جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 6 از 6 مجموع

موضوع: ميوم رحمي

shiva15407 آفلاین است Junior Member

پیشفرض ميوم رحمي

سلام من يك دختر 25 ساله هستم كه به تشخيص پزشكم مبتلا به ميوم رحمي هستم.
    از دوستاني كه راجع به اين بيماري، علل به وجود آمدنش،‌روش هاي درمان و ... اطلاعاتي دارند درخواست كمك دارم
    ممنون از لطفتون

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

با سلام

فیبروم همان میوم رحمی است

فیبروم رحم (مقالات)
    http://forum.iransalamat.com/showthread.php?t=7916

ASAL61 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با سلام وخسته نباشید

من هم 4 سال است که ازدواج کرده ه ام ومدت 6/1 ماه است که نا بارور هستم الان هم می خوام برم برای لا پاراسکوپی وهیسترو سکوپی . سوالی که از شما داشتم این بود که من طی سونویی که مدت 6 ماه پیش انجام داده بودم مشخص شده بود که تصویر یک میوم ساب سروزال 12*12 میلی متری در جدار قدامی جسم رحم دیده می شود من قبلا سونوهایه زیادی انجام داده بودم ولی همچین مشکلی نداشتم می خواستم بدونم که

1- میوم بر اثر چی ایجاد می شه ؟
    2- میوم با این اندازه می تونه مشکل ساز باشه یا نه ؟ اگر بارداری صورت گرفت چه طور ؟

بعد هم اینکه من بعضی موقعها هنگام نزدیکی احساس می کنم که یک چیزی مثل توپ پینگ پنگ داخل واژنم وجود داره البته موقعی که آلت تناسلی تا ته رفته باشه این اتفاق می افته به نظر شما چی می تونه باشه ؟

مرسی

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط ASAL61 مشاهده موضوع
    با سلام وخسته نباشید

من هم 4 سال است که ازدواج کرده ه ام ومدت 6/1 ماه است که نا بارور هستم الان هم می خوام برم برای لا پاراسکوپی وهیسترو سکوپی . سوالی که از شما داشتم این بود که من طی سونویی که مدت 6 ماه پیش انجام داده بودم مشخص شده بود که تصویر یک میوم ساب سروزال 12*12 میلی متری در جدار قدامی جسم رحم دیده می شود من قبلا سونوهایه زیادی انجام داده بودم ولی همچین مشکلی نداشتم می خواستم بدونم که

1- میوم بر اثر چی ایجاد می شه ؟
    2- میوم با این اندازه می تونه مشکل ساز باشه یا نه ؟ اگر بارداری صورت گرفت چه طور ؟

بعد هم اینکه من بعضی موقعها هنگام نزدیکی احساس می کنم که یک چیزی مثل توپ پینگ پنگ داخل واژنم وجود داره البته موقعی که آلت تناسلی تا ته رفته باشه این اتفاق می افته به نظر شما چی می تونه باشه ؟

مرسی
    با سلام
    در بيشتر مواقع سابقه خانوادگى نقش بسزايى دارد، علاوه بر آن، اين توده هاى خوش خيم وابسته به يكى از هورمون هاى جنسى به نام استروژن هستند كه از تخمدان ترشح مى شود، به دليل ترشح ماهانه اين هورمون در زنان، رحمى كه حساس باشد امكان توليد شدن مجدد، متعدد يا بزرگ تر شدن اين توده است، به نحوى كه در سنين نزديك به يائسگى و پس از آن به دليل كاهش هورمون استروژن با كاهش علايم اين توده روبه رو هستيم، بنابراين در افرادى كه مبتلا به بيمارى تخمدان هاى حاوى كيست هاى متعدد هستند و يا هورمون جنسى مردانه [كه در زنان هم به مقدار كمى ترشح مى شود] به همراه استروژن در تمام دوره ماهانه به طور يكنواختى بالا است احتمال تشكيل اين توده هاى خوش خيم بيشتر است. همچنين در افراد با رنگ پوست تيره بيشتر ديده شده است

در باره پیش آگهی میوم ها با توجه به اندازه های آنها قبلا مفصلا صحبت شده
    فیبروم رحم (مقالات)
    http://forum.iransalamat.com/showthread.php?t=7916
    میوم رحمی(فیروئید - فیبرون)
    میوم رحمی(فیروئید - فیبرون)

سوال آخرتون دلائل متعددی دارد من به آنها اشاره می کنم برای تشخیص با پزشک زنانتان مشورت کنید

برآمدگی و بیرون زدگی دیواره واژن- بیرون زدگی رحم- بیرون زدگی مثانه- بیرون زدگی رکتوم- توده های خوش خیم و بدخیم واژن- توده های خوش خیم و بدخیم رحم
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

ASAL61 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با سلام وعرض خسته نباشید خدمت شما

می بخشید که من این سوال را دوباره مطرح می کنم می خواستم بدونم که میوم با این اندازه 12*12 مشکل ساز هست یا نه ؟ واگر آره چرا دکتر من خیلی بی تفاوت از کنار این قضیه گذشت ؟ در ضمن من مادرم هم به علت مشکلی که داشت یعنی خونریزی مکرر که بعضی موقع تا سه ماه هم ادامه داشت عمل کرد و رحم را خارج کردند ؟ آیا ممکن هست که من هم همچین مشکلی برام پیش بیاد ؟

در مورد سوال آخرم من همیشه ایجوری نمی شم قبلا چند بار اونجوری شدم واینکه مشکلاتی که شما فرمودید که احتمال داره به خاطر اونها باشه مگه نباید توی سونوهایی که انجام دادم تا حالا مشخص می شد ؟
    وآیا این مشکلات می تونه خطرناک باشه ؟ آخه من تازه 26 سالمه و خیلی از این بابت نگرانم .
    متشکر از حوصله ای که به خرج می دهید .

موقعیت
    Tehran

پیشفرض

با سلام
    کاش این سوال را در ادامه سوا قبلی مینوشتید تا از سوا ل قبلی هم اطلاع می یافتم ولی در کل محل میوم نیز در ایجاد علائم مهم است و این که در دیواره داخلی یا خارجی رحم قرار داشته باشد در میزان بروز علائم تاثیر دارد
    در کل میومها جزئ شایعترین توده های خوش خیم در خانمها هستند و اصلا نگران انها نباشید فقط سونوگرافی مجدد باید انجام دهید

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت