جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: روش برخورد با سندرم کلاین فلتردر زندگی و مسائل جنسی

nadere آفلاین است تازه وارد

پیشفرض روش برخورد با سندرم کلاین فلتردر زندگی و مسائل جنسی

سلام

دختر 28 ساله هستم. جدیدا با مردی آشنا شدم که سندرم کلاین فلتر داره Klinefelter's syndrome . می خواستم بدونم روش درست
    برخورد عاطفی و فیزیکی با مردی که این خصوصیت را داره چطور باید باشه ؟ خودش که اصلا بدون هیچ مشکلی این مسئله رو با من مطرح کرد

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

به نظر میرسه شما شخص مهربان و با ملاحظه ای هستید که در باره روش برخورد درست با این افراد سوال می کنید

این افراد وقتی بدنیا میان یک کروموزوم جنسی اضافه دارن یعنی بجای اینکه xy باشن xxy هستند و همه هم مرد هستند یعنی بیمار زن نداریم. آمارش چندان هم کم نیست چیزی در حدود 1 مورد در هر 500 نوزاد پسر متولد شده.مهمترین علامت و مشکل اینها
    ناباروری هست. بزرگ شدن خوش خیم پستان ها ,قد بلند ,کم پشت بودن موها از بقیه علائم است.درمان هائی برای اینها وجود دارد
    از نظر درمان ناباروری نیز توانسته اند در بعضی شرایط اسپرم های سالمی از بیضه آنها استخراج کنند و بطور مصنوعی لقاح دهند

از تستوسترون کمک گرفته می شود تا حجم عضلات آنها کمی بیشتر شود و همینطور رشد موهای آنها عادی تر باشد.بعضی از آنها نیاز به راهنمائی از نظر روانشناسی دارند که خودشان اقدام به درخواست مشاوره می کنند.ما قبلا صحبت هائی در این مورد داشتیم. در محیط انگلیسی نت نیز انجمن هائی هم برای بیماران و هم برای نردیکان آنها وجود دارد.مشاوره خانواده درمانی نیز کمک می کند.

حمایت عاطفی شما نقش مهمی در آنها دارد. بودن در کنار این افراد وقتی که نیاز به صحبت کردن دارند ,حمایت کردن از انتخاب هائی که ممکن است در زندگی برایش پیش بیاید و همینطور قبول تفاوت های او نقش مهمی دارد.شما نوشتید که خودش مشکلی از نظر مطرح کردن این مسئله با بقیه نداره همین مسئله به نظر من مسیر خوبیه برای اینکه بتونید دوستانه مسائلتونو با هم مطرح کنید و بیشتر صمیمی شوید.بتدریج اعتماد بیشتری از وی را بدست می آورید و می توانید راحتتر در باره مسائل حساس تری صحبت کنید

حمایت فیزیکی نیز از جمله مسائلی هست که باید در نظر داشته باشید.البته منظورم بعد از در نظر گرفتن مسائل اخلاقی و شرعی و عرفی جامعه خودمان است.صمیمی شدن زمان می بره و اگر بتوانید احساس خودتان را به وی راحت بیان کنید و همینطور راحت به صحبت های وی گوش دهید اهمیت زیادی در روابط شما دارد.به خاطر تفاوت های فیزیکی که این افراد با بقیه دارن صمیمی شدن و به اصطلاح تسخیر قلب آنها به زمان بیشتری نیاز دارد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت