جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: داروی سرترالین - اختلالات جنسی

shahramnami آفلاین است تازه وارد

پیشفرض داروی سرترالین - اختلالات جنسی

31 ساله هستم. مدتی هست مشکل نعوظ دارم .1سال است به خاطر مشکل دیگری که دارم قرص سرترالین استفاده میکنم .چند روزی است برای خنثی کردن اثر منفی آن قرص آفرودیت مصرف میکنم(نمیدانم درست است یا نه؟)

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

جواب شما در سوالتان هست! سرترالین یا همان داروی معروف زولوفت باعث بروز اختلال نعوظ شده... راهش این نیست که از یک محصول با اثر نامشخص استفاده کنید که اگر قرار بود جواب بگیرید که اینجا مطرح نمی کردید.راهش این هست که این مسئله را با پزشکتان مطرح کنید تا داروی روانی دیگری که مشکل نعوظ نداشته باشد به شما معرفی کنند. غیر از اختلال نعوظ , کم شدن میل جنسی , انزال دیر رس و اختلال در ارگاسم هم ایجاد می شود و اصلا مهمترین دلیلی که بیماران این دارو را خودشان سر خود قطع می کنند همین عوارض جنسی است.
    طوری که در 25% استفاده کنندگان این مشکل ایجاد شده است. خوشبختانه روانپرشکان کاملا با نحوه بر خورد با این مشکل آشنا هستند معمولا این اقدامات را انجام می دهند

1- ممکن است دوز دارو را کم کنند
    2- همان طور که گفتم ممکن است دارو را عوض کنند. ممکن است از همین خانواده باشد و یا از خانواده دیگر از داروهای ضد افسردگی باشد
    3- شاید لازم شود از ویاگرا و بقیه داروهای هم خانواده آن استفاده شود

ولی توجه داشته باشید خودتان دارو را سر خود قطع نکنید.مسئله دیگر اینکه ممکنه داروی دیگری هم مصرف می کنید که در شرح حالتان ننوشته اید. باید آنرا هم به پزشکتان گزارش دهید

Drugs Linked to Erectile Dysfunction
    http://www.webmd.com/erectile-dysfun...le-dysfunction

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت