جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: خونریزی نامنظم- نارسائی تخمدان

الیزابت آفلاین است تازه وارد

پیشفرض خونریزی نامنظم- نارسائی تخمدان

با سلام من دختری 26 ساله هستم که ازدواج نکرده ام و به مدت دو سال است که در عملکرد تخمدانهایم دچار مشکل شده ام .اینطور که 7 الی 10 روز قبل از پریود ترشحات قهوه ای وسیاه رنگ به همراه خونریزی قهو ه ای رنگ دارم ولی سیکل ماهیانه مرتب را در این شرایط دارم یعنی هر ماه پریود دارم اما با شرایطی که ذکر کردم . داروهایی که پزشکان به من تجویز کردند عبارت بود از قرصهای LD و HD و مدروکسی پروژوسترون و استروژن که پروژسترون فقط در دو ماه استفاده موثر بود و در ماه بعدی با وجود استفاده از قرص باز همین شرایط را داشتم . ظمنا در سونوگرافی هایی که در شرایط ذکر شده انجام داده ا م ضخامت آندومتر 5mm بود لطفا مرا راهنمایی کنید تا بهبودی ام را بدست آورم.با تشکر از زحمات شما

kamelia23 آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض

من هم همين مشكل رو دارم دقيقا....خدا كنه زود پاسخ بدن....من هم دقيقا 7 روز قبل از عادت ماهيانه ترشح سياه رنگ كه به صورت كشدار هم هست دارم و عادت ماهيانه ام بعد از اين ترشح سياه سر تاريخ شروع ميشه ولي من موندم ايا تاريخ عادت ماهيانه من از زماني هست كه اين ترشحات سياه شروع ميشه يا از زماني كه خون عادي ميياد

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

به نظر میرسه علت خونابه ای که دیده میشه به علت نارسائی تخمدان های شما هست. به این ترتیب که هورمون استروژن باعث ساختن دیواره و لایه های بافتی در دیواره رحم است... اگر پروژسترونی در کار نباشه ساختن دیواره ادامه پیدا میکنه... و نهایتا ریزش و متعاقبا خونریزی غیر عادی مشاهده میشود.به نظر من اگر چند ماه صرفا از ترکیبات پروژسترونی از روز 10 قائدگی الی 25 آن استفاده شود... این مشکل برطرف می شود...
    با اینحال این تالار ها مکانی برای تشخیص و درمان مشکلات تک تک مردم نیست... بلکه صرفا جهت اطلاع رسانی در حد کلیات است. منظور اینکه باید برای حل چنین مشکلاتی به پزشکان مراجعه کنید... و اگر از یکی نتیجه نگرفتید پزشک دیگری را انتخاب کنید...
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت