جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: مشکوک به وجود بیماری كوشينگ

مينا راضي آفلاین است تازه وارد

پیشفرض مشکوک به وجود بیماری كوشينگ

با سلام و خسته نباشید.من دختری 23 ساله هستم.طبق علایمی که شما در سایتتون راجع به بیماری کوشینگ اظهار داشتید من مطمئن شدم که این بیماری را دارم.مثلا اینکه در عرض 3 ماه 6 کیلو وزن کم کردم.جوشهای ضخیمی روی صورتم در اومده که حداقل 1 ماه طول میکشه که رفع بشه.موهای صورتم پررنگ تر و ضخیم تر شده.در دو سمت کلیه هام هم احساس حرارت شدیدی نسبت به بقیه قسمتهای بدنم دارم.اما سونوگرافی از کلیه هام نارسایی رو نشون نمیداد.فقط تو کلیه چپم یه سنگ دیده شده.و سمت راست بدنم چند روزی هست که بی حس شده.آیا به خاطر این بیماریه یا دلیل دیگه ای داره.تا جاییکه یادم میاد من از بچگی این بیماری رو دارم.الان هم دچار افسردگی شدیدی هستم.میخواستم برای اطمینان از این مطلب و همچنین جهت درمان این بیماری آزمایشات لازمو انجام بدم.اما نمیدونم چه آزمایشهایی هست.از شما درخواست کمک داشتم.میخواستم منو راهنماییم کنید و اینکه متخصص داخلی میتونه بهم کمک کنه.ممنون

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

اطلاعات شما متناسب با تشخیص کوشینگ نیست...
    بهتره در درجه اول برای ارزیابی سلامتی خودتون به پزشک عمومی با تجربه و با سوادی مراجعه کنید اگر ایشان صلاح دانستند شما را به پزشکان دیگری ارجاع خواهند داد

مينا راضي آفلاین است تازه وارد

پیشفرض آزمايش مربوط به بيماري كوشينگ

من همه علایمو برای شما ننوشتم.فقط نمونه هایی از اون علایمو نوشتم.پريودم هم خيلي بي نظم و بعضي ماهها با كاهش شديد حجم قاعدگي روبرو ميشم.استخوانهاي دست و پاهايم نسبت به بالاتنه ام شديدا نا موزون(نازك تر از بقيه قسمتهاي بدنم)هستند.در ضمن در خانواده ما سابقه بيماري قند خيلي زياده.من از اين موضوع هم خيلي نگرانم.داپمه در حالت استرس و بيخوابي فوق العاده آزار دهنده اي به سر مي برم.حتي در آرام بخش ترين لحظات زندگي.میخواستم بدونم آزمایش کورتیزول و آزمایش ادرار برای تشخیص این بیماری کافیه یا نه .بازم تشکر از وقتی که دادید.خواهشا بمن كمك كنيد

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت