جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: تاثیر رژیم غذائی در ایجاد پریود نامنظم

vsam آفلاین است تازه وارد

پیشفرض تاثیر رژیم غذائی در ایجاد پریود نامنظم

سلام دختری 25 ساله و مجرد هستم در سن 16 سالگی پریود شدم و اوایل کمی نامنظم بود ولی بعد از مدتی منظم شد. تا اینکه در 20 سالگی رژیم گرفتم و دو ماه پریود نشدم و بعد رژیم را قطع کردم و به دکتر مراجعه کردم و یکسری دارو داد خوب شدم دوباره منظم پریود میشدم و دوباره در سن 22 سالگی یک رژیم خیلی سختی گرفتم و از همون روز اول پریودم قطع شد و دیگه پریود نشدم تا اینکه رژیم را هم قطع کردم ولی درست نشدم .به دکتر رفتم و دارو داد و پریود شدم و حتی دکتر دو دوره کلومفین تجویز کرد تا مشکلی برای بارداری در آینده نباشه و من باز پریود شدم و بعد از آن گفت که باید به مدت 4 ماه قرص پروژسترون بخورم و 1 ماه برای پریود طبیعی صبر کنم و اگر نشدم دوباره 4 ماه قرص بخورم و من اینکار رو کردم(البته با قرص پریود میشم ولی وقتی قطع میکنم،پریود نمیشم ) ولی الان این سوال برام هست که آیا من همیشه در این وضع خواهم ماند؟! یا اینکه داروی دیگری در من تاثیر گذار نیست؟؟ چون خودم فکر میکنم اون رژیم من رو به این مشکل انداخت به دکتر هم گفتم ولی زیاد توجه نکرد،و این موضوع منو نگران کرده چون الان حدود 5/2 سال هست که در این وضع هستم درضمن کیست تخمدان هم ندارم و دکتر بر اساس آزمایشات گفت تنبلی تخمدان هست....
    اگه براتون ممکنه یه جواب به من بدید پیشاپیش ممنون از اینکه راهنمایی ام میکنید

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

با سلام

تغییرات شدید تغذیه ای و وزنی یکی از علل قائدگی های نامنظم هست ولی در اکثریت با گذشت زمان و پیدا کردن روند عادی , قائدگی آنها هم حالت عادی پیدا خواهد کرد...20% دچار مشکلات مزمن هستند. بنا براین با توجه به شرح حالتان من با شما در باره علت مشکلات قائدگیتان و ارتباط آن با دوره های رژیم غذائی موافق هستم. اما این مساله باعث نخواهد شد که روش درمان مشکل قائدگی نامنظم توسط پزشکتان تغییر کند.مسلما راه کار های مناسب را به شما پیشنهاد خواهند کرد
    بیماریهای غذاخوردن(اخبار وگزارشات)
    بیماریهای غذاخوردن(اخبار وگزارشات)

من نامه شما را به قسمت پریود نامنظم میفرستم. مطالعه تاپیکهای اون بخش هم بی فایده نخواهد بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت