جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: قاعدگي نامنظم

baran_60 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض قاعدگي نامنظم

با سلام

من بعد از قطع كردن قرص جلوگيري قاعدگي هي نامنظمي دارم بطوريكه فاصله بين انها 35-45 روزفاصله مي افته
    فكر ميكنيد مشكل چي هست؟

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

با سلام

اگر قبلا این مشکل رو نداشتید و جدیدا ایجاد شده مصرف قرص های جلوگیری می تونه علت باشه. احتمالا با گذشت زمان مشکل برطرف می شود

پریود نامنظم- علت
    پریود نامنظم- علت
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

mona88 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با سلام
    من دختر 21 ساله اي هستم با اينكه قبلا" سيكل زياد منظمي نداشتم (متغير بود از 30 تا ...يا كمتر) اما ماه جاري و ماه گذشته نامنظمي شديدي داره...
    21 فروردين پريود شدم تا 1 اريبهشت كه تموم شد (من هميشه 7 روز كامل مي شدم......اما 11 روز طول كشيد).
    دوباره 11 اريبهشت پريود شدم و تا امروز كه 19 اريبهشت هست ادامه داره....
    خونريزي كم ميشه ....من فكر ميكنم داره تموم ميشه كه يهو خونريزي شروع ميشه انكار روز 3-4 پريودم...
    مي خواستم بدونم چي مشكلي هست؟.........لطفا" كمكم كنيد.
    با تشكر

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط mona88 مشاهده موضوع
    با سلام
    من دختر 21 ساله اي هستم با اينكه قبلا" سيكل زياد منظمي نداشتم (متغير بود از 30 تا ...يا كمتر) اما ماه جاري و ماه گذشته نامنظمي شديدي داره...
    21 فروردين پريود شدم تا 1 اريبهشت كه تموم شد (من هميشه 7 روز كامل مي شدم......اما 11 روز طول كشيد).
    دوباره 11 اريبهشت پريود شدم و تا امروز كه 19 اريبهشت هست ادامه داره....
    خونريزي كم ميشه ....من فكر ميكنم داره تموم ميشه كه يهو خونريزي شروع ميشه انكار روز 3-4 پريودم...
    مي خواستم بدونم چي مشكلي هست؟.........لطفا" كمكم كنيد.
    با تشكر

با سلام

من درست متوجه منظور شما نشدم ولی اگر نگرانی از بابت نامنظم شدن قائدگی دارید... باید عرض کنم اغلب خانم ها هر 28 روز قائدگی دارند.این 28 روز تکرار شدن ممکن است در حد 24 تا 35 متغیر باشد و طبیعی است.برای محاسبه زمان قائدگی , شما باید اولین روز آخرین قائدگی خودتونو به عنوان شروع قائدگی و اولین روز پریود بعدی را به عنوان آخریم روز قائدگی در نظر بگیرید.اگر یک یا دو سیکل به ظاهر نامنظم دارید نگران نباشید چون غیر عادی نیست. اگر چندین ماه طول کشید باید پیگیری بشود.

در زمینه قائدگی های نامنظم انجمن اختصاصی وجود داره که مطالعه بحث های اون بد نیست
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت