جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: ضعیف شدن چشم بعد از مصرف ایزوترتینویین

  1. #1
    amir.t43 آفلاین است تازه وارد
    تاریخ عضویت
    Jul 2009
    ارسالها
    11

    پیشفرض ضعیف شدن چشم بعد از مصرف ایزوترتینویین

    سلام من 170 روز ایزو ترتینویین مصرف کردم از هفته سوم درمان بینایی چشمام کم شده(نقاط دور را بد میبینم) الان هم 4 ماهه مصرف را قطع کردم سن 18 مقدار مصرف قرص 170 روزی 1 عدد و چون بیناییم کم شد دیگه درمانو ادامه ندادم و قبلا یکی از چشمام دور را بد میدید که خیلی کم ضعیف بود حالا میترسم برم دکتر به امید اینکه دوباره خوب بشم تا حالا صبر کردم آیا خوب میشم؟؟؟
    ممنون از شما

  2. #2
    دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    تاریخ عضویت
    May 2004
    موقعیت
    تهران
    ارسالها
    11,982
    Blog Entries
    3

    پیشفرض

    کدورت قرنیه , شب کوری , کاتاراکت , مشکلات انکساری , التهاب ملتحمه , خشکی چشم , التهاب قرنیه , التهاب عصب چشمی , فوتوفوبی یا ترس از نور آفتاب از جمله مشکلات چشمی گزارش شده توسط منابع مرتبط است.

    باید به چشم پزشک مراجعه کنید تا سلامت عمومی دستگاه بینائی شما را ارزیابی کند و اگر مشکلی هست دقیقا مشخص کند که چه هست..

    ظاهرا که نزدیک بینی دارید... من مطلبی در باره اینکه دارو می تواند نزدیک بینی بشود در اختیار ندارم و چیزی هم به خاطر ندارم.. لذا پاسخ سوال شما فقط توسط معاینه توسط چشم پزشک باید داده شود

    دلائل نزدیک بینی
    دلائل نزدیک بینی

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

  • نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت