جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: عفونت داخلي رحم

leila58 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض عفونت داخلي رحم

مي خواستم بدونم براي تشخيص عفونت داخلي رحم و لگن چه ازمايشاتي بايد انجام داد چون من درد زير شكم دارم و حدس ميزنم عفونت دارم و چون من خارج از ايران هستم و اينجا سطح پزشكي خيلي پايينه و من خودم بايد به دكتر بگم كه چه ازمايشي بگيره لطفا راهنماييم كنيد

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

بسیاری از بیماریها و ناراحتی های ارگانهای مختلف بدن , تشخیصشون صرفا با یک آزمایش و یا عکس خاص نیست... بلکه پزشک مربوطه از مجموع اطلاعاتی که از بیمار و از جنبه های مختلف استخراج می کند...تصمیم به این میگیرد که آیا فلان تشخیص به بیمار میخوره و یا نه واگر مشکوک باشه چه اقدامی لازم است و به نفع بیمار است...پیشنهاد من این هست که به پزشکتون اعتماد کنید و خودتونو در گیر مسائلی که جز سردر گمی سودی برایتان نداره... نکنید!

در مجموعه لینک هائی که به شما معرفی کردیم به وضوح در باره تشخیص هم صحبت شده و اگر کمی روحیه تحقیق داشته باشید
    به جواب همه سوالاهایتون در این زمینه میرسید...
    بيماري التهابي لگن
    http://www.iransalamat.com/index.php...bsectionId=598

... کمترین معیار بالینی برای PID حاد شامل حساسیت مستقیم ناحیه تحتانی شکم ، حساسیت در حرکات گردن رحم می باشد . معیار اضافی که از تشخیص PID حمایت می کند شامل سرویسیت مخاطی چرکی ، اثبات آزمایشگاهی عفونت سرویکس با گونوکوک یا کلامیدیاتراکوماتیس ، درجه حرارت دهانی بیش از ۳/۳۸ و افزایش معیارهای التهابی مثل CRP و ESR هستند . بیوپسی یا نمونه برداری از اندومتر نیز در برخی موارد کمک کننده است . لاپاراسکوپی استاندارد طلایی برای تشخیص و مرحله بندی PID حاد می باشد . ...

- سونو گرافی داخل واژینال کمک چندانی نمیکنه چون قابل اعتماد نیست
    - MRI ممکنه قابل اعتماد تر از سونو گرافی باشه اما اولا گران است ودوماضرورت مصرف اون ندرتا پیش میاد...
    - نمونه گیری از مایع جمع شده در انتهای مجرای واژن ( Culdocentesis) ... ندرتا انجام میشه..
    Pelvic Inflammatory Disease
    http://www.emedicine.com/med/topic1774.htm

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت