جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: نقش آرژينين( محرک هورمون رشد) در افزايش قد

مهري آفلاین است تازه وارد

پیشفرض نقش آرژينين( محرک هورمون رشد) در افزايش قد

من راجع به آرژينين در اينترنت تحقيق كردم ديدم كه باعث ميشود هورمون رشد ترشح بشود.حال سوال من اين است كه اگر صفحه رشد من بسته شده باشد امكان افزايش قد دارم و يا امكان دارد كه فرم صورت من تغيير كند.جناب آقاي دكتر حميد سجاد لطفا كامل جواب دهيد؟
    آخرین ویرایش توسط دکتر نادر در تاریخ 02-Jul-2009 انجام شده است

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

آرژینین یا l -arginine که فرم طبیعی اون اسید آمینه هست...‌ بصورت‌ تزریق‌وریدی‌ برای‌ تحریک‌ آزادسازی‌ هورمون‌رشد از هیپوفیز و همچنین‌ بعنوان‌ کمک‌تشخیصی‌ در مواردی‌ نظیر کم‌ کاری‌هیپوفیز، عمل‌ برداشتن‌ هیپوفیز، کوتولگی‌بامنشاء هیپوفیزی‌ و آکرومگالی‌ مصرف‌می‌شود.

میبینید که مصرف این دارو صرفا جنبه تشخیصی در مسائل مرتبط با قد داره و فعلا جنبه درمانی اون برای رفع کوتاهی قد مورد نظر نیست. درسته که می تونه هورمون رشد رو زیاد کنه... اما دلیل بر این نیست که به اون منظور استفاده بشه. به هر حال در حال حاضر هیچ گزارش معتبری در باره مفید بودن اون محصول برای افزایش قد نداریم

Arg, arginine, arginine hydrochloride (intravenous formulation), ibuprofen-arginate (Spedifen®), L-arg, L-arginine, 2-amino-5-guanidinopentanoic acid
    همگی از ترکیبات مشابه آرژینین هستند

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

Growth hormone reserve test / pituitary disorder diagnosis

Intravenously administered arginine can be used to evaluate growth hormone reserve in individuals with suspected growth hormone deficiency. For example, in patients with suspected panhypopituitarism, growth/stature abnormalities, gigantism/acromegaly, or pituitary adenoma. This is a Food and Drug Administration (FDA) labeled indication for arginine.

http://www.nlm.nih.gov/medlineplus/d...-arginine.html

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت