جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: فلووکسامین

agh_1358 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض فلووکسامین

با عرض سلام.
    حدودا 4 سال است که ازدواج کرده ام. در این مدت مشکلات خانوادگی زیادی داشتیم خصوصا طی دو سال گذشته. متاسفانه عصبانیت بیش از حد همسرم و حساسیت بالای ایشان باعث تشدید مشکلات تا حد بسیار زیادی میشد. منتها بنده مدتی است که متوجه تغییر رفتار و آرامتر شدن ایشان شده ام. در این فاصله اتفاقی در دفترچه بیمه شان به برگی برخوردم که نشان از مراجعه ایشان به روانپزشک و تجویز دارو داشت. چون متوجه شدم بدون اینکه عکس العمل نشان بدهم مترصد فرصتی بودم تا داروها را ببینم و بالاخره متوجه شدم که داروی مصرفی ایشان اسمی شبیه به فلووکسامین دارد. کمی در اینترنت جستجو کردم و اطلاعات اندکی بدست آوردم.

با توجه به اینکه ایشان سابقه مشکل قلبی داشتند و تپش قلبهای ناگهانی اذیتشان میکرد و مدتی هم دارو مصرف کردند میخواستم بدانم تداخل این دارو مضر نیست؟ دوم اینکه میل جنسی ایشان به شدت کاهش پیدا کرده. ممکن است مصرف دارو باعث این مسئله شده باشد؟ من کمکی میتوانم به ایشان بکنم؟

دکتر ملک زاده آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

هر دو دارو از یک خانواده میباشند
    بهتر است تحت نظر یک روانشناس خانواده نیز باشید ممکن است تغییر رفتار شما در سرعت بهبودی ایشان موثر باشد
    نگران نباشید

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

یکی از مزایای این نسل از ضد افسردگی ها این هست که برای بیمارانی که مشکل قلبی دارند مشکلات قلبی کمتری ایجاد می کند و به همین دلیل از این نسل از داروها استفاده می شود. شاید هم دلیل انتخاب پزشک همسرتان همین علت باشد. تقریبا اکثر داروهای ضد افسردگی میل جنسی را کم می کنند به جز چند مورد استثنا
    بهتر هست همسرتان در این مورد با پزشکششان صحبت کنند تا در صورت امکان راهکاری معرفی شود. ضمن اینکه ممکن است خود بیماری افسردگی هم ایجاد میل جنسی کند. یکی از داروهای خوب در این زمینه
    welbutrin است که اگر لازم باشد پزشکشان استفاده می کنند

مشکلات جنسی بیماران روانپزشکی تحت درمان(اخبار)
    مشکلات جنسی بیماران روانپزشکی تحت درمان(اخبار)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت