جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: داشتن زخم گردن رحم و سوزاندن آن

رازدار آفلاین است تازه وارد

پیشفرض داشتن زخم گردن رحم و سوزاندن آن

با سلام
    من برای درمان نازائی به یک پزشک معتبر مراجعه کردم بعد از معاینه به من گفت چندین مشکل دارم یکی اینکه مقداری زخم دارم وکمی هم دهانه رحمم متورم شده و ترشحاتم هم زیاد است حالا چند سوال دارم
    1- دکتر به من گفت برای اولین اقدام باید زخمها سوزانده شود راستش من اصلا نمیدانم زخم رحم چیست آیا خود رحم زخم شده یا مجرای آن در ضمن من شنیده ام که سوزاندن زخم باعث نازائی می شود آیا این مطلب درست است یا اینکه سوزاندن به درمان کمک می کندالبته دکتر گفت که برای سوزاندن از فریز و برق استفاده نمی کند خواهش می کنم این سوال را حتما جواب دهید.
    2- وجود ترشحات زیاد نشانه چیست ؟ البته من دو روز بیشتر به پریودیم باقی نمانده بود که دکتر مرا معاینه کرد.
    3- متورم شدن دهانه رحم برای چیست؟
    راستش دکتر من در عین حال که خیلی خوبه ولی خیلی بداخلاقه و نمی تونم اینارو ازش بپرسم
    شما سوزاندن زخم را به من پیشنهاد می کنید؟

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

احتمالا منظورشون زخم دهانه رحم( گردن رحم) هست.این زخم ها می تونه حالت حاد داشته باشه که معمولا در خانمهای تا بحال زایمان نکرده بیشتره و می تونه حالت مزمن باشه که در زایمان کرده ها بیشتر مشاهده میشه.اساس درمان هر نوع زخمی چه در حالت حاد و چه در حالت مزمن داروئی هست.. منتها گاهی , برای اینکه جلوی ایجاد جوشگاه گرفته بشه.. از روشهائی استفاده میشه که کلیه ترشحات و بافت عفونی رو از بین ببرن. قبلا از کوتر( برق) زیاد استفاده میشد.. اما دیگه استفاده نمیشه. و علتش هم به خاطر مسائلی زایمانی و بارداری هست که خودتون بهش اشاره کردید.. اما استفاده ازکرایو( سرما درمانی) الان مرسوم هست
    . اگه کرایو خیلی عمیق انجام نشه و اگه در خانمهای زایمان کرده انجام بشه مشکلی ایجاد نمیشه.. اما اگه همین کرایو هم عمیق انجام بشه ویا در خانمهای تابحال زایمان نکرده انجام بشه.. احتمال ایجاد تنگی دهانه ناشی از اون هست.
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

رازدار آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

دکتر نادر از این که زحمت کشیدید و جواب مرا دادید بسیاز از جنابعالی سپاسگزارم اما یک نکته همچنان برای من مبهم باقی مانده است
    من از صحبتهای شما متوجه شدم که روش پزشک من احتمالا به صورت سرمادرمانی است اما ذکر کرده بودید که اگر اینکار به صورت عمیق باشد و یا در خانمهایی که تا به حال زایمان نکرده اند انجام شود ممکن است باعث تنگی مجرا شود
    من یکبار سقط جنین داشتم سه سال پیش و کورتاژ کردم الان من جزو کدوم گروه هستم زنانی که زایمان کرده اند یا زنانی که تا به حال زایمان نداشته اند
    دکتر به من گفته باید طی ده جلسه زخم من سوزانده شود ماهی یکبار به نظر شما این دوره زمانی برای سوزاندن زخم به صورت عمیق است یانه؟ منظورم اینکه از کجا می تونم بفهمم که دکتر داره زخم را به صورت عمیق از بین می بره یا نه؟ یعنی می خوام بدونم مثلا اگه زخم بخواد به صورت عمیق سوزانده بشه این کار در طی یک جلسه انجام می شه یا نه مثل من باید در جلسات متعدد این کار صورت بگیره؟
    باز هم می خوام نظر شما را بدونم با توجه به شرایط من که یکبار سقط کرده ام آیا شما روش سوزاندن زخم را به من پیشنهاد می کنید؟
    اگه زودتر به سوالات من جواب دهید متشکر می شم چون می خوام قبل از مراجعه به دکتر تصمیم گرفته باشم.
    راستش چون اطلاعات من کمه از انجام این کار کمی می ترسم فکر می کنم مبادا مشکلی برام پیش بیاره

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

جزء زایمان نکرده حساب میشه. اگه سوزاندن عمیق انجام نشه.. مشکل برای شما پیش نمیاد. مطمئنا پزشکتون مراقب این مسئله هست و تجربه وی از منو شما بیشتره... با اینحال با تحقیق مختصری که سوابق کاری پزشکتون انجام میدید.. می تونید به توانائی های ایشون پی ببرید.. و اینکه تا چه حد فرد وظیفه شناسی هستند.مسلما همه جراحان می تونن عمل آپاندیس رو انجام بدن.. اما یکی ممکنه در 100 بیمارش فقط یک بیمارش دچار عارضه جدی بشه.. اما در دیگری در 25 تا...
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی