جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: کارائی سرکه

click آفلاین است تازه وارد

Question کارائی سرکه

من بعد از ازدواجم از یک کوهستانی به جایی با آب و هوای شرجی اومدم اوایل ازدواجم دجار قارج شدم که با خارش و ترشحات زرد رنک و قرمزی و خشن شدن وازن از علائم آن بود که به دکتر مراجعه کردم که شیاف و این کرم رو به من تجویز کرد که بعد از 3 روز خوب شدم ولی دوباره خیلی سریع مبتلا میشم با اینکه از لباس زیر نخی و کشاد استفاده میکنم و روزی 2 بار عوض میکنم ار محلول sibamed با ph5/5برای شستشوی بدن استفاده میکنم حالا هم به توصیه یکی از خانم های مشابه خودم برای شستشوی وازن از محلول رقیق آب و سرکه یا آب و جوش شیرین (یک قاشق سرکه در یک لیتر آب )استفاده میکنم حالا میخواستم بدونم روزی جند بار شستشو و استفاده مکرر از این کرم برای من که قصد حامله شدن را دارم مضرر نیست و به عنوان اسبرم کش عمل نمیکند؟ و جه کنم که به این قارج مبتلا نشوم

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

با سلام

کارائی سرکه چندان مود تائید نیست. بهترین مایع شستشو دهنده آب تنها است.پیشنهاد من این هست که دستورات داروئی پزشکتان را به همراه رعایت نکات بهداشتی زیر رعایت کنید اگر مشکل حل نشد به پزشکتان مراجعه کنید تا راهکار جدیدی پیشنهاد دهند. برای اینکه اگر کلیه مسائل بهداشتی را رعایت می کنید بجز چند مورد طبی دلیلی برای عدم بهبودی کامل شما نباید باشد

نکات بهداشت ویژه دختران و زنان (مقالات)
    نکات بهداشت ویژه دختران و زنان (مقالات)

تاپیک جامع عفونتهای مجراي رحم(اخبار وگزارشات)
    تاپیک جامع عفونتهای مجراي رحم(اخبار وگزارشات)
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت