خشک را در 1.5 لیوان آب جوش دم کرده یا جوشانیده صبح ظهر و شب هر دفعه یک استکان با کمی شکر تناول کنید

گل همیشه بهار برای بانوانیکه به علت ضعف اعصاب و کم خونی قائده نمی شوند
    یک هفته قبل از قائدگی هر روز صبح و ظهر و شب هر دفعه 2 تا 5 گرم گل همیشه بهار را در یک استکان آب جوش
    دم کرده با شکر تناول کنید

به گیاه بابونه - جعفری - شاهی هم اشاره شده است

اختلال تخمک گذاری- داروی گیاهی
    اختلال تخمک گذاری- داروی گیاهی
    مصرف داروهاي گياهي براي تنظيم هورمونها
    مصرف داروهاي گياهي براي تنظيم هورمونها
    قرص اگنوگل و تنظیم قاعدگی
    قرص اگنوگل و تنظیم قاعدگی
    تاثیر رژیم غذائی در ایجاد پریود نامنظم
    تاثیر رژیم غذائی در ایجاد پریود نامنظم
    پریود نامنظم- علت
    پریود نامنظم- علت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت