جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: عینک دودی طبی و مشکلات آن در دید طبیعی

e-masood آفلاین است تازه وارد

پیشفرض عینک دودی طبی و مشکلات آن در دید طبیعی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت پزشکان محترم
    من چشمهام ضعیف هستند و بدون عینک برای دید طبیعی مشکل دارم(نمره چشمهام 2و2.5 آستیگمات هستش).
    حالا میخواستم یه عینک دودی بخرم ولی نمیتونم یه عینک معمولی بگیرم چون برای دید مشکل دارم.بهمین خاطر خواستم سراغ عینک دودی طبی برم، ولی از چند جا که تحقیق کردم گفتند که این کار رو نکن چون توی دید تاثیر میگذاره و دیدت مثل عینک طبی، طبیعی نیست.
    حتی یه عینک فروشی که رفتم گفت که نمیشه کانون رو توی این عینکها مشخص کرد و باعث انحراف چشم میشه.
    لطفا بفرمایید که آیا این حرفها صحت داره یا نه و اگه این عینکها روی دیدم تاثیر میگذاره تا چه حد دید رو غیر طبیعی میکنه ودیگه اینکه میتونه به چشمهام آسیب برسونه؟
    پیشاپیش ممنون!

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

پاسخ دهنده : فریبا احمدی اپتومتریست

در مورد عینکهای دودی که سوال مریض بود در صورتیکه مریض با وجود شماره نزدیک بینی و آستیگمات اصرار به استفاده از آن داشته باشد . اینکار مقدور است هرچند کمی مشکل می باشد. باید فریم مناسبی انتخاب شود (که خیلی گودی و انحنا نداشته باشد ) ) میتوان از فریم مناسب عینکهای آفتابی هم استفاده کرد و عدسی پلاستیک را میفرستند تا رنگ یو- وی بخورد . با یکی از همکاران در تهران صحبت کردم . درصورت تمایل تماس گرفته شود.
    اپتومتریست خانم شهرزاد نکونام - تلفن 22058444 - آدرس خ ولی عصر(عج) بالاتر از چهاراه پارک وی- خ شهید فیلض بخش - کلینیک فرشته - طبقه سوم
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت