جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: زخم رحم

nazila.a آفلاین است تازه وارد

Post زخم رحم

باسلام وعرض خسته نباشيد
    من حدودا پس از گذشت يك ماه از ازدواجم دچاربوي بسيار بد وترشح زردرنگ وزخم رحم شدم وبامصرف دارو موقتا برطرف گرديد ولي مجددا بااينكه بهداشت رانيز رعايت كردم دچاراين مشكل شدم حالا خيلي نگرانم چون نميدانم بايد چه كاركنم فريز كنم ويا دوباره دارو مصرف كنم ولي اگر اين قضيه مجددا تكرار شد بايد چه كاركنم لطفا مراراهنمايي فرمائيد.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

این تصمیمی هست که پزشکتان باید بگیرند شما فقط باید به پیگیری ها و دستورات پزشکتان توجه کنید. عود عفونت های گردن رحم خانم ها مسئله شایعی هست.اگر داروهای سری اول ایشان را مصرف کرده اید و بهداشت را هم رعایت کرده اید ولی هنوز مشکل وجود دارد باید مجددا به پزشکتان مراجعه کنید تا ارزیابی مجددی بعمل بیاورند شاید لازم باشد دارویتان را عوض کنند یا از داروهای قوی تر استفده کنند و یا اینکه یک مشکل طبی کشف نشده وجود دارد... فریز کردن برای شرایطی هست که مطمئن باشند عفونت به دارو مقاوم هست. غیر از مسئله عفونت های مقاوم و عدم رعایت بهداشت مسائل دیگری هم باعث عفونت مزمن می شود. مثلا ممکن است یکی از روش های مکانیکی که برای جلوگیری استفاده می کنید باعث آزار دستگاه تناسلی شده باشد یا تامپون فراموش شده ای وجود داشته باشه و یا اینکه امکان آلرژی به لاتکس کاندوم و اسپرم کش ها هم هست. در باره فریز کردن قبلا بیشتر صحبت کردیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی