جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: پريود نامنظم- تخمدان پلی کیستیک

pand آفلاین است تازه وارد

پیشفرض پريود نامنظم- تخمدان پلی کیستیک

من از سن بلوغ مشكل عدم تنظيم زمان پريود رو داشتم.در ابتدا بطور منظم هر ماه پريود مي‌شدم ولي تاريخ مشخصي نداشت .بعد اين فاصله ها به 2 ماه يك بار رسيد و بعد شايد 3 ماه..به دكتر مراجعه كردم و تشخيص داد كه درون تخمدانهاي من كيست هاي ريز هست كه با خوردن قرصهاي ال دي رفع شد.ولي با قطع كردن قرص بين دوره ها پريودم 2 يا 3 ما فاصله مي‌افتاد.باز به دكتر مراجعه كردم دكتر تشخيص داد كه خوردن قرصها را ادامه بدهم تا بعد از ازدواج كه اين اختلالات برطرف مي‌شود.ولي الان حدودا 1.5 است كه ازدواج كردم و 25 سال سن دارم و اين مشكل برطرف نشده حتي به صورتي شده كه اگر قرص نخورم پريود نمي‌شوم شايد 5 يا 6 ماه-..به دكتر ديگري مراجعه كردم بعد از انجام آزمايش وسونوگرافي به من گفت كه تخمدانهاي من پي بي سي (نمي‌دانم اصطلاح را درست نوشتم يا نه) هستند و هر 3 -4 ماه يك بار تخمك آزاد مي‌كنند.ضمنا در آزمايش خون همه چيز نرمال بود و قند من به جاي 104 ........ 110 بود براي همين قرصي به نام glucophage تجويز شد ولي اين قرص هم مشكل من را برطرف نكرد.نگراني من در اينست كه آيا اين مشكل برطرف شدني است يا تا ابد بايد از هر دكتري نظري را بگيرم و آيا باردار مي‌شوم يا خير:roll:
    لازمه بگم كه من سال گذشته يك ماه ورزش ايروبيك كردم و هنوز به يكماه نرسيده بدون قرص پريود شدم و اين خيلي برام عجيب بود.:shock:

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

خوشبختانه علت پریود های نامنظم شما پیدا شده و بهتره که فکرتون رو به تخمدان های چند کیستی که علت مورد نظر هست معطوف کنید...

با رفع مشکل تخمدان چند کیستی نه تنها مسئله پریود های نامنظم شما حل میشه... بلکه مشکلات باروری کمتری نیز خواهید داشت
    البته به شرط آنکه تشخیص درست باشد

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت